Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Od dłuższego czasu szukam dobrego fryzjera w Krakowie,po przeczytaniu wielu pozytywnych opinie na temat Studia Angel i p.Mateusza,chyba się tam wybiorę.Mam Pytanie czy ktoś z was był tam już i czy mógłby podzielić się opiniami na temat tego salonu? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie znalazłaś jeszcze profesjonalnego studia fryzjerskiego w Krakowie, koniecznie wejdź na www.naszauroda.pl/Fryzjer/Krakow/ Znajdziesz tam polecane przez klientki salony fryzjerskie, obejrzysz zdjęcia i zapoznasz się ze szczegółową ofertą. www.naszauroda.pl to nie tylko fryzjerzy ale również ośrodki spa, salony kosmetyczne, fitness, solaria i wszelkie inne ośrodki, które pomogą ci dobrze wyglądać i zadbają o twoją urodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fireflis
wiecie ja mam tak, że na swoich włosach nie oszczędzam i wolę dołożyć trochę pieniędzy i mieć pewność, że fryzjer poradzi sobie z moimi włosami i będę zadowolona niż oszczędzać i potem żałować, a nie daj Bóg, jak ci ktoś fryzurę zepsuje i co wtedy?? W czapce chodzić ?? Ale tu się może niepotrzebnie rozwodzę nad tematem. Jeśli o mnie chodzi o krakowskich fryzjerów to najlepsi pracują w Akademii Stylizacji M.P. Babicz na Borsuczej. Nie tylko świetnie strzygą, ale też są rewelacyjni jeśli chodzi o dobieranie fryzury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam się wybrać kiedyś do Studia Angel, ale jakoś nigdy się nie złożyło, więc nie mogę się wypowiedzieć jak tam jest. Polecam natomiast salon women's time bo chodzę od tam od pół roku i jest to mój ulubiony fryzjer w Krakowie. A muszę przyznać, że zrobić porządek z moimi niesfornymi włosami to naprawdę nie lada wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella24
Niestety nie mialam okazji korzystac z usług tego salonu, ale przetestowałam już wiele innych w Krk i jak do tej pory jestem wierna Black Pearl, bardzo dobry salon przy Galerii Krakowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powerplay
Jeżeli chodzi o dobry salon fryzjerski to polecam Ci www.vicihair.pl w Krakowie. Mają samych profesjonalistów i na pewno nie wyjdziesz nie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, Black Pearl to mój ulubiony fryzjer. Mają miłe i zdolne fryzjerki, zawsze doradzą fajną fryzurę czy kolorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina bros
To zależy czego potrzebujesz. Szymon Kaczmarzyk, możesz nie kojarzyć, sama znam go od kilku miesięcy, ale to zdecydowanie najlepszy fryzjer, do którego chodziłam w Krakowie. Jakościowe kosmetyki, dobre podejście. Ogólnie - świetny specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialis11
Zapraszam do polubienia fanpage na fb -najnowsze metody przedłużania włosów, najnowocześniejszy profesjonalny sprzęt dla salonów fryzjerskich i najlepszej jakości naturalne pasma włosów oraz szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania włosów https://www.facebook.com/pages/Klinika-W%C5%82os%C3%B3w-Beauty-for-You/418165411585206 Sprawdź koniecznie! Informacje i konkursy! – Bądź na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegoś czasu moją ulubioną fryzjerką jest Pani Ania z salonu Vici na św. Sebastiana. Ta kobieta potrafi wyczarować kolorowe cuda na głowie. Zrobiła mi piękny flamboyage. Dawno nie byłam tak zadowolona po wyjściu z salonu fryzjerskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna K
Ja mam ,swietnego fryzjera przy Szlaku, Black Pearl od strony Galerii Krakowskiej. Strzyga bardzo dobrze, ale najbardziej zadowolona jestem z koloryzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzech69
Ja od jakiegoś czasu też mam swoją ulubioną fryzjerkę - Panią Anię z salonu Vici :) Rewelacyjne strzyżenie, jeszcze lepsza koloryzacja. Mega profesjonalistka, serdecznie polecam. PS: dobre ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepol
Proszę - http://skaczmarzyk.pl/ Przede wszystkim potrafią doradzić i rzeczywiście efekt ich stylizacji jest niesamowity, przy czym jednak wszystko zależy od tego, co chcecie uzyskać. Na pewno pracują na świetnych kosmetykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez chodze do Black Pearl, to pierwszy salon w ktorym gdy poprosilam o obciecie 2 cm nie stracilam polowy wlosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
eric stipa na długiej ,pani Edyta. Czarodziejka normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W salonie o którym piszesz akurat nie byłam, ale mogę polecić Pure Diamond, a w szczególnośc***anią Sylwię, która bardzo dobrze radzi sobie zarówno z koloryzacją, jak i strzyżeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zula22
Wiele dziewczyn poleca Vici Clinic i myślę, że to dobry wybór. Też tam chodzę, z tym, że ja wybieram Panią Ewelinę Szułakiewicz bo wiem, że mnie nie zawiedzie :) Bardzo sympatyczna osoba, świetnie zna się na fryzjerstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiiilka
Ja korzystam z www.mobilnestudio16.pl i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dosc dlugo szukalam swojego, pytalam kolezanek i jak jedna mi polecala bardzo jednogo to okazywalo sie ze druga odradzala mi calkowiecie. w koncu zaczelam szperac w innych opiniach na pkt.pl i suma sumarum wybralam jeden z wedlug mnie najlpeszych no i tak jest. jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala012
Black Pearl jest rewelacyjnym salonem, strzygą super i maja bardzo fajne zabiegi regeneracyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexa88
Wiele z was poleca Vici Clinic na św. Sebastiana - ja też tam chodzę ale wybieram fryzjerkę Ewelinę "Rudą" :) Ostatnio chodzę tylko do niej bo wiem, że włosy będę miała dokładnie takie, jak sobie wymarzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z ala012, Black Pearl to bardzo dobry salon, uslugi maja na bardzo wysokim poziomie, w salonie panuje mila atmosfera a ceny nie sa z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić Pure Diamond na Krowodrzy. Mam strasznie puszące się i trudne do rozczesania włosy, ale bez problemu udało się je ujarzmić i zrobić fajne, lekkie cięcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkryłam świetny salon na Miodowej.Wszystko robią kosmetykami LOREAL, ceny są rewelacyjny nawet na studencką kieszeń. Salon Krakowska Perla na Miodowej 51 tel. 799931229

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodze do Black Pearl na Królowej Jadwigi i polecam tam zajrzec, napewno bedziesz zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wymienionych przez Was propozycji warto dodać salon fryzjerski www.mlsalon.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio umówiłam się do Pure Diamond i miejsce jak najbardziej na plus. Fryzjerka poza odświeżeniem koloru zrobiła mi też fajny zabieg pielęgnacyjny dla włosów farbowanych. Do tego jeszcze śliczny wystrój i bardzo miła obsługa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uska908
Ja chodze do Black Pearl na Szlak, bardzo sobie chwale ten salon, bo swietnie strzyga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×