Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wojtek37wojtek

forumową dziewczyną zainteresowany ;-)

Polecane posty

Mam ochotę na internetową znajomość o podtekście erotycznym. Trochę mi sie nudzi, gdyż skończyłem pewien zawodowy projekt i mam sporą lukę w pracy. Mam ochotę na pikantny kontakt z ciekawą dziewczyną. Dlatego pomyslałem o portalu dla Kobiet. I przeglądając to forum dzisiaj widzę, że jest tu dziwnie trochę. W zasadzie nie wiadomo kto jest kim,często bzdury przeplatają się z dziwną podnietą, wulgaryzmami. Skoro jestem tu gościem to oczywiście nie wypada mi krytykować i wieszać psów bo nikt mnie tu nie zapraszał. Bardziej chcę tylko powiedzieć, że nie odnajduję się trochę w tych gierkach forumowych. Dlatego ze swojej strony proponuję kawa na ławę ;-) Mam lat w okolicach 40-stu, czuję się raczej w kwiecie wieku a nie schyłku ;-) prowadzę życie szczęśliwe choć nie rodzinne (rozwiedziony obecnie) i szukam ciekawej kobiety do....do wirtualnej znajomości. Moja ochota wynika z drobnego znudzenia kobietami, które znam obecnie i wiarą w potęgę internetu.....no i wiarą w same kobiety. Jeśli jakaś dziewczyna ( nie facet, nie nastolatek/nastolatka) ma podobną ochotę to możemy zaryzykować nową znajomość......tzn ja mogę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta37
Jak sam zauwazyles to forum jest TROCHE dziwne wiec polecam zmiane portalu. Tu trudno o kogos normalnego. Ja raczej sie nie udzielam tylko czytam, ale czasem sa to wypowiedzi tak prostackie i wulgarne, ze nie chce sie tego czytrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba większość wirtualnych - anonimowych miejsc jest takich. Miesza się w nich byle co ale i jakoś dziwnym trafem i coś fajnego. Skoro ja mogłem tu zaglądnąć to i pewnie zaglądają inni - warci rozmowy. Marta też masz jakąś potrzebę choćby czytania właśnie tutaj. Tak jakoś mam że pewną naiwność ( świadomą ;-) traktuję jako działanie. Chcę poznać to to mówię ;-) Inne portale? - co za różnica ;-) ostatnią ciekawą dziewczynę poznałem w Albanii w knajpie gdzie siedzieli sami faceci. Tu chyba jednak będzie łatwiej ;-) I chyba logiczniej z mojej strony że szukam tu a nie na portalu o albańskich knajpach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastosuj drobne sito i szukaj może ktoś ci się trafi. Osobiście zapewniam że są tu wartościowe osoby z którymi mozna zawiazać bliższą znajomość, ale trzeba na te osoby trafić. Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto ma na siebie trafić ten trafi ;-) a sito - każdy ma jakieś swoje prywatne. Na internetowych chyba się nie znam. Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta37
Wiesz, tylko tutaj wiele fajnych i ciekawych tematow konczy sie wyzwiskami i obrazaniem drugiej osoby. Moze pomysl o jakims portalu erotycznym, tam przynajmniej wiadomo w jakim celu ludzie zagladaja. No chyba, ze jestes az takim optymista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samego forum zmieniać nie zamierzam. Zresztą tak to chyba działa. A portal erotyczny jakoś mnie odstrasza ;-) Poza tym erotyzm tak, ale z fajną osobą, a nie erotyzm dla erotyzmu ;-) Wolę być po swojemu świadomym optymistą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta37
To nie pozostaje mi nic innego jak zyczyc Ci udanych i owocnych poszukiwan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta - a czy Ty nie mogłabyś być tą osobą? doradzasz, odpowiadasz i życzysz powodzenia. Jesteś życzliwa w temacie. Nie przyszło Ci do głowy aby odpowiedzieć "oto jestem"? ;-) ....tak mnie to w sumie zastanawia ;-) Oczywiście masz prawo nie być zainteresowana - tak tylko pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta37
Wiesz, moze i bym mogla tylko ze mnie takie cos nie kreci. Zajrzalam kiedys na taki portal w ktorym cyber sex to podstawa i to jak dla mnie nie bylo fajne. Moze jakas dziwna jestem, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta37
