Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

keysy2121

ile magnezu max

Polecane posty

w ciazy moge brac aby zapobiec skurczom? to 31 tydz ciazy. biore blu mag bo najlepeij mi pomaga srednio 3 tabletki dziennie w jednej jest 100 proc zds plus 23 proc w witaminach dla ciezarnych. czy nadmiar moze jakos zaszkodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i lekarz i farmaceutka mi mówili, że blumag nie najlepiej się wchłania. najlepiej przyjmować Slowmag B6 lub Magnefar B6. tego mozna 4 tabl na dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją na własną rękę kupiłam żelazo-z femibionu. Lekarka mi dala inne na receptę bo mówiła że to nie pomaga tak do końca na dłuższą metę. Ja bym się poradziła lekarza lub w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w szpitalu podawali magnezin, wczesniej ginekolog przepisał mi tez własnie Magnezin. Brałam po 3 tabletki na dobe.Teraz, nadal go biorę bo uważam że to najlepszy Magnez,i jest w stosunkowo dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no min wlasnie sluzy ten blu mag. nic tak mi nie pomagalo a juz wiel probowalam i te chela mag i magb6 i zadne nie dawaly takich skutkow jak blu. no to mysle ze 3 tabl dziennie to nie taka tragedia. jutro zapytam lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro Ci służy to nie ma co eksperymentowac, a 3 tabletki na dobe to na pewno nie jest za duzo. Zapytaj lekarza a bedziesz spokojna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×