Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Film "Zaszczepieni" wasze opinie?

Polecane posty

Gość gość

Jestem mamą noworodka i szczerze wiele z relacji osób biorących udział w filmie mnie zszokowało. Przecież to niemożliwe żeby tyle ludzi wymyśliło sobie skutki uboczne szczepionek! Teraz sama nie wiem szczepić na mmr czy nie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zaszczep priorixem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też widziała, obejrzałam z ciekawości. Moim zdaniem coś jest na rzeczy. Syn kuzynki super się rozwijał, niczym nie odstawał od rówieśników do momentu szczepienia mmr. Ciężko przeszedł to szczepienie, nagle wszystko się jakby zatrzymało, momentami np. długo wpatrywał się w ścianę, przestał się uśmiechać. Lekarz podał diagnozę- Zespół Aspergera. Oczywiście nie przyjmował do wiadomości że to szczepienie miało wpływ na pojawienie się choroby, ale przecież my to dziecko widzieliśmy na co dzień, dlaczego mielibyśmy wymyślać niestworzone historie? A więc coś jest na rzeczy, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Priorixem? A na jakiej zasadzie to działa? Jaki koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chcę szczepić, albo odrocze do 3 roku życia, najbardziej by się przydała szczepionka na odre ale pojedynczej nie ma , każdy pediatra pewnie powie ze mmr nie ma nic wspólnego z autyzmem ale co oni maja mówić jak muszą przestrzegać kalendarza szczepień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież priorix to tez jest mmr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mysle ze odra nie taka straszna, gorsza rozyczka i swinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na rozyczke jest pojedyncza szczepionka to sie mozna zaszepic w wieku doroslym a znam osobe ktora przechodzila swinke w wieku doroslym i przezyla bez powiklan, dla facetow swinka jest niebezpieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Priorix to priorix, a mmr to mmr- taka właśnie wiedza niektórych, ale szczepionki to samo zloooo. Autorko koszt około 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiec kto ma racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu chodzi o sam typ szczepionki MMR a producentow wiadomo ze jest kilka, tak samo jak masz 6 w 1 i tez jest 2 producentow Hexacima i infanrix Hexa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co szczepią dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam porozmawiać z pediatra na temat różnicy pomiędzy szczepionka mmr a priorixem, bo jak widzisz poziom wiedzy wielce wyedukowanych kafeterianek w tym temacie ,to zero. Dodam tylko, ze moje dziecko po priorixie nie miało żadnych skutków ubocznych, a niektóre przychodnie stosują te szczepionke zamiast mmr, więc jest refundowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poziom rodziców co szczepia tez żaden wiele nawet nie wie na co szczepi, jedna matka pisała już na tym forum jak szczepila priorixem 2 latka i tez ciężko to zniosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 16:23 pani doktor z zalinkowanego bloga: "nie ma związku między autyzmem a MMR "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo autyzm nie jest choroba poszczepienna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie zdecydowanie lepszym wyjściem jest zostawić ten temat profesjonalistom. Nie ma lepszego źródła wiedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy lekarz powie ze autyzm nie jest choroba poszczepienna bo oni musza przestrzegac kalendarza szczepien, jednak film pokazuje inne dane i jedno wielkie oszustwo ze szczepionka mmr w USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się cykam tej mmr bo znajomi mają bardzo sprzeczne opinie na temat odczynów poszczepiennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie!! Obejrzyjcie sobie ten film! https://www.youtube.com/watch?v=QsWP-63bNiQ Tu macie podane wszystko na tacy że szczepionki to znaczy zawarta w nich rtęć powodują autyzm tylko koncerny za ciężką cholere nie chcą się przyznać ani wycofać z tej rtęci bo to oznacza dla nich więcej kosztów, problemów i utratę dotychczasowego autorytetu a chyba najbardziej to tego że ludzie masowo zaczną żąda odszkodowań z których się nigdy nie wypłacą i tak machina trucia i uszkadzania dzieci kręci się dalej! Ja przestałam szczepić swoje dziecko gdzieś jak miało rok, a ten film mnie utwierdził w przekonaniu że dobrze robię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×