Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patriszja7

FARBY DO WŁOSÓW BEZ UTLENIACZY I AMONIAKU - JAKIE TO?? PODAJCIE JAKIE ZNACIE

Polecane posty

bede niedługo farbować włosy i poszukuje dobrej farby bez wymienionych skladników.. niestety nie wiem które farby ich nie zawierają dlatego jesli wyprobowałyście to polećcie mi coś prosze... =)) z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szampon koloryzujacy
casting loreala bez amonikau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosssa
jest cos takiego jak Henna w pascie!! kosztuje kolo 6-8 zl. Ostatnio sama to kupilam i moge polecic dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma takiego
sprobuj szamponetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakak
Dziecko, tylko coś ledwie kolorującego jest bez utleniaczy i amoniaki. Jak inaczej ma ta farba niby uzyskać kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieckiem to może ty jesteś =/ słyszałam że są takie.. po prostu szukam farby którą tak szybko słonce nie utleni i nie bd tych rudawych połysków pod słoncem.. prosze pomózcie na pewno sa jakieś dobre farby.. =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale problem a tym że ja miałam czarne włosy pod spodem i mi wyblakły na jakiś bordowy a na wierzchu mam jasny braz i chce pofarbować na taki czekoladowy ale nie za ciemny żeby wyszedł jednolity kolor a jak użyje szamponetki to napewno tak nie bd.. a w ogole musze myć włosy codzennie wiec nie wiem czy to się opłaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata z Albatrosaxxxccc
sprobuj uzyc ciemnej czekolady,ja tez mam czarne wyblakle wlosy a po tym szamponie sa wspaniale puszyste,uzywalam i palette i londy i natury i zadna nie sprawdzila sie,a MARION to rewelacja,przynajmniej dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julli11
Woda utleniona zawsze musi być do farby aby zaszła reakcja. Farbki super bez amoniaku to Wella Color Touch W sklepach fryzjerskich. Do farbki osobno musisz dokupić wodę 1,9% ale ja używam 3%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEST TO DOŚĆ DROGA FARBKA ALE JESTŚWIETNA I NIE PACHNIE AMONIAKIEM. bEZPIECZNA DLA WŁOSÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //roza0905
jestem fryzjerka ....farba bez amoniaku loreal casting... w sklepach a w hurtowni fryzjerskiej matrix jest rewelacyjny do kazdego rodzaju wlosow farbujac odzywia i nie zawiera amoniaku:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naturalnie znaczy zdrowo
Farba nie powinnać zawierać w swoim składzie takich substancji jak amoniak, alkohol czy też szkodliwa rezorcyna, którą do tej pory hołduje się i stosuje jako dodatek do farb. Niedawno słyszałam, że została uznana jako substancja szkodliwa według kryterii UE. Poleciła bym ci natomiast farby naturalne, bez dodatków tych paskudztw. Sama przekonałam się do farb Herbatint. Jak chcesz się czegoś o nich dowiedzieć to odsyłam do stronki www.herbatint-polska.p Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemiczka_89
ja również polecam loreal casting :) Ostatnio farbowałam i jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha.80
karmię piersią i chcę ufarbować odrosty ... ta farba loreal co pisałyście wcześniej da radę? nie chcę narażać mojego maleństwa na wąchanie tego świństwa.... a pewna młoda pani fryzjer powiedziała mi, że nie ma farb bez amoniaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ródawa
poiwm jak jako ekspert-jestem inżynierem biotechnologii kosmetyków ze farby bez amoniaku to najzwyzajniejsze szamponetki które i tak obciązają włosy a kolor krótko się trzyma i po paru myciach jest taki ze szkoda gadać i tak wtedy trzeba użyć droższej farby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ródawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaes
sama używam farbe Herbatint od kwietnia , nie ma amoniaku , dzięki czemu nie cuchnie przy nakładaniu, ja nie jestem chemikiem , ale w składzie farby podanym na opakowaniu nie ma amoniaku i nie jest to szamponetka, więc po co pisać nieprawdę, że farby bez amoniaku to szamponetki. Poza tym ta farba trwale pokryła moje częściowo posiwiałe włosy, a szamponetka z tego co próbowałam nie zadziałała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juti:)
