Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile kosztuje fotograf slubny

Polecane posty

Gość gość

znalazłam za 2,500 w tym reportaż slubny od przygotowan do oczepin., plener, 100 zdjęć 15x21cm, dvd i multimedia czy to wysoka cena?czy w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma idealnej ceny za fotografa, liczą się jego umiejętności. Dałabym i więcej gdybym wiedziała, że zdjęcia będą genialne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS. zdjęcia 15x21 do niczego Ci się nie przydadzą. Chciej 200zdj 10x15, przynajmniej je do albumu włożysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na takie pytanie po prostu nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Musiałabyś pokazać zdjęcia tego fotografa, poza tym istotne jest też to w jakich rejonach Polski działa. Wiadomo, w dużych miastach jest drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zdecydowanie warto. Zdjęcia bardzo dobre. Według mnie nie jest to droga oferta. Nie widzę z jakiego miasta są, ale w Warszawie skąd jestem za zdjęcia na takim poziomie trzeba zapłacić co najmniej 3500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie,skad oni sa? Taka cena za dwoch fotografow w dodatku za takie swietne zdjecia? Slabo sie cenia moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maja siedziby w ostrowcu sw.i stalowej woli. ale chyba tez dojezdzaja, no ale ja tez z ostrowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to fajnie bo akurat maja wolny termin ;D jedno z glowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogolnie swietokrzyskie jest tansze w usługach wiec chyba cene uwazaja za odpowiednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli reguła się potwierdza, im mniejsze miasto tym taniej. Moja siostra bierze w następnym roku ślub w Warszawie i za tak dobre zdjęcia fotografowie tutaj wołają od 3500 wzwyż. Chyba muszę ją przekonać do poszukania kogoś z dalszych rejonów Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze warto by było o tym pomyslec bo jednak przegladajac oferty zespolow, fotografow, kamerzystów widać roznice co do rejonow polski i to czasem wlasnie o 1000-2000zl na usłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak przykładowo, ten fotograf z Wawy (moja koleżanka go miała w tym roku) www.piotrknap.com chce za przygotowania+ślub+wesele+plener 5000 zł. A tacy np. www.whitesmokestudio.pl to już ceny jakieś 7-8 tysiaków. Nie wiem w czym oni są lepsi od tych za 2500 z linka wyżej... Chyba tylko miasto robi różnicę. Bezsens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym są lepsi że są drożsi a niektórzy to chcą miec drogo i tyle żeby się pokazać nas to stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisokko
Może i zdjęć lepszych nie robią, ale nie o to chodzi. Oni mają już wyrobione tzw. nazwisko. Zapytaj kogokolwiek o "smoków", to skojarzy. Zapytaj o Knapa w Warszawie i okolicach, skojarzy. Ci ludzie mają już po prostu pewną markę i mogą podnosić ceny. To jest biznes jak każdy inny. Poza tym patrząc na ich zdjęcia widać, że dla biednych nie pracują. To nie są fotografowie dla byle Kowalskiego, który oszczędza na czym tylko może, a wesele robi skromne. Po prostu jest pewna grupa ludzi, których stać na drogie usługi weselne i tyle. I dla nich są właśnie drodzy fotografowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foto nie ziutek
Dokładnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ale fotografowie skoro tak się cenia to i standard ich zdjęć powinien być dużo wyższy niż tych z linku autorki, prawda?a nie taki sam czy lekko wyższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moda to moda, jak się taki uprze to koniec, kto bogatemu zabroni? Choćby nawet spodobały im się fotografie za 2 tys to jak by to wytłumaczył przed znajomymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie to takie myslenie, bo przez stać ich na to by przeplacac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My płacimy 4500 :) w tym mamy dwóch fotografów , plener w innym dniu i piękna fotoksiążka :) (zdjęć +1000 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majella
1000 zdjęć? Aby nie za dużo? Coś mi się zdaje że przy takiej ilości to nie wszystkie będą trzymać dobry poziom. My mamy fotografa za 2500 (od przygotowań do oczepin + plener innego dnia). Dostaniemy 350 dokładnie obrobionych zdjęć na płycie, poza tym album z setką wklejonych zdjęć. Jesteśmy z Warszawy, dlatego taka cena wydaje się nam bardzo atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My płaciliśmy 2 lata temu 1,500 za 400 zdjęć obrobionych - od przygotowań do oczepin. Podczas odbioru zgadaliśmy się, że ma jeszcze mnóstwo nieobroionych i za 150zł dostaliśmy resztę. A zdjęcia były piękne. Z tego co się orientuję to teraz za ten sam pakiet jest ok 2100. Tylko, że to jest Wrocław, a nie Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zaś się ludzie zachwycają tandetnymi fotoksiążkami,które za kilka lat będą tematem drwin.Kompletny kicz i wszystko na jedno kopyto. Jak fotograf jest dobry to im skromniejszy i klasyczny album tym lepiej.Nawet kompletnie zepsute zdjęcia w takich cudach ładnie wyglądają ."Ekskluzywne"fotoksiżki z ze sztucznej skóry to prawie to samo jak chińskie- prawie skórzane buty.Jak coś jest modne to nie od razu oznacza,że jest ładne i odwrotnie. Ale jak coś dziś jest trendy,czyli modne to na pewno za jakiś czas będzie niemodne. Z wyborem fotografów szczególnie tych popularnych i często drogich daje 100 procentową pewność,że za jakiś czas te same pomysły ujęcia zobaczycie u innych fotografów. Każdy każdego kopiuje. Ale to widać dopiero po kilku latach otwieramy albumy a to samo żeśmi widzieli u innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję osobie wyżej umiejętności pisania na temat :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się w zupełności z gościem który się wyżej rozpisał:) Dla mnie jest mega różnica w usłudze za 1500, a za 4000 ! I niech mi nikt nie powie że nie.. Jedni sa bardziej wymagający, drudzy mniej. Jedni się bardziej cenią i mają do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie ! Każdy sobie wybiera fotografa wg swojego uznania i nie wiem po co sie czepiacie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO MEJALLA: Zdjęcia sa z przygotowań, kościoła, przyjęcia weselnego oraz pleneru :) 400 w obróbce, a reszta dla Nas bez obróbki :) Ojjj byś sie zdziwiła jakie piękna mają zdjęcia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMPhoto
U nas full pakiet z sesją narzeczeńską GRATIS kosztuje 2400zł ale mamy też tańsze oferty. Zapraszamy na plener w górach. www.fotograf-slubny-warszawa.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po c o mi plener w górach skoro ja gór nie lubię? a co 2 głowy to se znaleźli sposób na reklamę i myślą że są sprytni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×