Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna ciekawska

gra z nagrodami!

Polecane posty

Gość taka jedna ciekawska

znalazlam fajna strone, www.prizee.com mozna tam grac w krotkie darmowe gierki on line z dziennym limitem, za to zarabia sie kase w euro a zarobiona mozna wymieniac na gadzety albo czeki :) namawiam do rejestracji, w ostatnim okienku wpiszcie moj nick "ciekawska" jako osoby polecajacej - nic na tym nie tracicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ciekawska
i jeszcze cos do tych ktprzy moga sie czepiac o to polecanie - fakt, za to mam o pare centow wiecej ale Wy nic na tym nie stracicie a sami tez mozecie przeciez poprosic znajomych chetnych do gry zeby Was wpisali - tu nie ma zadnej nieuczciwosci, wszyscy maja rowne szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ciekawska
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaa
A t y cos juz wygralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaa
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podnoś
bo i tak spadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ciekawska
jeszcze nie bo gram od dzisiaj, na razie mam 11 centow :) ale to zalezy tez od losu bo niektore gry to takie zdrapki i od szczescia zalezy ale z tego co na forum czytalam to raz na miesiac spokojnie mozna wygrac np zabawny breloczek, swiecacy dlugopis, czapeczke, maskotke, sa tez zegarki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idze idze
nie masz nic ciekawszego do roboty dziewcze? podalas maila i dane przy rejestracji? to teraz sie nie zdziw jak cie spam roznoraki bedzie bombardowal , bo zakladam ze nie instalowalas zadnego softy do grania lub obliczania ile "wygralas" bo jesli tak to napewno juz masz piekny spyware poinstalowany gratulejszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ciekawska
a tam, mam specjalne jedno konto na ktore sobie spam moze przylazic ile zechce :) a gra jest sprawdzona, duzo osob sie wypowiada ze juz dostali z niej albo nagrody albo czeki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne
i mozna sie szybko wciagnac, po jednym dniu zna sie reguly wszystkich gier i zarabia na prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona___śląsk
O co trzeba wpisać w poszczególne okienka przy rejestracji? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ciekawska
najlepiej zmien sobie jezyk strony na angielski bo pewnie masz wlaczony francuski :) w lewym gornym, rogu to jest a jak nie to daj znac to Ci napisze co i jak po kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ciekawska
tam jest tak: nazwa uzytkownika tzn pseudonim haslo powtorz haslo email osoba polecajaca czyli ja :) "ciekawska" a jak sie top wypelni to w my account juz pozniej wypelnia sie dane osobowe tzn adres zeby wiedzili gdzie nagrode wyslac jak wygrasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16_malutka_16
a te czeki to gdzie mozna wymieniac? bo bym sie chetnie zapisala... ale co zrobic z takim czekiem potem? bo to chyba po francusku (bo strona chyba francuska) i do tego wszystko w euro tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ciekawska
nie po francusku, mozna przestawic na angielski - czeki normalnie sie realizuje w banku ale najpierw lepiej w tym banku zapytac czy takie przyjmuje i tak, to w euro - a oprocz czekow sa rozne inne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno
podobno żeby zrealizować ten czek, tzreba ileś tam zapłacić, więc trzeba sporo wygrać że na tym zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ciekawska
tiaaa bo w Polsce banki sa rąbniete i biorą 20 zl za realizacje czeku - ale o nagrody oplaca sie grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ciekawska
w dwa dni zdobylam 35 centow a po piatym dniu to idzie coraz szybciej i jest wiecej gier :) namawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ciekawska
i jeszcze jedno - w sieci mozna znalezc podpowiedzi do gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ciekawska
aj sobie facet na luz - przeczytaj moj drugi wpis nie ukrywam ze mam z tego profit ale to nie znaczy ze ktos na tym traci :) najpierw czytaj od deski do deski jak chcesz swoje 3 grosze wtracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ciekawska
