Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniaiaia

Zakażenie?

Polecane posty

Gość Aniaiaia

Witam. Dwa tygodnie temu odbyłam stosunek bez zabezpieczenia. Po tym zaczęłam często korzystać z toalety ale nie było to zapalenie pęcherza ponieważ nie bolało. Następnie zaczęłam czuć świąd pochwy, tak jakby nawrot grzybicy, wiec nie byłam tym zaniepokojona ponieważ przechodziłam już ją. Gorzej zaczelo się gdy kilka dni temu zauważyłam na wardze sromowej większej, na wysokości łechtaczki małego twardego guzka. Nie bolał ani nic. Gdy lekko go przycisnęłam poleciała z niego ropa. Co to może być? Mam 17 lat. Wiem ze powinnam isc do ginekologa ale mama nie może się dowiedzieć. I nie wiem co mam zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złapałas jakiegoś syfa. Wizyta u lekarza jest konieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram wypowiedź powyżej. Czasem wizyta u ginekologa jest nieunikniona. Ja byłam młodsza od Ciebie i już pierwszą wizytę miałam za sobą. To nic strasznego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynkaza
poszłabym do ginekologa skoro tak to wygląda, ale zapalenia pęcherza tęz nie możesz wykluczyć, nie masz parcia na pęcherz? Oprócz tego guzka masz jeszcze jakieśobjawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się wyleczysz to pomyśl o jakiejś metodzie antykoncepcji i zabezpieczania się przed podobnymi sytuacjami. Ja od wielu lat stosuje damska prezerwatywę. Oprócz tego, że nią mam stałego partnera seksualnego i ona chroni mnie przed niechcianą ciążą to jeszcze zabezpiecza mnie przed infekcjami wenerycznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×