Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość_wiśnia

Faceci z tego forum to kłamcy!

Polecane posty

Gość gość_wiśnia

Poznałam tutaj czterech facetów, z którymi mailowałam po kilka miesięcy. Każdy z nich mnie okłamywał, a ja zawsze pisałam prawde. Nawet nigdy nie pisałam z dwoma jednocześnie, bo uważałam, że było by to nie w porzadku. Dlaczego jesteście tacy zaklamani? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad wiesz, ze byłas oklamywana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem zaklamany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_wiśnia
Jednemu chodziło tylko o erotyczne zdjęcia(których nie dostał na szczęście). Pisał z wieloma kobietami na raz. Nie dostał zdjęć i było koniec znajomości. Drugiego wspierałam w odzyskaniu żony. Nie był taki jakiego udawał. Na trzeciego przypadkiem trafiłam na fb. Ten chyba najmniej mnie okłamał. Czwartego też znalazłam w necie. Inne dane, inne miasto. Cała znajomość to jedno wielkie kłamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bledny bez loginu
Teraz cie oklamie co by byc w zgodzie z tematem topu. Nieprawda! Nie kazdy facet z kafe to klamca. Jestem tego przykladem :) To co moze maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy z forum nieco kłamie na swój temat. Z obawy przed wysypaniem informacji o sobie na forum. Przy dłuższych znajomościach sprawy mają się już inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_wiśnia
Nigdy nie mierze ludzi jedną miarką, bo uważam, że nie wszyscy są tacy sami, ale ten ostatni to mnie już zalamał poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_wiśnia
Przykre to strasznie. Angażujemy się emocjonalnie. Ta osoba pisze, że jestem kimś ważnym, wyjatkowym, a tu okazuje się, że to zupełnie ktoś inny. Przepraszam za to chaotyczne pisanie, mam mętlik w głowie, a łzy same cisną się do oczu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lem miał rację, Internet jest pełen idiomów. Tak jak autorka temat. Trrolico daj już sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznalas ich na forum pod nickami czy pisuja z doskoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_wiśnia
Wszyscy pisali z gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert Nickowy
Bardzo ładna podpucha. Każdy bardziej rozgarnięty nawet troll domyśli się że to jest temat na wywołanie awantury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli pisali z goscia jestem w stanie uwierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_wiśnia
To nie jest tak. Mam mieszane uczucia. Jest mi przykro, a jednocześnie jestem zła. Chce się trochę wyzalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet sobie nie wyobrażam jak niesamowitym pustogłowiem trzeba być, żeby się angażować w kontakt emocjonalny z KIMKOLWIEK z forum internetowego, a już kafeterii w szczególności. I to niezależnie od płci :o Dziewczyno otrząśnij się i wróć do prawdziwego świata! Zgłupiałaś ostatnio czy od zawsze taka byłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_wiśnia
Nie musisz mnie obrażać. Kafeteria czy nie zawsze traktuje ludzi tak jak sama chciałabym być traktowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert Nickowy
Od dawna wiadomo że nie gość to najgorsze co może być na tym forum. Czego spodziewałaś się po gościach autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_wiśnia
Powiem Ci czego się nie spodziewałam. Nie spodziewałam się, że można tak kłamać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilla różana
Też się spotkałam z oklamywaniem mnie. Nie mam do tych mężczyzn o to żalu. Brak ufności i ostrożność powodują, że zatajamy przed "obcymi " kim naprawdę jesteśmy, aby chronić swoją prywatność. Nie złość się na tych mężczyzn, ja ich olalam i mam spokój. Słuchaj, nawet deklarację otrzymywalam, spotkania, romanse, wyznawanie uczuc. Nie wierzyłam w to. Choc raz mnie sece zabolalo, kiedy mezczyzna, z ktorym bylam w fantastycznej przyjaźni, urwał ją z dnia na dzień, choć uważał, ze to moja wina... Cieszę się, ze tak się stało. Dzięki temu odwazyles się na związek z realnie poznanym mężczyzną i jest cudownie!! Olej tych tutaj. Poważnie;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilla różana
Odwazylam:)**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam , że 99,9% facetów to obłudni kłamcy chociaż nie mam takich doświadczeń jak autorka topiku. Pisałam tylko z jednym i to jak kręcił i gubił się w swoich mailach było żenujące. Był przykry i malutki w tym co wypisywał. Chciał sobie zaruxxać ale był tak nieudolnym krętaczem że po tygodniu wymiotować mi się chciało jak czytałam jego wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To następnym razem, idiotki, zamiast pisać spptykajcie się w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_facet_27
Jestem facetem, i z tego co czytam tutaj, uwazam ze czesc fecetow jest dziwna i nie moge zrozumiec tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też jeden okłamał. Pisał, że chce mi tylko zdjąć szpilki i wąchać moje rajstopy po powrocie z randki z innym. W realu okazało się, że mam mu też wyprasować koszule i usmażyć schabowe na niedzielę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem idiotką dlatego raz mi wystarczy. Gość ,z którym pisałam zrobił antyreklamę facetom z ero i skutecznie mnie zniechęcił do przechodzenia na priv z facetami stad. Zę też musiałam trafić na takiego frajera a naprawdę miałam ochotę na pójście do łózka z mężczyzną z poznanym na kafe. Mówi się , że to kobiety są cwaniary , nieprawda. Ja trafiłam na cwaniaka tyle ,że głupiego. Wystarczyło żeby chociaż w połowie był prawdziwy i szczery to zdecydowałabym się na na spotkanie w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A NOWY W MIEŚCIE MOLESTOWAŁ NIELETNICH :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo faceci z forum to chooye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem normalny i nie wyobrażam sobie pisania tygodniami z kimś z Internetu. Dlatego uważam że tylko nie normalni mogą tyle pisać. A skoro lubisz nie normalnych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są i tacy co piszą latami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To miejska legenda. Stworzona przez tych, którzy z pewnych nicków zrobili chłopców do bicia. Goebbelsowskie powiedzenie że kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×