Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja bym najpierw zapytała

Ile was kosztowało oszklenie/zabudowa balkonu?

Polecane posty

Gość ja bym najpierw zapytała

Mam balkon taki w wieżowcu jakieś 1.20 na 4.70 albo na 5m nie mierzyłam.Taki typu loggia czy jakoś tak, w starych blokach. Ile kosztowałaby zabudowa połowy? Nie kraty tylko szyby takie zeby nie padalo mi do srodka i cos mozna bylo postawic. Ktoś robił u siebie? Ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hugo katolik 22 lata
Daj spokój, tandetnie to będzie wyglądało, poza tym musisz mieć chyba jakieś pozwolenie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym najpierw zapytała
Duzo osób ma takie cos. Chce bo sie dziecko nam urodzi i nawet wózka nie moge wystawic bo mi a to zapada a to cos. to dajcie pomysł co mam zrobic aby mi wózka nie zapadalo i roweru:P worki na śmieci albo folia malarska nie wchodzi w gre:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsgbfhds
A mnie zawsze zastanawia po co ludzie robią coś takiego? Jaki jest tego sens? Latem nie można wyjść na świeże powietrze czy przewietrzyć dom. Na balkonie słońce wli w szkło i duchota. Zimą tam zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez pojęcia
Co to za zwyczaje przerabiać balkon na okno! W momim bloku nie wolno czegoś takiego robić. Wspolnota zabroniła takich dekoracji w budynku!Dwoje ludzi wykonało bez pozwolenia i musieli zdemontować.Sami klatki robicie, bez pojecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsgbfhds
Boże minutę myślałm o co Ci chodzi z tym "zapadaniem". Rozumiem, że deszcz Ci chodzi? Czyli chcesz mieć tam skłdowisko śmieci i schowek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym najpierw zapytała
raczej toalete,chciałabym sie wyprózniać i podziwiac widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woilllaba
ja też nie mogę pojąć nigdy po co ludzie zabudowuja balkony czyli pozbawiaja mieszkania balkonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym najpierw zapytała
najlepiej zeby podłoga tez była przeszklona tak aby sąsiedzi mogli podziwiać moja defekację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym najpierw zapytała
Ale ja nie pytam co o tym myslicie tylko ile to kosztuje. Jak macie lepszy pomysl gdzie trzymac wózek to zapraszam-bo z klatki kradną :O:O U mnie w bloku jest z 10 takich mieszkan i ludzie zyją. I nie chce zabudowac całego balkonu tylko tak z 1/3 aby byla osłonieta od wiatru i deszczu. Na wózek i rower! TaK trudno zrozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsgbfhds
Mnie trudno, dla mnie to niepojęte, żeby coś takiego robić. Wózek? W domu po prostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe ***
ale pitolicie! zgoda od spółdzielni..robisz rozsuwane przeszklenie zmierz metry, idz do punktu produkcji okien ,oni wyliczą cenę zależy czy pcv czy aluminium ok. 10 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym najpierw zapytała
Czy ja mowie zabierac balkon? chce oszklic jedna czesc! Ludzie widze ze mają balkony podzielone na trzy, ja chce jedną czesc z tych trzech oszklic, reszte zostawic w spokoju! Nie będę trzymała wozka i roweru w mieszkaniu bo najzwyczajniej w swiecie nie mam nato miejsca.Narazie stoi w piwnicy postawiony kolem do góry(mamy bardzo mała piwnice) nie chce aby pordzewial bo to nowy rower.wózek tym bardziej. Ublocone koła czy cos i ja to bede trzymała na środku pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe ***
rób te zabudowe super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabudować cały
Polowy nie rób bo się nie opłaca , jak deszcz czy śnieg będzie zawiewał to i tak zaleje ci cały balkon Rób cały dół z PCV i góra z przasuwanymi szybami ramki z aluminium u mnie dodatkowo zamontowali na dole szyb zamki na kluczyki i w razie największych wiatrów same szyby się nie przesuną i nie słuchaj tu głupich doradżców że od kogoś trzeba na to uzyskać jakiekolwiek pozwolenia no chyba że teraz coś w tym temacie się zmieniło bo dwa lata temu takiego pozwolenia nie trzeba było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za poroniony pomysł? Ludzie sami sobie robią klatki! Powinno to być ZABRONIONE To jest samowola, takie rzeczy rób w domku jednorodzinnym, nie w blokach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie kosztowało proces
i wyrok bo na zabudowe nie miałam zgody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyczna pani