Marion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfsdsdf
Diakolor kochana jezeli nie chcesz jasnego blondu a ciemniejsze, albo farby inova loreala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrewxx
Witam, jestem od 20 lat w branży, od 13 prowadzę sieć swoich salonów, odkad rozpoczalem swoja przygode z fryzjerstwem 20 lat temu do dzisiaj pracuje z klientem, moge nieskromnie powiedzieć że znam wszystkie produkty na wylot, farby włoskie, szwajcarskie, szwedzkie itp itd i moim ogromnym zaskoczeniem była wizyta stałej klietnki która od 3 mies nie przychodziła do mnie ze względu na ciąże, bała się farb ze względu na zawartość amoniaku ppd i całej chemii, pani jola bussineswoman w sr wieku, kobieta z klasa, zawsze pachnie drogimi perfumami, dobrze ubrana...przychodzi umówiona na farbe, tylko ze tym razem przynosi mi jakis wynalazek, małe żółte pudełeczko, poprosiła o nałożenie dzisiaj nowej farby o której się dowiedziała od koleżanki... naturalne, bez amoniaku, podobno skóra głowy nie swędzi i moga ja stosowac kobiety w ciazy... przekonany że to kolejny nie wypał, jak biokap czy herbatint które podobno spłukiwały się podczas kąpieli w basenie? kończe swoją pracę... i ku mojemu zdziwieniu zobaczyłem coś niesamowitego, pięknę błyszczące i lśniące włosy, odżywione na 200%! kolor wygląda jak naturalny, cos genialnego, ale jak to z cudami bywa, nie ma róży bez kolców, mówie sobie że za 1-2tygodnie wróci bo kolor płowieje i się spłukał po 1,2 myciu szamponem :) jednak znów mnie zawiodła intuicja... p.jola wróciła tradycyjnie po miesiącu, kolor nadal się rewelacyjnie trzymał. Będąc pod wrażeniem produktu wyszukałem dystrybutora - o dziwo na alegro? jednak farba okazało się że kosztuje finalnie dla klienta 49 zł więc zrezygnowałem z zakupu do salonu bo bym chyba zbankrutowal... od tamtego momentu do dzisiaj dostaje info od menagerów salonów ze przychodzą klientki ze swoimi farbami, pytam co to za marka, i słysze że zawsze ta samo - "zdrowykolor" w tłumaczeniu z jęz.włoskiego SANOTINT, arcydzieło w tej dziedzinie, tak więc jako szpec polecam wszystkim paniom dbającym o swoje zdrowie i wygląd, a tymczasem wracam do moich cudownych loreali :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam andrewx :) taka henna za 6-8 zł to nie zafarbowałabaym nawet kota albo dywanu... dziewczyny szanujcie troche swoje włosy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka1956
andrewx, od początku roku intensywnie testuję na swojej głowie wszystkie farby pro zdrowotne dostepne na rynku (nie interesują mnie chemiczne loreale itp). Sanotint Herbatint Biokap Logona i powiem wam tyle, że Herbatint zostawia reszte daleko w tyle, niedość że kolor trwały i piękny to jeszcze fryzjerka mi powiedziała ,że pierwszy raz od 5 lat rosną mi nowe włosy (jakis meszek czy cos takiego). Zapewne jest to działanie ziół zawartych w farbie jak i genialnej odżywki z proteinami. Tak wogóle to moja fryzjerka powiedziała mi ,że kolor lepiej się trzyma jak w przypadku jej salonowych "chemicznych" farb. Apropo spłukiwania farby w basenie z chlorem to ja się stosuję do zalecenia producenta tzn. pod czepek nałożyć trochę odżywki Royal Creme i po problemie. Spróbujcie wszystkich farb a jestem pewna że podzielicie moje zdanie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana07
testowalam rowniez wszystkie wymienione oprocz biokap, ciekawe ta historia z herbatintem, szkoda że nie wiedziałam o tej odzywce i czepku... dziekuje kolezanko za info, bo drugi raz bym tego wstydu nie zniosła jak ciągneła sie za mną po wodzie czarna smuga... ;( żeby sanotint się nie spłukał w basenie nie potrzebujesz ani czepka ani specjalnej odżywki ani specjalnego basenu, to tylko moje zdanie, na moich włosach tak działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka1956
Droga koleżanko, w TE dni nie powinno się chodzić na basen. Wiele razy pływałam bez żadnej ochrony i to co piszesz jest nieprawdopodobne. Moje znajome również nie miały żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×