Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak to widzicie ludzie

Facet kontaktuje sie z byla zona bo to jego przyjaciolka

Polecane posty

Gość jak to widzicie ludzie

Mamy po 34 lata, razem od kilku miesiecy. Jak jego poznalam to byl w separacji, teraz za kilka tygodni maja podpisac papiery juz ostatecznie.Oni dzwonia do siebie, pisza smsmy. Nie chodzi tylko o to,ze rozmawiaja o tym rozwodzie,ale takze np jak jej nowy chlopak jest niedobry dla niej, ona dzwoni do mojego, nawet byla u niego w mieszkaniu (wtedy w pracy bylam on tez i ona go nie zastala). Podtrzymuja sie na duchu jak cos im nie wychodzi. On mi powiedzial ze jak ja poznal to byli przyjaciolmi, i ze nawet po tej separacji sobie pomagaja. Niech ona sobie bedzie dobra ale dla mnie to jest troche denerwujace, bo to jest przeszlosc. powiedzial,ze nawet moze nas poznac to w razie jego wyjazdu do pracy (musi jechac na kilka miesiecy, wiec zostane sama) moze mi ona pomoc bo ona jest dobra osoba. Rozumiem wszystko,ale troche mnie to denerwuje. jego kolega zmarl, mial dola to tez sie kontaktowali bo byl smutny... Nie powiem ale draznia mnie te ich kontakty, jestem zazdrosna. On mi powiedzial ze jestem na pierwszym miejscu,ale ja sie ze swoim bylym nie kontaktuje, nie dzwonie, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
autorko, jedna sprawa, utrzymujesz kontakt z jakimkolwiek znajomym z ktorym cokolwiek wiecej niz przyjazn laczyla? chocby jednorazowy stosunek po alkoholu, ah, jakze traszny blad... z wszystkimi osobnikami plci meskiej, ktorych znasz wiecej niz z widzenia(chocby po mieniu) po slubie kontakt zerwalas? nie? to czego sie czepiasz... oj zazdrosc. to moze do poradni zdrowia psychicznego sie udaj, zeby cie nie zezarla... i jeszcze cos - ich malzenstwo jest przeszloscia, nie znajomosc. jesli chcesz wymagac, zeby ja zerwal, zerwij znajomosci z wszystkimi mezczyznami, ktorych znasz. latwo od innych wymagac, ciezko od siebie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to widzicie ludzie
ale ja slubu nie mialam nigdy, on mial cywilny....:/ prosze czytaj ze zrozumieniem.... a co do moich znajomosci to znajomych mam ,ale zadnego seksu z nimi nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem z rozwodnikiem. Mamyy ślub cywilny on dostał rozwód. Na początku jego była wydzwaniała do niego mąciła że ja go zostawię bo młodsza itp.. powiedziałam mu że sobie nie życzę aby miał z nią kontakt, żeby wybrał co jest dla niego ważniejsze.. no i wybrał mnie. Zmienił numer i jest spokój. Nie mają kontaktu. Gdyby mieli to bym chyba oszalała. Po co mu stare życie? w dodatku jak nie mają dzieci.. przypuszczam kochana jak musisz się czuć :( porozmawiaj z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autorki: nie widzę niczego złego w kontaktowaniu się byłych partnerów bowiem byli dla siebie ważni. nie porzuca się osób ważnych, z którymi dzieliło się kiedyś życie, i są np.dzieci - tylko dlatego, że konkubina, konkubent jest zazdrosna/y o przeszłość. osoby zazdrosne powodują wiele złego w związku, i jeśli nie dojrzały do tego by być z kimś, kto taką przeszłość miał ( i one miały - z tego powodu są niepewne i chore z zazdrości), to lepiej dla nich, żeby były same, do końca swoich dni. dla patologii - stanowcze NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec co on myśli, co czuje, jak to wszystko wygląda obiektywnie, co się wydarzy w przyszłości, czy będziecie razem, na pisz do mojej wrózki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej bądź czujna, szczególnie jeśli byłej żonie nie układa się z nowym partnerem, możliwe że będzie chciała odzyskać byłego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1144
Mam faceta po rozwodzie jesteśmy razem ponad rok,szczerze to jakbym miała cofnąć czas nie weszła bym w ten związek ,ostatnio w kłótni powiedziałam mu niech do niej spada,za dużo jej w naszym życiu...podziwiam kobiety które są z facetami po rozwodzie bo wiem że była żona zawsze się przewija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy mój były na mnie leci,nie ważne czy żonaty czy w związku,tylko ja hamuje te tęsknotki .także powodzenia,chyba że ona nie urodziwa to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w tym chorym kraju rozwodnicy zawsze muszą się nienawidzieć? Nie wyszło to nie wyszło i tyle, rozstali się w zgodzie, na zachodzie to normalne. Pewnie już spakiłaś i wykasowalaś wszystkie ich zdjęcia z wakacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojego byłego męża nie nienawidzę, ale utrzymywać tak bliskie kontakty to przesada. Autorko nie pakuj się w ten związek bo to nic dobrego nie wróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie czegoś takiego, sama jestem po rozwodzie i jestem z partnerem który jest po rozwodzie, ja mam minimalne kontakty z byłym mężem, ograniczające się do tematów z dziećmi, średnio 2 razy w miesiącu, krótkie ustalenia. On nie ma w ogóle kontaktu z była żona, nie mieli dzieci wiec po co? Dla mnie to by było niepewne, mają kontakt, pocieszające się, znają się jak lyse konie, łączył ich seks, w tej sytuacji niewiele potrzeba aby wylądowali w łóżku. Aby pocieszyć jedno drugie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka posta
Dolladnie.tego sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze ostre, szybkie bzykanko z przyjaciółką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to widzicie ludzie
Wracalismy z wakacji autem (z lotniska,bylismy za granica),jedziemy juz 2 godziny i nagle 2 smsy przychodza.wyswietlila mu sie koncowka i akurat spojrzalam-bylo napisane"duze caluski" gros besous.pytam sie czy to od siostry a on ze od jego bylej.a ja ze ma duzo do napisania skoro az 2 amsy.zapytalam " po co ona pisze?"a on ze ona sie pyta " jak bylo na wakacjach w xz magda?" Wscieklam sie!!.po kiego ona sie pytao nasze wakacje,co ja to do chplery obchodzi.moj facet powiedzial ze ona soe tylko mile pyta.a ja" skad ona wiedziala ze jedziemy na wakacje i Dokladnie w dniu powrotu napisala.a on ze jak ostatnio sie spotkali przy podpisywaniu papierow rozwodowych 2 czy 3 tygodnie wczeaniej.(byli w separacji 2 lata).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a on ze jak ostatnio sie spotkali przy podpisywaniu papierow rozwodowych 2 czy 3 tygodnie wczeaniej. xx Przy czym się spotkali? :D:D:D Albo facet ostro ci ściemnia a ty łykasz jak pelikan albo naoglądałaś się filmów amerykańskich i teraz bredzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja autorkagość
Bo nie ukladalo sie miedzy nimi.byli przyjacoolmi przed slubem.moj chlopak pow ze to byla pomylka.ona z nim zerwala.moj chlopak pow mi ze calkowicie nie zerwie z nia kontaktow bo mu duzo pomogla jak byl po misji i ze jest jej wdzieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja autorkagość
Powiedzial mi ze jak nedzie xhxial zadzwonic.do niej czy napisac sms to sie mnie zapyta.tylko ze jak ona bedzie d pe zawraxac tp pewnie on jej odpisze czy oddzwoni.przeciez jal bedzie na miescie to nie bedzie do mnie dzwonic by sie zapytac czy moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze powodem rozstania jest słaby seks. Ja przy każdej okazji spotkania się z byłą żoną muszę ją wypieprzyć porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja autorkagość
Do gosc.spotkali sie bo mieli podpisac papiery rozwodowe( juz ostatni dokument).widzialam wiec nie klamie.pow tez ze jak bedzie na misji i zpstanie ranny to bedzie przetransportpwany do stolicy i on zadzwoni do niej by ona mi pompgla bo on bedzie daleko.nie chce jej pomocy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja autorkagość
My mieszkamy razem od sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorkagość dziś Do gosc.spotkali sie bo mieli podpisac papiery rozwodowe( juz ostatni dokument). xx Co ty bredzisz dziewczynko? :D W Polsce nie podpisuje się żadnych papierów rozwodowych. W Polsce rozwodu udziela Sąd Okręgowy i żaden podpis nie jest potrzebny, musi być wyrok sądowy, który się uprawomocnił. Dopiero wtedy małżeństwo jest po rozwodzie. Chyba ci się śniło, a nie widziałaś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zerwać to możesz sobie jabłko z drzewa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piernicze skąd ci żonaci biorą takie tępe frajerki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one one są tak głupie, ze łykną wszystko co im kochaś powie i jeszcze sobie dopowiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na tej misji to będzie ale u żony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja autorkagość
My nie mieszkamy w Polsce chcialam dodac.tutaj sie inaxEj zalatwia.jesli doszlo do porozumienia pomiedzy bylymi malzonkami to ostatni papier siadaja razem wypisuja i wysylaja do prawnika ktpry to zalatwia.nawet nie ma obowiazku by malzonkowie byli na ostatniej rozprawie.jal jest w POlsce to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×