albo "ciekawska" ;) byloby jeszcze milej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Możesz zarabiać poprzez granie w fajne gierki Za jedną grę zarabiasz minimum 0.01 euro, a jak uśmiechnie się do Ciebie szczęści to zarobisz znacznie więcej, tak że na dzień wychodzisz min. 0,2 euro. Zapis jest bezpłatny. Aby się zapisać kliknij: http://www.prizee.com/?refer=Gibonka i po pierwsze zmienić język strony na angielski na samej górze potem należy wcisnąć Register now Następnie uzupełniamy: - Choose your User Name: twój nick - Choose your Password: hasło - Confirm your Password: powtórz hasło - Your E-mail address: twój adres e-mail - Your Country: wybierz Poland - If you\'ve discovered Prizee through a player, indicate his/her User Name: Gibonka Codziennie na stronie domowej Prizee mamy do dyspozycji kilkanaście gier. Wygrywamy na początku 0,15 - 0,30 Euro dziennie, chyba że Fortuna Cię lubi - wtedy można wyciągnąć do kilkudziesięciu Euro! Przy tym nic nie tracimy i mamy prawdziwą przyjemność, bo gry są ciekawe, a Prizee bardzo dba o atrakcyjność portalu oraz o to, by dostarczyć dodatkowych możliwości zwiększania zarobku. Wygraną możemy otrzymać czekiem (10,15,20 Euro) lub wymienić na prezenty (od drobiazgów, sprzętu CD, DVD, MP3 po sprzęt AGD-RTV). I czeki, i prezenty bez problemu wysyłają do Polski. Możesz je zobaczyć w dziale Gifts (po lewej stronie). Pamiętajmy: Im dłużej gramy tym nasze wygrane są większe!!! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikola
a nawet jak wygram to co ? za przesylke prezentu to ja place czy oni ? bo do polski to troche drogo bedzie ...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do pytania czy za wygrane (chodzi mi o przesyłkę) się płaci? A tak po za tym bardzo fajny portal na innych już zbieram na prizzpassy bo mam ambicje na vipa:P hhahaha a tak powaznie to zastanaweiam się co z czekami (czy nie ma problemu z zrealizowaniem? bo tak sie zastanawiam czy jesli zostałabym vipem (dostaje się wtedy możliwośc zrealizowania czeków nawet 300euro) to czy banki akceptują takie czeki..... jesli ktoś wie lub już wygrał niech odpisze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oraoraora
Cze Kędzierzynianka ! Mogłabyś mi wytłumaczyć, tak na chłopski rozum jak zdobyć te prizpassy ? Poz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do oraoraora: A pewnie że bym mogła:D Przepraszam że dopiero teraz ale net mi wczoraj padał. A więc tak: wchodzisz na tą stronkę www.find-jeux.com i dajesz po lewej stronie inscrivez-vous. I tam się rejestrujesz (podpowiem tak szczerze że ja nie wpisywałam własnych danych tylko tak literki jakieś:P) Napisałam tylko prawdziwy adres email bo tam wysyłają po rejestracji 3 cyfrowy kod który potem wpisujesz. Ale o tym zaraz. Po rejestracji (dokładniej mówiąc wpisz tylko adres email, nicka i hasło) a resztę wpisz jakieś cyferki lub literki (bo wszystkie pola muszą być uzupełnione) po rejestracji kliknij znow po lewej stronie na accuejl/jouez i w okienko wpisz swoje hasło i nicka i kliknij ok. No i ostatni etap rejestracji to to że pojawia ci się napisy i okienko gdzie musisz wpisać ten 3 cyfrowy kod (weźmiesz go z maila, którego dostaniesz od razu po rejestracji) po kliknięciu valider zostaniesz powitana i będziesz mogła zabrać się do gry. Ja polecam ci Micro Jackpot klikasz na tą ikonę apotem na C\'est parti! włącza ci się okno gdzie toczy się gra, masz 49 podejsć i musisz ciągnąć za rączkę po prawej stronie. Dziennie mozna zarobić ok 30.000 pkt a do 1 prizzpassa potrzeba ci 700.00pkt więc bedziesz musiała grac codziennie przez 3 tygodnie. Ale ja zrobiłam tak że zarejestrowałam się tam 20 razy powaznie i wciągu 3 tygodni będę miała 20 prizzpassów i zostanę vipem na www.prizee.com ( a to się bardzo opłaca) więcej informacji dotyczących prizee i vip-ostwa :D znajdziesz na tej stronce http://samiz777.zap3x.com/ tutaj też są opisy sekretnych i tajnych gier oraz porady. Wejdź w dział prizzpass. Pozdrawiam gorąco i życze pwoodzenia w zdobywaniu prizz passa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oraoraora
Barszo Ci dziękuje !!! W końcu skapowałam o co chodzi:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..
Kędzierzynianka -> moze głupie pytanie.. ale zarejestrowałas sie tam 20 razy na jednego maila tylko inne nicki tak? czy na 20 roznych maili???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×