Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zajebniozza

HEMOROIDY mnie zabijaja :/ :/ :/

Polecane posty

Gość zajebniozza

dieta jest, nawet bez zatwardzen jakbym za przeproszeniem srala drutem kolczastym i oczywiscie krew :/ jestem juz po kilku masciach plus czopki typu hemorolo teraz uzywam od kilku dni Proktis M ale nie widze poprawy, codziennie horror w toalecie :/ robie tez nasiadowki z rumianku ale ulga jest tylko do czasu wizyty w toalecie :/ jakie porady ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor nono
czopki propolisowe , ziemniak w dópe metoda tombaka wystrógany jak palec i dilatator doodbytniczy z tego jeszcze nie kozystałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda!dd
na hemoroidy polecam sport! Bo ty tylko pomagasz sobie doraźnie i nie likwidujesz przyczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta i ruch
kora debu daje efekty przy dosc zaawansowanym stanie nawet po 2-3 miesiacach. moze nie dac w ogole, ale te dwie metody j.w. powinny przyniesc rezultat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tombak pisał o ziemniaku trzeba terz wiencej warzyw i owoców jesc błonik masc z kasztanowca lub napary a terz trzeba cwiczyc odbyt czyli zaciskac i rozluznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebniozza
dzeiki sprobuje nowych metod, pije ok 2l dziennie i codziennie sie ruszam wiec powinno byc jakos ok bo bolu juz nie znose codziennie podczas wyprozniania i caly dzien po, ulga dop w nocy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebniozza
dzieki wyprobuje wszystko nowe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monster mama
do proktologa marsz. ja miałam tak samo. już mi nawet wychodził guzek na wierzch. przepisał specjalne leki na receptę, żeby się wchłonęło, bo inaczej byłby zabieg. żadne apteczne czopki ci nie pomogą. no i dieta, warzywa owoce, dużo błonnika, tylko pełnoziarniste chleby i makarony, olej w diecie np do surówek i duuuużo wody. wyleczyło się i od tamtej pory (5 lat) miałam tylko kilka lekkich nawrotów, które po wprowadzeniu rygorystycznej diety minęły po kilku dniach. teraz jestem w ciąży i chyba znów będzie ten horror, bo już mi się zaparcia zaczynają, mimo że wypijam 2-3l mineralki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to samo, na razie tylko swędza, są zaczerwienione, ale nie ma i nie bylo nigdy krwi. ide wykupic recepte i zobaczymy. A diete mam sdloko-slona. Malo wody, duzo kawy i siedzenie 24/24..eeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edela
miałam podobny problem. jak sie okazało moje hemoroidy były pośrednio wynikiem zaparcia. wiadomo człowiek siada na kibelku prze do przodu, wytęża się a tu nic. lekarz kazał mi zmienić dietę na bogatszą w błonnik, warzywa, więcej wody. oprócz tego dostałam maść do smarowania Aesculan i czopki Evaqu na lepsze wypróżnianie. faktycznie po pewnym czasie ból i pieczenie ustąpiły a czopki rewelacyjnie pomogły w zaparciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
był dość obszerny temat na kafe o hemoroidach ale usuneli a było tam wiele pożytecznych porad, można stosować czopki z lodu, zalewasz rękawiczkę gumową wodą, zamrażasz i używasz taki czopek aż się rozpuści, ja pije nalewkę z kasztanowca, używam czopki hemorol i maść avenoc ale mnie nie bolą tylko te wewnętrzne czuję jak aplikuje czopek a pobolewają tylko czasem i lekko a na zewnątrz mnie swędzi, ponoć dobre też jest smarowanie miodem, własnym moczem, nasiadówki w zimnej wodzie, ja używam też maść ichtiolową na zewnątrz, na wewnętrzne ponoć pomocne jest też stosowanie czopków ze smalcu najlepiej gęsiego a jeśli chodzi o stosowanie czopków z lodu to jest nawet takie urządzenie na hemoroidy które się zamraża w zamrażalniku i aplikuje do dobytu i to ma chłodzić i ponoć pomaga, pomagają tez ponoć lewatywy z chłodnej wody lub własnego moczu, przede wszystkim musisz mieć dietę taką aby zaparć nie mieć no i zadbać o właściwą wagę jesli masz nadwagę i nie siedzieć zbyt długo tylko robić przerwy co jakiś czas, ponoć pomocne jest też picie siemienia lnianego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się wyleczyłam z bolących , krwawiących hemoroidów po kupce, wkładałam w odbyt lód zrobiony z rękawiczki lateksowej - warto rękawiczkowy lód posmarować oliwą-łatwiej wchodzi. codziennie wieczorem strugałam z surowego ziemniaka taką mini świecę i wkładałam na noc do odbytu plus wyjątkowa dbałośc o higiene, nie wycierałam się zwykłym ręcznikiem tylko jednorazowym. wyleczyłam się i radzę odstawić wszelkie apteczne czopki i masci bo one jedynie zaleczają objawy, ale nei wyleczą hemoroidów, a wy chcecie się wyleczyć prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do specjalistycznej kliniki www.euro-klinika.pl/ i pozbadz sie ich raz na zawsze. W euroklinice oferuja laserowe usuwanie hemoroidow wiec kazdy kto sie zmaga z tym problemem powinien to rozwazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama Kał
U mnie hemoroidy pojawiły sie przez zatwardzenie :/ To był koszmar. Zaczęłam stosować dicopeg 10g na zmiękczenie stolca. Nawet nie wiesz jaką ulgę poczułam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie bylo to samo! najpierw okropne zatwardzenie potem hemoroidy. Okropne uczucie. ciesze sie ze za pomoca lekarzy z http://www.euro-klinika.pl/ udalo mi sie je zlikwidowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wystarczy myc d**e po każdym sraniu i dbac o diete,siemie jest fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myje po każdym od kilku lat, utrzymuje dietę, a to cholerstwo jak było tak jest także wsadź sobie w d... te rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośću
Ja czytałem że na żylaki są dobre kasztany jadalne, mąka kasztanowa i takież maście, etc. Więc coś z takich kasztanów MOŻE pomoże na hemoroidy, bo to tak naprawdę też żylaki. I jedz też błonik. I po trochu śliwki na poprawę ew. zaparć. Bo stolec powinien tak naprawdę wyjść sam po jednokrotnym naparciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośću
Musisz też uelastycznić żyły. A i jeśli dużo siedzisz, to nie siedż pod kątem 90 stopni. Tylko obniż wysuń pupę do przodu, na luzaka, tak na oko 120 stopni (kąt rozwarty). Przy okazji odciążysz kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośću
I jeszcze moźe szałwia by pomogła oraz jedzenie i produkty antyzapalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystalam z uslug prawdziwych specjalistow z http://www.euro-klinika.pl/ - po zabiegu czuje sie doskonale. Wszystko ze mna w porzadku, widze efekty i czuje sie swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina91

