Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gathaw

gry dla 5 latka

Polecane posty

Gość gathaw

znacie jakies ciekawe gry takie w sam raz dla 5 latka? bo nagle sie okazalo, ze nasz syn zalapal bakcyla gier planszowek u kolegi a do tej pory nie kupowalismy rzadnych takich gier. dzieki za porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehee
moja lubi grac w superpamiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TtsS
to prawie taka sama historia jak u nas, tyle, ze Domis zakochal sie w grach w przedszkolu polecam ukladanki pamieciowe np. "Zgadywanke ukladanke" fajne tez sa gry w rozpoznawanie szczegolow jak "Igla z nitka" albo na spostrzegawczosc "Bystre Oczko", wszystkie sa z Adamigo bo on sie specjalizuje w grach dla maluchow, glownie edukacyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córka znajomej od jakiegoś czasu męczy każdego żeby w nią zagrał w taką grę "boso albo w ostrogach", my mamy w domu "wystrzałowa pizza" to też to uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onkjola
Tts a graliscie w "Buziaki smieszaki"? ;) genialna gra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'hej to moja ryba' albo 'pędzące żółwie' na prawdę super dla dzieciaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam na mojej sprawdzone: potwory do szafy; spadające małpki a najbardziej przez nas rysowane gry (z wykorzystaniem kostki/pionków z innej) - rysujesz pola z zadaniami wg. zainteresowań: zagadki o zwierzętach, coś na jakąś literę, śmieszna mina itp. i klasyczne zasady: wg ilości oczek staje się na odpowiednim polu. Samo rysowanie i ustalanie zadań już jest zajęciem na wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może piranie atakują Tez trzeba liczyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×