Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maniulkaa

feniks dance piekary slaskie zna ktos?

Polecane posty

witam wszystkich czy ktos zna zespol feniks dance z piekar slaskich ?? jesli tak to wypowiedzcie sie na temat grania na weselu jak z zabawami itp :) dzieki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaaa
nie maja stronki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMALA
JA ICH ZNAM.. ALE SZCZERZE POWIEDZIAWSZY TO NIC SPECJALNEGO.. OWSZEM FAJNIE PROWADZĄ CAŁE WESELE (WYCHODZĄ DO LUDZI, ROBIĄ ZABAWY) ALE WOKALISTKA NIE FAJNIE ŚPIEWA.. CZASAMI WRĘCZ FAŁSZUJE. GRALI U NAS NA WESELU ALE ŻEBYM BYŁA SUPER ZADOWOLONA NIE MOGE POWIEDZIEĆ. SĄ INNI LEPSI W TEJ SAMEJ CENIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzeims
hej maniulkaa ja ich poznałem są to doświadczeni muzycy i zajeb..... prowadzą cała impreze weselna ,z tego co słyszałem do graja już około 20 lat i sie nie starzeja!!! w głowach im tańczy ciągle rock&roll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam ten zespół i naprawdę są świetni, wiedzą jak dobrze zrobić imprezę ... a co do wokalistki to śpiewa super, nie wiem o co wam chodzi, a jeszcze jak przygrywa ten facet na gitarze to juz jest zaje..... szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMALA
CI CO MÓWIĄ, ŻE "WOKALISTKA" TEGO ZESPOŁU POTRAFI ŚPIEWAĆ TO MUSZĄ BYĆ ALBO BARDZO BLISCY ZNAJOMI, RODZINA ZESPOŁU ALBO NIE WIEM SAMI CZŁONKOWIE TEGO ZESPOŁU. BO GDYBY KTOŚ INNY ZASILIŁ ICH KOBIECYM GŁOSEM NAPEWNO BYLIBY O WIELE LEPSI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość weselny
Mnie osobiście ten zespół również nie urzekł. Prawdą jest że zachęcają i wyciągają ludzi do zabawy, ale przeraźliwy, fałszujący, nie wchodzący w czasie wokal był karygodny. Repertuar również pozostawia wiele do życzenia. Stare piosenki, których nikt nie zna, bełkotliwy potok słów nie jasna linia melodyczna, ewentualnie po refrenie można odgadnąć jaka to melodia..... w tej cenie na pewno można znaleźć lepszy zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywny :)
brzmi jak konkurencja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka na torcie2
bessi band z przeczyc,super kapela,polecam, grali na moim weselu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adams
ja bylem z nimi na dwoch weselach i na paru zabawach w kamieniu sa poprostu super Nic dodac tylko samemu sie przekonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×