Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zapłodnienie bez wytrysku??

Polecane posty

Gość gość

Ponad Tydzień po miesięczce uprawialam seks. Chłopak wyszedł ze mnie i nie doszło do wytrysku w środku ale słyszałam ze płyn produkujący sie przed wytryskiem posiada plemniki. Aktualnie okres mi sie spoznia parę drobnych dni Robiłam test w dniu spodziewanej miesiączki-negatywny Troszkę bolą mnie piersi,brzuch jak zawsze przed okresem potem nagle nic,wszystko ustaje ale nadal nie ma okresu.Mdłości żadnych nie mam ani innych "typowych" objawów. Powtórzyć test czy nie ma sensu? Pamiętam jeszcze ze około tygodnia po stosunku miałam Bardzo ostry ból brzucha,byl okropny no ale jak nagle przyszedł tak szybko "odszedł Okres zawsze był jak w zegarku,no ale skoro test negatywny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będzie trzeci wątek? Bo już nie wiem, w którym odpisywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes w ciazy! ten ostry bol to komorke jajowa zabolalo jak w nia plemnik wchodzil na 100%, tez tak mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jest nadal prawdopodobieństwo, że to ciąża. Zaczekaj kilka dni i zrób test ponownie. Jeśli chcesz mieć szybko pewność, możesz zrobić test z krwi - Beta hCG. Ten czas "tydzień po miesiączce" jest u kobiet ze średniej długości cyklami czasem najbardziej płodnym. Plemniki z preejakulatu też mogą zapłodnić komórkę jajową w trakcie owulacji. Pozdrawiam serdecznie! Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×