Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karonia

Gdzie najlepiej wziąć chwilówkę?

Polecane posty

Gość Karonia

Hej! Potrzebuję pożyczyć na szybkości 2,5 k. Ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj sobie pożyczki przez porównywarkę, choćby na www.chwilovka.pl jest dobra. Mają dużo różnych ofert, w tym wiele od znanych firm, których reklamy często są w tv, czy w ogóle w mediach. Mi się udało załapać na pożyczkę za darmo dla nowego klienta i faktycznie nie zapłaciłem ani gorsza więcej ponadto co wziąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marendus
Mam pytanie - czy ktokolwiek z Was korzystał z LendON.pl? Czy warto wziąć chwilówkę w tej firmie? Naprawdę proszę o opinię, potrzebuję pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrykGraż
Tak, ja korzystałem. LendON to porządny portal - wnioski rozpatrywane są szybko, a pieniądze (po pozytywnym jego rozpatrzeniu), zazwyczaj tego samego dnia są na naszym koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak potrzebuję gotówki to korzystam zawsze z www.aasapolska.pl. Mają pożyczki ratalne nie tylko dla osób prywatynych, ale także dla biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaFragranse
moim zdaniem w lendonie , Pierwsza pożyczka udzielana jest do 2500 zł na okres 45 dni bez odsetek . Pozyczka jest online więc nie trzeba wychodzić z domu by ją wziąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ervin_92
Chcąc wziąć chwilówkę należy korzystać ze sprawdzonych firm. Ja, zawsze pożyczam na LendON i ze współpracy z tym przedsiębiorstwem jestem bardzo zadowolony. Nie ma żadnych ukrytych opłat, a wnioski rozpatrywane są błyskawicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja z czystym sumieniem polecam strone z chwilówkami www.chwilowki.zcdf.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorąc pożyczkę na pewno trzeba liczyć się z tym, ze trzeba ją spłacić w wyznaczonym terminie. Ja raz byłem w podbramkowej sytuacji i wziąłem taką chwilówkę w Extra Portfel. Okej wszystko było, ale 45 dni na spłate, później koszta rosną, to jest od razu zaznaczone. Ja oddałem w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam w Lendon , extra portfel, wonga polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek250
Pożyczki faraon24.pl - tam szukaj, znajdziesz podobne do pożyczki vivus.pl i lendon.pl - to znane marki, są podobne. Jak tam nie znajdziesz to nie ryzykuj szukania w innych miejscach. Faraon weryfikuje wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szefia
Dla nie Extraportfel okazał się doskonałym rozwiązaniem. Brałam 1500 zł i nie miałam pozyczki oprocentowanej. no i 45 dni spłaty robi swoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak mam potrzebe na chwilówke zawsze korzystam z tej strony http://szybkie-pozyczki-net.site123.me Nie musze spędzać pół dnia aby wziąść pożyczkę, na tej stronie są wszystkie dostępne obecnie na rynku chwilówki , W chodzę i wybieram najlepiej za 0 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza stronka-najlepszy serwis z aukcjami cudowne przedmioty dużo taniej! Sama tam licytuję i jestem bardzo zadowolona,dobrze że powstają takie serwisy i normalni ludzie mogą korzystać :) http://aukcje.firebid.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Lendon mają dobrą ofertę. Za 0 zł można u nich na 30 dni pożyczyć pieniążki do 2 tys. Taka oferta dla nowych klientów. Wszystkie formalności można bez problemu załatwić przez Internet. Umowa jest jasna, nie ma żadnych haczyków, więc śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majstra
No ja brałam w Extraportfelu i jestem zadowolona. Sprawdzona pożyczka, szybka i wygodna - 45 dni spłaty to jest mega wygoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panpanpan
Moim zdaniem również www.vivus.ppl jest w tym momencie najmocniejszym graczem. Przede wszystkim to znana marka, wiec wiadomo, że nie trzeba sie bać oszustw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgryk
Czy nie lepiej zamiast chwilówki byłoby Ci zdecydować się na pożyczkę prywatną? Jednym z serwisów pośredniczących pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami jest https://concash.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Informacje na temat ofert tych firm i innych możecie sprawdzić i porównać na stronie www.bazarkredytowy.pl Tam też znajdziecie ranking pożyczek. Ta strona wiele ułatwia, wszystko w jednym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, osobom, które poszukują pożyczki udzielanej przez rzetelną firmę, polecamy zapoznać się z ofertą Szybkiej Monety. U nas pierwsza pożyczka do 2100 zł na 30 dni jest całkowicie darmowa. Znamy potrzeby naszych klientów, dlatego osobom, które potrzebują większej kwoty, proponujemy pożyczkę aż do 5. tys. złotych! Więcej informacji znajdziesz na stronie szybka-moneta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jammalka
Extraportfel to jest to - serio. Pożyczka mega fajna i szybka. Taki pewniak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę w żadne pożyczki wszystkie sa nastawione na to by kogoś wydymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unia30
Ja brałam niewiele mniejszą kwotę tu https://www.kredyt1000.pl/ i polecam. wypełniłam wniosek przez neta, nie było dużo formalności i w sumie to po jakichś 20 minutach już mialam pieniaze na moim koncie ktore podalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka do 15.000zł w 30min Prosto na Twoje Konto! Chwilówki do 6000zł za Darmo dla każdego! Tu http://xchwilowki.pl/ Porównanie pożyczek pozabankowych ! Regularnie aktualizowane informacje na temat wszystkich produktów 100% bez ukrytych opłat za przetworzenie i przyznanie pożyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady: - Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty, - Elastyczności i kontroli, - Selektywności - dokładnie oceniamy możliwości naszych klientów do skorzystania z naszej oferty. Wonga.com zajęła pierwsze miejsce w rankingach w kategorii najniższa rata. Rankingi zostały przygotowane przez TotalMoney i Comperia. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×