Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jamaica86

Gdzie kupujecie żywność?

Polecane posty

Rozmawiałam właśnie z koleżanką na temat zakupów świątecznych i powiedziała mi, że nie ma w ogóle czasu więc zakupy świąteczne w tym roku robi przez internet. Znalazła sklep dodomku.pl, z którego będzie zamawiać. Jak patrzyłam to faktycznie można kupic tam wszystko no i teraz się zastanawiam jak to jest z tymi zakupami żywności przez internet. Macie jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burza na Warszawa
Nie kupuje przez net zywnosci , wole jechac do sklepu wybrac pomacac powachac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o produkty w słoikach o długiej dacie ważności - nie widzę przeszkód. Zresztą, nawet nie tylko takie produkty zdarzało mi się zamawiać. Niedawno odkryłam firmę wędliniarską lap-pol, naprawdę rewelacyjne produkty mają, ich szynka nie umywa się do tego dziadostwa ze sklepu. No i zamówienia można składać przez sieć, więc wygoda jak 150 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr i paweł są nieźli
podobnie alma i frisco. natomiast w kuchniach swiata mozna kupic rzeczy importowane z zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie popadnie, w sumie nie wazne gdzie, ale za ile ;). np ostatnio kupuje non stop makaron taki lubelli, dorzucam tunczyka takiego z puszki neptuna i jakies warzywa. w sumie wszedzie to mozna dostac, wiec za wybredna to nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w biedronce, bo nie stać mnie na lepsze, ale nie czuje się z tego powodu gorsza (mięso w osiedlowym mięsnym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwielbiam piotra i pawla
niestety, do najbliższego muszę jechać jakieś 30 minut w jedną stronę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje faworyty to piotr i pawel i alma. oba sklepy drogie dosc, ale co oni tam maja to jennnyyyy! wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jaką. Chleb na przykład piekę sama ale jeśli nie mam czasu to kupuję w almie. Jogurty, mleko i takie tam w samie koło domu. Węddliny zawsze w lap-pol, są świetne i smakują całej mojej rodzinie:) Owoce i warzywa na placu, od zaprzyjaźnionej pani, która ma małe gospodarstwo rolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Oj tak, świąteczne zakupy to istne utrapienie, dlatego zamawianie w takich sklepach jak www.a.pl wydaje się być sensownym rozwiazaniem. Nie każdy jest jednak do takiej formy zakupów przekonany, dlatego można zacząć od zamawiania tzw. suchych produktów albo win. Ja myślę o różowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już przestałam kupować żywność w marketach wyszukuję sobie jakieś dobre mniejsze sklepy, a wszystko co eko kupuje przez internet na asyk.eu jest największy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, prowadzę badanie postaw społeczeństwa w Polsce w stosunku do zakupów żywności przez internet. Jest to też temat mojej pracy dyplomowej, a do wiarygodności badania potrzebuję wielu ankietowanych. Będę bardzo wdzięczna każdej osobie, która poświęci chwilę na wypełnienie krótkiej ankiety z linku poniżej: https://docs.google.com/forms/d/1D3B4TSOZEoun6wqgT9xnNVp9Mhsb6uWLv5FSc8ktL1Q/viewform Z góry dziękuję wszystkim za czas i zaangażowanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję od niedawna w markecie internetowym większość jedzenia, jestem super zadowolona, bardzo to wygodne, a jeżeli z czegoś jestem niezadowolona, to przyjmują zwrot albo wymieniają towar bez problemu dodatkowo co tydzień jeżdżę na targ i tam kupuję warzywa i owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warzywa i owoce zazwyczaj na bazarku, mięso o wiele lepszej jakości staram się kupować od zakładu mięsnego http://cezan-ubojnia.pl/, a pozostałe rzeczy w supermarkecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×