To ja opiszę swoją historię która wkrótce zakończy się stomią. To taka przestroga. Dorobiłam się hemoroidu wewn.4stopnia. krwawił nawet przy oddawaniu moczu. Miałam zabieg usunięcia operacyjnego w prywatnej klinice w Warszawie. Babsko konował jakieś 2tyg po zabiegu zauważyła że rana podchodzi ropa ale uspokoiła że to nic takiego, że mam brać proctis m i koniec leczenia. Za ok 8miesiecy wylądowałam na ostrym dyżurze z ropniem odbytu i przetoka. W ciazy wylazło mi z 7hemoroidoe zewnętrznych z którymi męczę się do dziś. Na przetokę się lecze operacyjnie ale ... to pomaga. Lekarz mi oznajmił że jeśli tak dalej to będzie się ciągnąć to będę mieć stomię o którą błagam bo mam dość tego koszmaru- nie dość że przetoka to jeszcze hemoroidy. Moje życie to koszmar mimo że nie mam jeszcze 30lat to bez stomii nie wyobrażam sobie dalszego życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smakosz
7 minut temu, Gość Karolina91 napisał:

To ja opiszę swoją historię która wkrótce zakończy się stomią. To taka przestroga. Dorobiłam się hemoroidu wewn.4stopnia. krwawił nawet przy oddawaniu moczu. Miałam zabieg usunięcia operacyjnego w prywatnej klinice w Warszawie. Babsko konował jakieś 2tyg po zabiegu zauważyła że rana podchodzi ropa ale uspokoiła że to nic takiego, że mam brać proctis m i koniec leczenia. Za ok 8miesiecy wylądowałam na ostrym dyżurze z ropniem odbytu i przetoka. W ciazy wylazło mi z 7hemoroidoe zewnętrznych z którymi męczę się do dziś. Na przetokę się lecze operacyjnie ale ... to pomaga. Lekarz mi oznajmił że jeśli tak dalej to będzie się ciągnąć to będę mieć stomię o którą błagam bo mam dość tego koszmaru- nie dość że przetoka to jeszcze hemoroidy. Moje życie to koszmar mimo że nie mam jeszcze 30lat to bez stomii nie wyobrażam sobie dalszego życia. 

Często uprawiasz seks analny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×