Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olaftur

Franczyza - ktos ma doswiadczenie?

Polecane posty

Interesuje mnie zalozenie firmy na zasadzie franczyzy, ale nie jestem przekonany czy to na pewno sie oplaca... Moze ktos ma jakies doswiadczenia w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka 2 dzieciaczków
Witaj, współpracuję z firmą, która zajmuje sie szkoleniami finansowymi. Współpraca na zasadzie franczyzy osobistej. Jest to rewelacyjny sposób na zarabianie. Njlepsze jest to, że nic cie to nie kosztuje. A zarobic mozna naprawdę dużo. Polecam franczyzę, dostajesz wszystko na tacy. Niestety, wiele takich biznesów upada, z powodu braku umiejętności w prowadzeniu firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wagner
zobaczcie na towww.obuwie-burtons.pl dzwonicie przyjezdza przedstawiciel za miesiac macie sklep z obuwiem skorzystałem, tylko nie otwierajcie juz w Szczecinie marka Burton's , powiem wam ze to nie jest taka prosta sprawa sezonowosc , fasony , styl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inc21
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE ogólnopolska sieć szkół językowych dla dzieci i młodzieży rozwija sieć franczyzową, poszukując partnerów na terenie całej Polski. Potencjalne formy współpracy franczyzowej w ramach sieci MAŁA & LINGUA TEENS SPACE: Własna szkoła językowa MAŁA LINGUA; Zakup licencji na wykorzystanie metody MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE w swojej istniejącej już placówce edukacyjnej (szkoła językowa, przedszkole, prywatna szkoła podstawowa, prywatne gimnazjum, prywatne liceum, szkoły dwujęzyczne); Prowadzenie zajęć w różnych organizacjach edukacyjnych: w przedszkolach, klubikach malucha, szkołach podstawowych prywatnych, przy wykorzystaniu metody MAŁA LINGUA (ten punkt dotyczy całej Polski, poza województwem mazowieckim). Ofertę naszą kierujemy przede wszystkim do: Właścicieli /Dyrektorów Przedszkoli Niepublicznych; Właścicieli innych form organizacji przedszkolnych i klubików malucha Właścicieli Prywatnych Szkół Podstawowych, Prywatnych Gimnazjów i Liceów Właścicieli Szkół Językowych bez wyspecjalizowanej oferty dla dzieci / bez konkretnej metody dla dzieci i młodzieży Absolwentów kierunków filologicznych Potencjalnych Partnerów o profilu ekonomistów / biznesmenów, z umiejętnościami zarządzania, zainteresowanych otwarciem placówki edukacyjnej Młodych mam poszukujących nowego projektu zawodowego, z pasją do języków obcych, o rozwiniętej kulturze językowe. Od naszych potencjalnych Franczyzobiorców oczekujemy umiejętności sprzedażowych i komunikacyjnych, umiejętności zarządzania projektami, umiejętność konstruktywnego analizowania, predyspozycji do poszukiwania rozwiązań dla biznesu, wysoko rozwiniętej świadomości w zakresie etyki biznesowej, umiejętność rozwijania pozytywnych relacji z ludźmi, profilu osobowościowego Leadera. Partnerzy zainteresowani otwarciem szkoły MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE po podpisaniu umowy franchisingowej otrzymują tzw. PODRĘCZNIK OPERACYJNY FRANCHISOBIORCY, pełny pakiet know how, który uwzględnia: PROCEDURY OPERACYJNE: pokrywające wszystkie obszary operowania i rozwoju szkoły, stanowiące jednocześnie kompleksową wiedzę na temat organizacji tego typu działalności KSIĘGĘ WIZUALIZACJI MARKI: wskazania dotyczące wizerunku między innymi kolory organizacji, logo, wyposażenie sal, projekty wszystkich materiałów reklamowych i materiałów metodycznych etc. PAKIET STARTOWY BLABBERSA: wybrane materiały reklamowe, wybrane materiały metodyczne zestaw pacynek, zestaw flash cards, zestaw paszportów Blabbersa etc Miesięczny pakiet informacyjny „ bieżące informacje dotyczące nowych inicjatyw i projektów metodycznych, działań marketingowych, rozwiązań organizacyjnych etc. Stała opieka metodyczna bez dodatkowych opłat Przeszkolenie Franchisobiorcy w zakresie realizacji wszystkich procedur organizacyjnych oraz bieżące wsparcie i doradztwo. Zainteresowanych uzyskaniem więcej informacji na temat współpracy w ramach franczyzy zapraszamy do bezpośredniego kontaktu: j.korzeniewska@malalingua.eu lub telefonicznie: Monika Ferreira mobile: 501 393 846 lub tel.: ++48 ++22 750 13 11 http://malalingua.com.pl, http://linguateensspace.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opłaca się, jeśli trafisz na odpowiednie miasto, odpowiednią ofertę, no i branżę. Ja wybrałam profilaktykę zdrowotną i ofertę Evitum. Dają wyłączność w danym mieście i świetnie sobie radzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta32
