Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chickitta

Figurena slim odchudzać się z tym suplementem?

Polecane posty

Gość Chickitta

Na początku była waga... Waga stała w mojej łazience i nieubłaganie wskazywała 67 kg przy wzroście 162... Nie pomogło zdejmowanie wszystkiego co się dało... Nagle okazało się, jak mało ważą ubrania, a jak dużo JA!!! Co robić? Jeść albo czy nie jeść - oto jest pytanie... Po raz pierwszy w życiu zaczęłam się interesować tym, ile kalorii mają lody czy pyszny obiadek. Wkrótce stałam się domorosłym ekspertem od ich liczenia, ale waga ani drgnęła. Moje wyobrażenia na temat tego, że po tygodniu odmawiania sobie słodyczy osiągnę talię osy legły w gruzach. Zapisałam się więc na siłownię, żeby mieć motywację do ćwiczeń, ale zwykle: 1. nie miałam czasu 2. padał deszcz 3. bolał mnie brzuch 4. przyszła koleżanka 5. znowu nie maiłam czasu... Znalazłam w internecie informacje o suplemencie figurena slim nie lubię jednak kupować kota w worku i stąd ten wątek. Proszę o opinię osób które miały doświadczanie z tym preparatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, fajnie opisałaś swój problem (" Nie pomogło zdejmowanie wszystkiego co się dało"). Od razu jak zobaczyłam ten wątek postanowiłam napisać, bo stosuję ten preparat i jestem z niego jak na razie zadowolona, do końca kuracji zostało mi 1,5 miesiąca czyli jestem na półmetku (bo zalecają 3 miesiące kuracji), na razie mój rezultat to 11 kg mniej - planuję jeszcze schudnąć 7 kg i będę z siebie dumna. Patrząc na efekty do tej pory powinno to się udać bez problemu. Jak chcesz wiedzieć czy stosuje coś jeszcze oprócz figureny to Ci napisze że przestrzegam zasad zdrowego odżywiania według rad które wyszukałam w internecie, jak będę miała więcej czasu to je tu opiszę, bo teraz się śpieszę - wychodzę z pracy i koleżanka z którą wracam samochodem już się niecierpliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizaczek007
Ja stosuję Dietę IF Intermittent fasting dieta hardcore 20 godzin nie jedzenia tylko wodę piję i mam okno żywieniowe 4h w których spożywam 4 posiłki co godzinę wszystko mieszczę tak żeby był deficyt kaloryczny efekty Turbo jak dla mnie :).No i pomyślałam że mogła bym do tego dołączyć suplement diety czy Figurena była by dobra??? do zmaksymalizowania efektu odchudzania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry i skuteczny przede wszystkim. Polecam, stosowałam z efektem 10 kg przez 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na IF najlepsze efekty !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
If może skuteczne ale wyniszczające, nie polecam - po tym człowiek dochodzi do siebie kilka tygodnii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaplanowałam deficyt kaloryczny na zapotrzebowaniu 1700kcal, do tego ma mi pomóc figurena co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaullaTum
Ciekawy produkt inny niż te które można znaleźć w sklepach. Jeśli dbamy o resztę, przede wszytskim nie obżeramy się, na pewno pomoże nam schudnąć. Ja schudłam 8 kg w 2 miesiące. Niby to nie tak dużo, ale uważam, że to bardzo "zdrowy" wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie właśnie jest problem z objadaniem się czy stosując ten suplement nie będzie mi się chciało otwierać lodówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diety muszą swoje trwać ale kto by wytrzymał jeśli nie będzie widział rezultatów. I tak było w moim przypadku, próbowałam już różnych diet i każdą przerywałam bez skutku. Motywacja spadała przez brak zmian na wadze. Aż do czasu kiedy znajomy poinformował mnie o figurenie. On sam stosuje ten preparat z widocznym efektem więc i ja zamówiłam sobie. Muszę przyznać szczerze że to był strzał w dziesiątkę, już po tygodniu stosowania poszło mi 2 kilogramy mniej bez większego wysiłku. W końcu zobaczyłam promyk światła w tunelu. Moja motywacja wzrosła bo widzę efekty. Wiem że to był dobry wybór i już niedługo będę mogła włożyć moją ulubioną sukienkę która aktualnie jest na mnie za mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem zdania że ten suplement diety faktycznie daje dużo przy odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiulka80
Mam pytanie do stosujących figurene czy jak czasem skusze się na coś słodkiego albo z koleżanka wypiję na spotkaniu buteleczkę winka to czy całą kurację szla..g trafi czy można sobie robić czasem małe przyjemności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy się odchudzałam tez mnie nurtowało to pytanie ale nie odmawiałam sobie od czasu do czasu przyjemności i udało mi się schudnąć planowaną liczbę kilogramów. Nie przesadzaj z częstością po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezss
