Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jodeka

Ile wlewać płynu do kąpieli???

Polecane posty

Pomóżcie proszę, kupiłam mojej małej (5 miesięcy ma) płyn do kąpieli Hipp i Babydream z Rossmanna, ale ani na jednym ani na drugim nie jest napisane ile ich wlewać, a określenie "niewielka ilość" jest bardzo względne moim zdaniem..Więc jeśli któraś z Was stosowała już te płyny, to poradźcie ile w ml lub jakichś standardowych nakrętkach, tak żeby umyć i nie zaszkodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty pytasz poważnie????!!!!
Nie umiesz sobie poradzić z tak prostą rzeczą.To jest naprawdę śmieszne hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pól szklanki ;) no weź sie nie wygłupiaj, odrobine wlej, kilka kropel, moze 1/4 nakretki i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdryutut7
autorko a ty sama nigdy nie uzywałas płynu do kapieli?co za durne pytanie,innych problemów nie masz?Tak samo pytasz ile sie uzywa szamponu,mydla w płynie?boze ...:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko rozumiem tą krytykę, może jestem przewrażliwiona w końcu moje pierwsze dziecko i uważam, że mamusie zadają dużo głupsze pytania tu na kafeterii, no ale mniejsza. Co do szamponu i mydła - co innego gdy używa się specyfiku bez rozcieńczania (to chyba jest logiczne), jak się coś rozcieńczy to w zależności w jakiej ilości wody - to ma mniejsze lub większe właściwości myjące. A nie chciałabym podrażnić dziecka (używałam emolientów i z nimi różnie bywało) A jak duża liczba znajomych mi osób - jeśli czegoś nie widzę, trudno mi uwierzyć że jest i działa:) Tak czy siak miłe Panie - thanks for nothing:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z dozownikiem sa te plyny? ja do wanienki j&j "wciskam" 5x-:) nie wiem czem,u 5 a nie 6 lub4, ot tak i jest dobrze a jak nie ma dozownika no to jak ktos tam doradzil wyzej 1/4 czy 1/2 nakretki-zalezy jaka wielka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal788
całą butelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snjssbdhjcx
o boszzzzz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snjssbdhjcx
gdyby nie kafeteria to pewnie nawet byś nie wiedziała ile wody nalać doi wanny bądź wanienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczko22
Gdyby nie forum to by nawet nie wiedziała jak umyć zęby. Masakra co się z ludźmi dzieje w 21 wieku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie kafeteria to co Wy byście przekupy zrobiły z wolnym czasem?? bo chyba macie go za wiele, wchodzicie na chybił trafił na jakiś temat po to tylko żeby napisać jakieś bzdury albo się z kogoś ponabijać:) pewnie na pudelku też jesteście stałymi bywalcami. Zęby na szczęście umiem umyć, ale może mi pomożecie z myciem dupy bo mam kłopot...:) kretynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam z ciekowsci
zadałaś mega głupie pytanie to masz głupie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flooora
Rety..czytam i oczom nie wierze... Tak prostych rzeczy nie wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akurat sprzedaję buty
Ja też mam płyn do kapieli Hipp z Niemiec i tam pisze żeby wlać trzy silne pryśnięcia z tym że to płyn bez zakrętki ale na zamykana zakrętak na pstryk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×