Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie_wiedząca

ile się zarabia - eniro?

Polecane posty

Gość nie_wiedząca

słuchajcie znalazłam takie ogłoszenie w necie z eniro http://praca.gazetapraca.pl/200,4001,,850233,,Konsultant+Telesprzeda%C5%BCy.html i zastanawiam się ile kasy będę mogła zarobić i czy taka praca jest ciężka i jak w ogóle wygląda praca takiego konsultanta, bo nie wiem czy wysłać CV???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raszela
Zarabia się nieźle, mi jak tam pracowałam w zupełności wystarczało. To było jakoś na początku studiów. Proponuję wejdź sobie na http://praca.eniro.pl/kalkulator-zarobkow/ i oblicz sobie, oczywiście to będzie trochę odbiegać, ale stówa w jedną czy w drugą to chyba mała różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynenka
praca spoko, ja pracowałam jako konsultantka w innej firmie i wiem, ze trzeba się w to wkręcić, jak poczujesz łatwość i biegłość w rozmowach z klientami to osiągnęłaś sukcesu, potem nawet jeżeli czasem zdarzają się odmowy, to ich ilość jest niewielka jeżeli złapiesz dryga do negocjowania, ogólnie jak dla osoby która chce się czegoś nauczyć to praca w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czysty telemarketing
klienci rzucaja sluchawkami itp, trzeba si do tego nadawac, ja odpuscilam po 3 tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raszela
Nie wiem czy to zwykły telemarketing. Ja przed Eniro pracowałam w telemarketingu takim po prostu handlu produktami przez telefon i to co było w Eniro to zupełnie inna historia. Sprzedajesz tam specyficzny rodzaj usług, a nie jakieś książki, garnki, czy telefony. Przede wszystkim masz nieco większe wyzwania, bo tutaj dużo opiera się na negocjowaniu z klientami. I nie wciskasz ludziom czego sama byś nie kupiła tylko z mojej perspektywy nawet pożyteczne rzeczy. Ale każdy ma inne doświadczenia, więc trudno mi oceniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telemarketer
o ile mi wiadomo to w eniro sprzedajesz reklamy, pewne produkty, służą poprawie pozycji na rynku, i na pewno jest z racji zagranicznego kapitału inna kultura pracy i zupełnie inne techniki sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam doświadczenie z Eniro od strony pracownika. I to jest świetny punkt do CV, bo potem jak starałam się o pracę w banku to przede wszystkim doświadczenie „na słuchawkach docenili, że pracowałam już klientem... Zarobki były uzależnione w dużej mierze od efektów. A ostatnio miałam okazję kontaktu z nimi od strony klienta i powiem, że niewiele się zmieniło, bardzo profesjonalne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzacy lepiej
jak pracowalem w sprzedazy to liczyla się przede wszystkim skutecznosc, nie trzeba moim zdaniem posiadac duzej wiedzy, w zupelnosci wystarcza, ze tak nastawisz klienta, zeby się zgodzil, w eniro pracowalo paru kumpli i kolezanek i nie pamietam zadnych narzekan, może czasem po prostu mieli dużo pracy, ale to chyba normalne jak się chce kase zarobic to trzeba tez d... ruszyc i dzialac, jak co to fajnie ludzie tam pracuja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądrość ludowa
praca jak każda inna, wszyscy by chcieli zarobić a się nie narobić a tak się PO PROSTU NIE DA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walczę z bezrobocia
ludzie czy wy naprawdę tylko o kasie myślicie, tytuł wątku sugeruje, że niestety tak, przecież w sprzedaży to chyba normalne, że się zarabia kase i to duże pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×