Siedzę właśnie w pracy i nie mogę się skupic na zadaniach tylko myślę czy kliknąć ten przycisk Zamów na stronie figurena.pl czy nie? Chyba klikne dla świętego spokoju, bo juz nie mogę na siebie patrzeć w lustrze, szczególnie po świetach zauważyłam jak mój brzuch zaczał się wylewać za majtole :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto włączyć figurena do swojej kuracji odchudzającej według mnie będziesz mieć o 60% szybszy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie przyśpiesza metabolizm i przez to można szybciej chudnąć. Nie wierzyłam że da mi taki efekt jak piszą niektórzy w komentarzach ale się przekonałam że faktycznie może pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez od dluzszego czasu staram sie odchudzic, na poczatku zaczelam ograniczac slodycze,chleb,makaron itp. ale szczerze marny efekt,w kazdym razie bardzo powolny...teraz udalo mi sie schudnac 5kg ,a nie meczylam sie az tak bardzo ,polecam Ci i reszcie dziewczyn diete wraz z preparatem Figurena Slim. Dowiedzialam sie o tym preparacie przypadkiem...moja znajoma ma corke z duza nadwaga i dietetyczka wlasnie taki preparat dołaczyła do jej diety. Sam preparat można kupić na stronie figurena.pl - spróbujcie właczyc do swoich diet na pewno nie pożałujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden z najlepszych produktów. Mi pomógł zrzucić z 90 kg do 70 kg. Nie miałam żadnych skutków ubocznych, a dodatkowo zmniejszył zapotrzebowanie na słodycze, do których miałam słabość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam jakiś czas temu, przez około 3 tygodnie; rzeczywiscie podkręca metabolizm i dodaje energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie polecam przy diecie i nie jemy po 18stej sa efekty murowane 2 miesiace i schudlam 15kg. Jestem zadowolona z figurena, daje efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sobie figurena bo pomaga, zacznij biegać np co 2 dni, nie objadaj się - 5 małych posiłków w ciągu dnia i schudniesz na pewno. Trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam kilka pomysłów na odchudzanie, co ciekawe najskuteczniejszy okazał sie z wykorzystaniem suplementu, zaskoczyło mnie to bo myślałam że na samej diecie da sie schudnąć bez prpoblemu z odrobina silnej woli ale się przeliczyłam. Wybrałam z suplementów figurena i jestem chyba szczęściarą że od razu trafiłam na nią, czytam opinie o innych rpoduktów to różnie ludzie ocenią takie produkty jak foreverslim, linea, thermline, dlatego zarezykowałam z figurena i to był dobry wybór. Jakbym miała komuś doradzić to kupujecie i się za długo nie zastanawiajcie bo kg od myślenia nie polecą w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to już 8 tydzień, mam 9,5 kg mniej, wszystko idzie w dobrym kierunku i mam nadzieję, że tak już pozostanie. Zależy mi przede wszystkim na trwałych zmianach, dlatego dużo ćwiczę, jem również rozsądnie, gdyby udało się trwale stracić całą nadwagę to byłaby piękna sprawa - ile można wstydzić się pokazywać na plaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. Ja biorę figurenke już 6 dzień. Nie chce się po nich jeść i czuję się "lżejsza". Nie wiem czy spadłam na wadze bo ważyć się będę dopiero za kilka dni. Na początku brania tzn po 3 dniu jedyne co miałam lekki problem z brzuchem ale już przeszło i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny od 18 maja biorę te tabletki i są już pierwsze efekty 10cm w biodrach mniej i w pasie mniej 5 cm są rewelacja do tego stosuję dietę i od dzisiaj zaczełam jeździć na rowerze moja waga przed dietą była 100kg teraz jest o 3kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo zadowolona efekty widoczne bardzo szybko z figurena schudłam 5 kilo przez okres brania tabletek po zakonczeniu brania jeszcze 7 wiec jestem bardzo zadowolona mam do zrzucenia jeszcze dziesiec kilogramów ktore zrzuce dzieki figurenie, polecam. ps mi wystarczyła tylko dieta bez cwiczen i głodzenia jakos specjalnie moj ruch codzienie rowerkiem do pracy powodzenia dziewczyny:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie się zastanawiam czy opłaca się kupić ten preparat. Chciałabym schudnąć w miesiąc ok. 7 kg i nie wiem czy mi się to z nim uda. Czy po tym jak skończę brać ten lek, to czy będzie efekt jo-jo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy którakolwiek z was odchudzała się biorąc antykoncepcję? Moja koleżanka się pyta, czy może wtedy stosować figurena. Czy czasami nie jest tak, że jedne tabletki będą osłabiały działanie drugich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Figurena to najlepszy produkt wspomagający odchudzanie zaznaczam przy odchudzaniu połączony z dieta, schudłam 10 kg w ciągu miesiąca stosowałam dietę żyj z własna grupą krwi iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×