Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bialyzabek8484

FOTO biała perła CUDOWNA!!!!!

Polecane posty

Gość AaliyahHaughton
jakos nie widac róznicy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoskaaa
ile czasu ja uzywałas? niezły efekt, pijesz duzo kawy albo herbaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz ładne zęby
aż ci zazdroszczę, nie chodzi tylko o kolor, ale też i kształt i wielkość, szczęściara z ciebie, przed wybielanie też miałaś ładny kolor, nie była to holliwódzka biel, ale kolor zdrowych i zadbanych zębów, jak dbasz o zęby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialyzabek8484
oo miło, że ktoś skomentował :) AaliyahHaughton ty roznicy nie musisz widzeć, ważne że ja ją widzę i bliscy a więc piję dużo herbaty, podobno dużo intensywniej zabarwia zęby od kawy, nigdy nie miałam idealnie białych zebów i raczej nie bede miała bo kość ma kolor bardziej ekri. Rezultat z 2 zdjecia osiągnęłam po 8 razach zakładania na zeby formy z żelem biała perła (po 30 minut 2x dziennie) a poza tym nie dbam specjalnie o zeby, poza BP myję rano i wieczorem zwykłą pastą kiedyś stosowałam pastę email diament, czerwona konsystencja, i też bardzo mi wybieliła zęby probujcie bo warto!!!! dla slicznych uśmiechów:) "nigdy niewiadomo kto się może w nim zakochać":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a plomby tez wybiela? roznica widoczna i efekt jak dla mnie jest niemalze szczytem marzen. p.s. nie wiem czy to swiatlo ale wydaje mi sie ze na zdjeciu po masz gore jasniejsza niz dol? czy w rzeczywistosci wyglada to jednakowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz ładne zęby
tak, to są ładne zęby, bo są naturalne!!!! nie uważam, żeby porcelanowe licówki bijące białym blaskiem tak mocno, że aż cię oślepiają i równiutkie jak od linijki były ładne, natura górą, zazdrość przemawia, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się ciesze z wygladu swoich zebów, tylko mi przeszkadzał ich kolor a z wygladu sie ciesze, wiem jak moga oszpecic człowieka zęby w wyniku ich zaniedbania, wiec słowa krytyki anonimowych osób nie robia na mnie wrażenia, zwłaszcza ze na codzień słyszę miłe komentarze a i dentystka zawsze mi powtarza, że do takiej buzi z chęcia zagląda na dolną szczękę rzadziej zakładałam formę, dlatego są ciemniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×