Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość his  infernal    majesty

Grzesiek Kotarba je obiady w barze mlecznym Europa :D

Polecane posty

Gość gość
nawet jestem na zdjęciu :) lepszy taki obiad niż kasza ka która codziennie ty wypiertalasz z twoimi bekartami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mun, wróciłeś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś ostatnio pisał (chyba kato), że moon siedzi w pierdlu, to prawda? faktycznie ostatnio moona nie ma, przynajmniej pod niebieskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z miasta   Katowice
siedzi, siedzi biedaczysko, jak sobie o nim pomyślę to aż mnie doopa boli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale co to ma być? foto wzięte z neta jakiegoś baru i wmawianie ze tak grzesio je obiady, jakoś tego grzesia na foto nie widać, więc to hooya warte jest, tak samo mozna by wziac foto kazdej innej restauracji czy baru i gadac ze ktos tam je obiady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z miasta   Katowice
zdjęcie autentycznie było zrobione w barze mlecznym Europa, zamiast kebaba jak zwykle chciałem dziś zjeść polski obiad, ziemniaki i kotlet. Sa programy i sposoby, żeby sprawdzić gdzie i czym zrobione było foto, więc to żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a obiad kosztowal 18 zł i był goowniany, tak na marginesie:O już tam więcej nie zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może on tam je za darmo bo ja znam takich co w takich miejscach jedzą za darmo bo dostają talony na obiady z MOPSu, takie coś dostają ubodzy, alkoholicy i patologia, wiem że część z nich nawet nie korzysta z tych obiadów tylko próbują za pare groszy opylić taki talon byle by mieć troche kasy na flaszke, bo tacy to już nie muszą jeść, oni ważne że chleją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z miasta   Katowice
haha pojepana jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie zdziwiłbym się bo przecież kotarba to bezrobotny przegryw, więc kasy na życie brak, mieszka z matką ona też żywi tego darmozjada ale kto wie czy nie ciągnie coś dodatkowo z mopsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z miasta   Katowice
weź się lepiej za pracę jepana. patologiczna suko rozplodowa po 7 klasach gimy, jepana Oslico, bo za chwilę sąd rodzinny ci bekarty odbierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten skretyniały paranoik, nadal w każdym niepochlebiającym poście widzi him :D Cyrk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×