Jeśli chodzi o szkołę językową to myślę, że taki biznes może się opłacać. Nawet bardzo. Oczywiście o ile wszystko będzie odpowiednio zarządzane. W przypadku szkół językowych sprawdzić się może system webSZKOŁA - https://madeonmoon.pl/oferta/web-szkola-zarzadzanie-szkola-prywatna . Jest on rozbudowany i funkcjonalny. Pozwala zarządzać strefą stricte szkolną(rozliczanie godzin pracy, tworzenie planów zajęć), jak i strefą ucznia (zapisy na zajęcia online, płatności online). Wydaje mi się, że może to być spora pomoc w tym, biznesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli interesuje Was temat franczyzy, to polecam zajrzeć na portal http://franczyzawpolsce.pl - jest tam baza franczyz, można wyszukać w danej branży, są też raporty, dużo przydatnych informacji. Taka baza wiedzy niezbędnej na start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić stronę http://www.polskafranczyza.pl/ . Znajdziecie tam pożyteczne informacje na temat systemów franczyzowych. Jest tam także forum franczyza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno nawiązałem współpracę w ramach franczyzy ze sklepem odzieżowym 5-10-15. Polecam, bo warunki sa bardzo korzystne,a marka- znana, lubiana, więc nie musze się martwić o klientów. Sprawdź sobie więcej info tutaj: http://www.51015kids.eu/franczyza/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie franczyza myślę, że jest dość dobrym pomysłem zwłaszcza jak ktoś pierwszy biznes chce zacząć. Można lepiej zarobić, niż pracując u kogoś to na pewno. Ja się zdecydowałam na przedszkole franczyzowe w programie Fair Play i początki są obiecujące. Pomagają mi we wszystkim, nie muszę się martwić o wyposażenie, cały marketing i pozyskiwanie klientów, w tym mi bardzo pomogli na początku. O systemie dużo konkretów jest na stronie www.systemfairplay.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam dobrego wsparcia biznesowego przy uruchomieniu przedszkola. Interesuje mnie uczciwa franczyza wstępnie, a później się zobaczy. Doświadczenie pedagogiczne posiadam, ekipę do prowadzenia placówki również, ale reszty procedur niestety brakuje i franczyza wydaje mi się jedynym sposobem na rozruch biznesu. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam do czynienia i była to franczyza dystrybucyjna. Jak Cię pewne kwestie nurtuja, yo poczytaj sobie coś więcej na ten temat, an pewno nie zaszkodzi. Ten artykuł wyczerpująco wyjaśnia kwestię, mam nadzieję, że Ci sie przyda: https://6krokow.pl/co-to-jest-franczyza/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowni Państwo, osoby zainteresowane własnym biznesem w branży bankowej zachęcam do zapoznania się z informacjami w kwestii otwarcia placówki partnerskiej na zasadzie franczyzy: https://www.nestbank.pl/franczyza. Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe. Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryjan321
Czy wymagane jest doświadczenie/wykształcenie z zakresu finansów, jeżeli chciałbym otworzyć placówkę partnerską Nest Banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny Panie, Nest Bank nie dyskryminuje przedsiębiorców, którzy nie posiadają doświadczenia finansowego. System partnerski Nest Banku adresowany jest do osób, które nie boją się trudnych wyzwań, ciężkiej pracy a równocześnie są ukierunkowane na uzyskanie satysfakcjonujących przychodów. Nie dyskryminujemy osób bez doświadczenia czy osób nie mających doświadczenia w finansach. Wymagamy jednak, aby Partner nie posiadający doświadczenia, zatrudniał przynajmniej jednego pracownika, który takie doświadczenie ma. Więcej informacji https://www.nestbank.pl/franczyza/kogo-szukamy.html Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punktowiak
No dobra, ale przy otwieraniu tego typu placówki potrzebny jest mój wkład własny? Pytam tutaj o franczyznę w nest banku, jak to wygląda od tej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz

ja zabke prowadze. co chesz wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike

Da sie zarobic na tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umber
Dnia 26.09.2019 o 13:47, Gość Mike napisał:

Da sie zarobic na tym?

Wiadomo. Ja nie narzekam w każdym razie.Wiadomo. Ja nie narzekam w każdym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×