Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tic

Gdzie można kupić okulary przeciwsłoneczne Versace niekoniecznie oryginalne ?

Polecane posty

Bardzo proszę Was o pomoc! Czy wiecie gdzie mozna nabyc okulary przeciwsloneczne Versace? Nie muszą być koniecznie oryginalne ale zeby tez nie byly zwykłą tandetą :) Chodzi mi o okulary dla mężczyzn :) Może są w jakimś polskim sklepie internetowym? W jakich granicach cenowych są takie okularki - zarówno te oryginalne jak i nieoryginalne? Jesli ktos moze choc trochę mi pomóc to byłbym bardzo wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelelelele
ALLEGRO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahaah D D D
skoro nie sa orginalne to nie sa Versace< sciana >matoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verrrrrr
W Warszawie na stadionie X-lecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"buhahahaah D D D\" ---> napisalem ze nie musza byc oryginalne ale tez chodzi mi o te oryginalne wiec nie wiem czemu czepiasz sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pies na cipki
Najlepiej od pasera :D pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaska.
ja za gucci w usa dalam 300$ podrobek nie uznaje-juz lepiej tanszej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze we Wroclawiu w Galerii Dominikanskiej jest optyk ktory ma oryginalne okulary przeciwsloneczne. Oryginaly to cena w granicach 600-do nawet 1200 zlotych zalezy od materialu wykonania, ja teraz kupilem sobie w Anglii okulary Police z najnowszej kolekcji za 100 funtow i bardzo mi sie podobaja. Tutaj jest link z angielska stronka o designerskich okularach http://www.sunglassesuk.com/index.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greys90
Również we Wrocławiu poleciłbym sklep ubutik. Mają zarówno sprzedaż stacjonarną jak i internetową. Ze swojego Vogue jestem jak najbardziej zadowolona. Tu macie link http://ubutik.pl/okulary-vogue. Teraz na święta może będą jakies promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Stanach w takich outletowych sklepach jak TJ-Maxx lub Nordstrom Rack mozna kupic takie okulary za jakies $100 lub nawet mniej jezeli jest przecena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje okulary kupiłam na stronce allinside.pl, są fajne, modne i tanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Ponad rok temu kupiłem te okulary www.cxsafety.pl/okulary-ochronne/54-univet-513.html . Według mnie cena niezbyt wygórowana. Gumowy nosek jest wygodny. Okulary nigdy mi się nie zsunęły, chociaż często biegałem i jeździłem na rowerze. Ogólnie antypoślizgowa struktura. Produkt zdecydowanie warty więcej niż faktycznie kosztuje. Wydatek rzędu 22 złotych jest śmieszne niski za komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, na http://allinside.pl/ są, sama kiedyś miałam :) niekoniecznie oryginalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Versace, Blumarine, Tom Ford, Prada, Dolce & Gabbana, Vivienne Westwood Okulary przeciwsłoneczne to w ty, butiku https://havana.pl moźna w dobrej cemie kupić dział Women i Galanteria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modne okulary Gucci za 100 zł udało mi się upolować jakiś czas temu na profilu Dobre Repliki -www.facebook.com/pages/Dobre-Replikipl/772442786125964. Jest tutaj z czego wybierać, dużo modnych, designerskich gadżetów dla niej i dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję okulary przeciwsłoneczne tylko i wyłącznie u o swojego optyka (www.poloptyk.pl) który najlepiej co do nich doradzi. na pewno nie zdecydowałabym się na zakup takich za 20 parę złotych w jakiejś sieciówce. muszą mieć porządny filtr uv i certyfikat. oczy są na tyle delikatne że nie ma co z nimi ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dobrej cenie znajdziesz tutaj www.panhilary.lodz.pl naprawde spory wybor i oczywiscie dobiora odpowiednie do Ciebie jako, ze to salon optyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj www.panhilary.lodz.pl dostaniesz tylko najlepsze modele w fajnych cenach, zdecydownaie polecam ten salon optyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagartt
Od niedawna sam zacząłem szukać dla siebie dobrych szkieł przeciwsłonecznych i ostatecznie postawiłem na okularki do biegania Arctica. Na stronie http://arcticasport.pl jest pełny asortyment. Mają bardzo korzystny stosunek jakości do ceny, moje okularki kosztowały 60 zł, dostawa wyszła za darmo, bo jeszcze dokupiłem okulary dla żony i dzieci, a przy zakupach za co najmniej 200 zł kurier dowozi gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aliexpres,sklep made in china .. poszukaj tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od niedawna sam zacząłem szukać dla siebie dobrych szkieł przeciwsłonecznych i ostatecznie postawiłem na okularki do biegania Arctica. Na stronie www.arcticasport.pl jest pełny asortyment. Mają bardzo korzystny stosunek jakości do ceny, moje okularki kosztowały 60 zł, dostawa wyszła za darmo, bo jeszcze dokupiłem okulary dla żony i dzieci, a przy zakupach za co najmniej 200 zł kurier dowozi gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że największy wybór wysokiej jakości okularów z filtrami ochronnymi znajdziesz w sklepie internetowym e-Okulary. Ostatnio przeglądałam jego ofertę pod adresem www.eokulary.com.pl i wybrałam najmodniejsze modele dla całej rodziny. Aktualnie czekam na darmową dostawę, bo koszt zamówienia przekroczył 100 zł. Polecam, bo moim zdaniem warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×