Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie pożyczki przez internet w 15 minut

Polecane posty

Gość gość

Gdzie pożyczki przez internet w 15 minut - jakie firmy bez dodatkowych kosztów udzielają takich pożyczek hm? Czy może ktoś mi szybko pomóc w odpowiedzi na to pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci sprawdzić w tej firmie http://kasiasto.pl/ ja tam dostałam pożyczkę na 10 000 złotych w 15 minut - minimum formalności o bardzo dobra oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wzięłam w wonga- mają promocję, niezależnie od kwoty, dodatkowo zapłacisz tylko 10zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tą firmę KASIASTO - bardzo szybkie pożyczki przez internet w 15 minut - potwierdzam ja i mój znajomy, który także z niej już skorzystał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faktycznie jesli chodzi o pożyczki w 15 minut to bardzo dobre oferty ma ta firma. Wiele pozytywnych opinii o niej w internecie krąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No z tego co ja widzę a trochę na pożyczkach się znam to oferty Zaimo, Wonga, Vivus czy Providenta sie kryją przy tej ofercie pozyczki w 15 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wWonga
No racja, w Wonga można trafić naprawdę dobrą pożyczkę, tutaj na stronie jest opisane jak krok po kroku wziąć pożyczkę w Wonga http://pozyczkainternet.pl/pozyczki-pozabankowe-przez-internet/jak-wziac-pozyczke-przez-internet-w-wonga-com-krok-po-kroku/ - myślę, że obecnie to najlepsza firma pożyczkowa na rynku, która oferuje takie szybkie pożyczki przez internet w 15 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także polecam Wonga - szybka pożyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie to jedna z lepszych ofert więc na pewno warto się nad nią zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok wysłałem wniosek i faktycznie pożyczka została udzielona w 15 minut 0 polecam jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam - szybka pożyczka na bardzo dobrych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almadenka
Namnożyło się tych firm sporo, ale dobrze bo jest w czym wybierać, a jak jest konkurencja to i % też konkurencyjny. Mnie udało się wziąć bez zbędnych formalności i na korzystnych warunkach 2000zl w emamona.pl Firma ma certyfikaty, a to było dla mnie priorytetem w poszukiwaniach firm udzielających pożyczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez BIK tylko na dowód w znanej instytucji, to ekspres kasa Ferratum Bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałem bez BIk w POŻYCZKI KASIASTO - bardzo niski procent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka_L
ja skorzystałam z oferty firmy Lendon i jestem zadowolona. Wszystkie formalności załatwiłam w kilkanaście minut przez internet, a co najważniejsze ,to bez odsetek:) Szybko, sprawnie i wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caamillla
właśnie, z doświadczenia wiem ze szybka pożyczke można otrzymać w Lendonie. i to jeszcze przez neta lub smsa...to dopiero technologia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 15 to może nie do końca... chyba że chodzi o 15-minutowe rozpatrzenie wniosku. W praktyce zajmuje to (rozpatrzenie wniosku, przelew rejestracyjny, przelew pożyczki) ok. 30-40 minut. Jeśli chcesz się dowiedzieć która firma nie sprawdza BIK, która ma konto w tym banku co Ty (żeby dostać błyskawicznie przelew), która ma ofertę 0 zł prowizji na start, możesz poczytać więcej tutaj: http://www.wybierarka.pl/pozyczka-przez-internet#nb Baza wielu pożyczek z dobrymi analizami. N.Balasa Redaktor Finansowy portalu wybierarka - pożyczki przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasodoble
no tak, w 15 minut rozpatrują wniosek....to i tak szybciej niż w banku:) ja brałam raz w wakacje w Lendonie, przez sms i powiem że mi spadli z nieba...bo mnie okradli na wczasach i nie miałam jak wrócić do domu!! szybko dali kase, już spłaciłam pożyczkę i jest super!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobbik
no zdecydowanie szybciej Lendon przydziela pożyczki..generalniefirma jest solidna i nie robi ludzi w jajo i nie oszukuje. jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmandaA
A pro po pożyczek online... Ostatnio znalazłam dość ciekawe informacje na ten temat. Mianowicie zgodnie z tym co jest tutaj napisane: https://www.mini-credit.pl/popularnosc-pozyczek-przez-internet przez internet stały się już dość popularne, pomimo, że na samym początku klienci byli nastawieni dość sceptycznie. Co to oznacza? Że zaczynamy akceptować coraz więcej nowych (prostych) rozwiązań i sposób na pozyskanie gotówki. Na rynku takich instytucji finansowych jest coraz więcej więc tylko wybierać, ale z głową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka15
Szybko pożycze mozna wziąć tutaj http://szybkigrosz.pl/ brałam, bo dziecko moje zepsuło telewizor i nie miałam kasy na nowy, szybko dostałam pieniądze bez zbędnych formalności , potrzebny tylko dowod numer konta i pieniądze są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karczak
Próbuj przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, będzie na pewno dużo latwiej, przede wszystkim nie wtopisz kasy, nie weźmiesz byle jakiej oferty, a przecież głownie o to tutaj chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie umiesz znaleźć idealnego kredytu zajrzyj na polecampozyczke.pl. Przyjazna strona pozwalająca porównać oferty i zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej poruszane przez kredytobiorców kwestie. Sprawdź teraz, by nie narzekać na stratę pieniędzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Destrykia
Poszukaj tutaj http://pozyczki-online.info/ Ja w ten sposób znalazłam firmę, która mi najbardziej odpowiadała. Na szczęście już spłaciłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brałam na szybkigrosz.pl potrzebowałam pilnie 3 tyś złożyłam wniosek i dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotokwist
nie wiem czy w 15 minut ale do godziny masz moja gwarancje, ze lendon.pl CI przeleje - gwarancja jest moje doświadczenie i niech bedzie - sernik mojej żony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×