Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aisza

zapalenie pecherza

Polecane posty

Witam!! trafilo mi sie zapalenie pecherza :( czy ktos sie moze orientuje ktore tabletki sa lepsze urosal czy urosept? jakie znacie metody na pozybycie sie problemu? z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjkjkjliolo
furaginum jest tez dobre,bo sama biore jak potrzebuję.Do tego ciepłe nasiadówki i problem znika po dwóch dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalinaa
ja zawsze wchodzilam do goracej wody ,ale doslownie goracej i bralam nospe na rozkurczenie i razem z nia tylko,ze przez dluzszy czas Furagin i juz sie tego pozbylam ,chyba. Zazwyczaj nawrcalo jak sie nie wysiusialam po stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkk
dziewczyny ja teraz mam ten sam problem,urosept malo skuteczny,lepszy furagin ale jest tylko na recepte,czy ktoras z was bierze tez tabletki anty?czy furaginum nie obniza skutecznosci tabletek anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszytskim
jeśli macie nawracające zapalenia pęxherza to zróbcie sobie badanie na posiew, bo jeżeli macie jakąś bakterię to nic wam nie pomogą te leki o których piszecie. Ja tez tak miałam i leczyłam się podbnie az w końcu berałam zastrzyki i odpókac od dwóch lat nic mi nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwes
proponuje Ci isc do lekarza, przepisze Ci antybiotyk (mnie przepisala pani doktor cipronex, swoja droga swietny antyboityk,praktycznie 2 dni od zazycia juz bylo wszystko ok),nie probuj sie leczyc sama, bo nie przejdzie,a bedzie coraz gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadne samodzielne leczenie!! ja od samodzielnego leczenia pecherza mam od 2 lat przewlekle zapalenie nerek! nie zycze nikomu-a tak sie wlasnie koncza niedoleczone stany zapalne-jak sie juz taki stan powtorzy drugi raz to czym predzej do lekarza po antybiotyk zgodny z posiewem i co polecam bardzo-autoszczepionka urovaxom, przyjmuje sie to przez 3 mieisace jest drogie bo kuracja lacznie okolo 300zl kosztuje ale pomaga, ja odpukac od mojej wizyty w lutym w szpitalu jestem zdrowa jak dotad....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeelka
jak to sie objawia? czy ból w podbrzuszu moze byc objawem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bol nerek moze przebiegac nieraz bezobjawowo, zapalenie pecherza objawia sie ciaglym pieczeniem, jakby caly czas chcialo Ci sie siku a jak siadasz na kibelek to ledwie udaje Ci sie wycisnac kilka kropel bo wrazenie pelnosci pecherza jest spowodowane stanem zapalnym, do tego dochodzi bol przy oddawaniu moczy, czesto goraczka i bol w podbrzuszu rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marli
Proszę powiedzcie jakie objawy są charakterystyczne dla zapalenia pęcherza? Trudno mi je u siebie zdiagnozować a przypuszczam,że właśnie to przechodzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkk
objawy:czeste sikanie pieczenie i szczypanie w cewce moczowej pod koniec sikania,ciage uczucie przepelienia pecherza pomiomo tego ze jest pusty,bol pecherza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak mi
sie chce ciagle siusiu i nie tak jak wy ze nie mam czym a ciagle oddaje mocz, to to tez zapalanie pecherza ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerdii
Zapalenie pęcherza może dawać różne objawy, ale jeżeli faktycznie to ta dolegliwosc to polecam przeczytac http://zdrowypecherz.expert/zurawina-chroni-pecherz-moczowy/ - jak sie okazuje zurawina ma swietne wlasciwosci ochraniajace pecherz i pomaga to zwalczac zapalenie pecherza. Wiedzieliscie o tym? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Najlepsze to jest uro-furaginum, wspomagająco można stosować preparaty z żurawiną i wit.C (Żurawit),a także rozkurczowe i przeciwbólowe.Trzeba również dużo pić i dbać o higienę inrymną.Jeśli dolegliwości nie mijają, należy wybrać się do lekarza, który najprawdopodobniej każe wykonać posiew moczu i dobierze właściwy antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×