Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytamja

Franczyza wasze opinie

Polecane posty

Gość pytamja

Witam, Chciałabym założyć wraz z moim chłopakiem sklep odzieżowy na zasadzie franczyzy (Butik I Like lub coś podobnego) w związku z czym mam do was pare pytań, bo może ktoś z Was pracuje na takiej zasadzie albo posiada jakąś większą wiedze :) 1. Na co uważać przy negociacjach z franczyzodawcą? 2. Skąd czerpać wiedzę na temat tego typu działalności? 3 Jak mogą wyglądać koszty i dochody takiego sklepu? 4 Czy jest jakiś sposób uzyskania dodatkowych środków na otwarcie tego typu działalności (mały wkład własny)? 5. Czy myślicie, że lepiej iść w tym kierunku czy otworzyć swój prywatny sklep z odzieżą gdzieś w większym mieście? Większość mówi, że tak będzie gorzej bo na zasadzie franczyzy jest już marka znana itd ale są też większe koszty, które trzeba wyłożyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych lepszych franczyz na przedszkole to Fair Play. Mój syn chodził do ich placówki w Warszawie. Dowiedzieliśmy się, że jest możliwość współpracy i zainwestowaliśmy z mężem we własny biznes. Teraz kierujemy przedszkolem. Mamy razem spore doświadczenie pedagogiczne, a sieć działa uczciwie i faktycznie z nastawieniem na zadowolenie dzieci. Przy wykończeniu lokalu mnóstwo zniżek ze względu na skalę działania Fair Play, lokalizacja super, gwarancja terytorialna i sporo innych udoskonaleń. Warto się z menedżerami spotkać, bo naprawdę znają ten rynek od podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilekk222
Franczyza banku wg mnie ma sens. Kredyty zawsze będą potrzebne ludziom. Pomysł fajny, tylko jak się zabrać za taką sprawę, tzn. jakie warunki trzeba spełnić aby otworzyć placówkę banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny Panie, jeżeli jest Pan zainteresowany własnym biznesem w branży bankowej to zachęcam do zapoznania się z informacjami w kwestii otwarcia placówki partnerskiej na zasadzie franczyzy: https://www.nestbank.pl/franczyza Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe. Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibracja
Jest wiele pomysłów na biznes na zasadzie franczyzy. Jednak przed ostatecznym wyborem trzeba dokładnie sprawę przemyśleć. Ja myślę, że fajną opcją jest punkt kurierski https://www.e-speedpak.net/otworz-punkt-kurierski , ponieważ nie pobierają żadnych opłat licencyjnych ani wpisowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dondek
W takim razie sprawdź również opcję franczyzy od https://shipcenter.pl/ dzięki którym możesz otworzyć własny punkt kurierski bez dużych nakładów finansowych, a naprawdę można na tym fajnie zarobić, jeżeli masz konkurencyjne ceny oraz duże wsparcie z ich strony. Jest to jedna z najlepiej rozwijających się w tym zakresie franczyz także ja uważam, że jak najbardziej warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina

Franczyza taka jak Fair Play to świetna sprawa. Obecnie otwierane są kolejne placówki, w tym niedaleko mnie w Tarnowie i widzę że jest spore zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleg

Jak franczyza to żabka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×