Twoj temat ukazal sie na stronie glownej i tak zernelam z ciekawosci o co chodzi. Nie wyszukiwalam tematow w dziale ''zycie erotyczne''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem....chociaż tak czy siak dotyczył sfery erotycznej. Nie chcę abyś poczuła się "atakowana" przeze mnie moim dociekaniem ;-) Ale wchodząc tu poznałem właśnie Ciebie więc dopytuję. Szanuję Twoją odpowiedż, którą odczytuję " nie chcę rozmawiać z nieznajomym o sferze erotycznej - bo mi się to nie podoba" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta37
No coz, w bardzo delikatny i ukryty sposob prowokujesz mnie do dalszej dyskusji. Ok, ale mozesz sie rozczarowac, bo jak juz pisalam mnie to nie kreci, chociaz milo sie z Toba rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężko będzie
zrealizować Ci swoje zamierzenia ma kafe, ale również powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przeczę ;-) chociaż trochę jednak tak. Bo wcale w nie ukryty. Chciałem poznać i porozmawiać - poznałem i rozmawiam ;-) I wcale nie wciągam Cię na tory na które nie chcesz ;-) To by było mało fajne ;-) Poza tym tak do końca nie wiem co to jest "To" co Cię nie kręci. Ale to chyba już zbyt duża prowokacja z mojej strony do dalszej rozmowy ;-) Kolejna wątpliwości i kolejny życzliwy wpis.A w sumie ładny i czysty wątek. Może moja nadzieja i naiwność ( świadoma oczywiście) nie jest taka bezsensowna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta37
Wiem, ze mnie nie sprowadzasz na niewlasciwe tory i dlatego milo sie z Toba rozmawia. Nie odczytaj tylko tego w ten sposob, ze jestem jakas zakonnica badz zdziwaczala stara panna bo tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulus
Marta ,a le on tak nie myśli o Tobie;) ale zaraz wam zepsują temat.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta37
No wlasnie i tego sie obawiam, bo fajnie sie rozmawia. A skad wiesz co Wojtek mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dc,ofodkoh
Myślę, że ciekawi ludzie może by się i trafili, ale może zniechęcać ten wątek erotyczny.Przynajmniej mnie to trochę zniechęciło.Niby fajnie zacząłeś , ale propozycja nie taka jak bym chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam :p ja juz mam na szczęście za sobą fascynację flirtami internetowymi i naprawdę mam nadzieję że nigdy więcej sie w coś takiego nie wplączę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy jesteś zakonnicą, czy panną a tym bardziej czy zdziwaczałą. Nie napisałaś więc domysłów żadnych nie robię. Wiem, że z jakiegoś powodu masz ochotę ze mną rozmawiać i jest to dla Ciebie miłe. Z wzajemnością. Może ja to żle napisałem na początku a propos tego erotyzmu. Bo mnie to interesuje i owszem, ale w kontekście poznanej interesującej osoby. Nie zepsują ;-) .....czemu tyle osób się tego boi. Wiem jak bywa, ale bywa też dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wątek erotyczny zniechęca - nic na to nie poradzę ;-) Nie staram się zaskarbić względów na siłę. Tak na marginesie zabawnie wyglądają niektóre wpisy facetów tutaj mizdrzących się do zdobycia zainteresowania kobiet. Jakoś to takie ....dziwne trochę. tzn dla mnie dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu niektórzy ludzie wchodząc na erotyczny myslą o jednym i widząc Ciebie tutaj uważają że Ty tez myslisz o tym samym co oni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wańka
Wojtek, Wojtek przybywaj. Pieść słowem i uwodź kobiety. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta37
Widze, ze zrobila sie cisza. Ciekawa jestem jak poszukiwania? Owocne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek a jakis kontakt
Witaj Może dsz jakiś kontakt do siebie, tutaj jak zauważyłeś trafnie troche dziwnie jest;-) Ale to forum rządzi się swoimi prawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×