Ja też sobie zabuduję balkon. To dobre rozwiązanie gdy jest mało miejsca w domu. Także dodatkowe docieplenie. Tylko te panele mi się nie podobają. Nie wiem czy nie ma czegoś co mogłoby je zastąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGU
moim zdaniem dobrze to wygada i jest pożyteczne ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę o tym
dzis sa sysytemy bezramowe i bardzo estetycznie wygladajace. Jesli wieje jak w kieleckim to rozwiązanie wydaje sie ciekawe.Pod warukiem że nie robisz szklarni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja sąsiadka sobie założyła.Wygląda to jak klatka! Fatalny widok! Ludzie sami sobie robia klatki, w dodatku Wspolnota sie doczepiła że popsuła wygląd bloku, otrzymała pismo że musi to zdemontować w ciąhu 30 dni! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam gdy ja chciałem zabudować balkon to jedna z firm, a dokładnie Balko-Met z Olecka jako jedyna zaproponowała darmowa wycenę która miała odbyć się na miejscu, a nie przez telefon. Pan który przyjechał okazał się bardzo obyty w tym co miał sprzedać. Wiec podpisaliśmy umowę, jestem bardzo, zadowolony. Może Ty tez zadzwoń do nich i się umów na dogodny dla Cibie termin:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdSec
Dziękuję za ostatni post. Akurat dziś szukałam firmy która zabuduje mój balkon :D Wiadomo że na stronach ludzie piszą bajki o usługach które starają się sprzedać. Już jutro jesteśmy umówieni na wycenę mojego balkonu. Jak coś postaram się jutro dać znać czy na coś się zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy coś udalo sie ustalić? zadowalona jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdSec
Za tydzień mam termin zabudowy ^^ o tyle fajnie że datę ustalić mogłam pod siebie. Rozmowa przebiegła bardzo miło bez napierania co mam wybrać. A wybrałam ramową zabudowę + parapet poziomujący. Bardzo spodobała mi się opcja wyciągania okienek dzięki czemu łatwiej będę mogła je umyć. Balkonik mam średniej wielkości, a cała zabudowa będzie kosztować 1850 zł wydaje mi się przestępna cena :) Jak coś za tydzień wypowiem się na temat może ekipy która będzie wykonywać tą zabudowę i czy wszystko będzie zrobione tak jak sobie życzę :) Po wstępnych rozmowach jestem naprawdę pozytywnie nastawiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MagdSec i jak zabudowa wyszła bo też jestem zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyszła zabudowa ? Jak ekipa ? posprzątali po sobie ? Też zaciekawiła mnie ta firma może i ja się skuszę na zabudowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cypisek1
zastanawia mnie zawsze jedna sprawa. co na takich forach robią ludzie, którzy nie potrafią sie zachowac. wypisują przekleństwa , rzucają mięsem itp. Jest zadane pytanie więc odpowiadam na nie jeśli mam coś do powiedzenia, a jeśli mam siano w głowie to poprostu nic nie piszę. totalny brak kultury!!!!!!! Kolego. ja noszę sie z zamiarem przeszklenia juz od dłuższego czasu. mam duży 6m balkon. niestety blok jest usytułowany tak ze bardzo wieje na nim. fachowiec wycenił mi tą usługe na 4 tys. ale myślę że sam zrobił bym to taniej. jest w bloku jeden balkon juz przeszklony, zrobiony bardzo fajnie. niestety właściciel mieszkania od roku siedzi za granicą i nie mogę sie dowiedzieć kto i za ile to zrobił. na necie jest sporo wykonawców, ceny są podobne w zależności od systemu jaki wybierzesz. powodzenia i zdrowia dla maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BorówaBura
Dlaczego tylko połowę? Jak już robisz, to po całości. Mnie się takie zabudowane balkony bardzo podobają, niestety ten, który mam jest tak mały, że trudno go nawet nazwać balkonem :( Ale znajoma ostatnio zabudowywała. Zamówiła zabudowę w firmie Alkon Plus. Jest bardzo zadowolona. Mieszka w bloku na moim osiedlu, ale tam to mają loggie, a nie takie popi..dułki jak ja :( I naprawdę fajnie to wygląda. Taki dodatkowy pokój jej się zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicko_look
racja, jak zabudowywac, to calos! mam super zabudowe, ktora tez mi robil alkon plus, ale ten z wawy jelonek, bo sa dwa ponoc. zima mam cieplo w domu dzieki tej zabudowie, ciszej mam, bo od ulicy balkon jest, a podwojna szyba jednak halas wyglusza. no i miejsce na poczytanie gazety dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×