Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jhgbgaghagak

ile wydajecie na jedzenie tygodniowo co kupujecie i na ile osób?

Polecane posty

Gość jhgbgaghagak

ja na 2 osoby wydaje na tydzień ok 100 zł z czego czasem jedzenia starcza na dłuzej niż tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgbgaghagak
kupuje jedzenie w biedronce, tesco i tak jakoś mi wychodzi. na miesiąc nie wydaje wiecej jak 400/450 zł latem duzo mniej, na swieta troche wiecej.a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna_dłoń
w tym tygodniu wydalam 10 zł na jedna osobe.ogolnie tygodniowo wydaje okolo20-30 zł na jedna osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7865765
pomocna_dłoń - to czym sie żywisz? Muchami? :) Jja wydaję na dwie osoby - dorosły i dziecko oraz psa ok. 500 zł w Biedronce. na mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgbgaghagak
ktos jeszcze sie wypowie???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietaczas
U nas obecnie na 2 osoby dorosłe i dziecko wydajemy tygodniowo 130-200zł na jedzenie, chemię, pampersy itp. wiele sobie odmawiamy, czasem na zbyt wiele pozwalamy czyli jeśli chodzi o jedzenie żyjemy średnio, ale.. Były czasy kiedy na mnie i męża na jedzenie i chemie szły kolosalne sumy, często nie zwracaliśmy uwagi na to co jemy- miesięcznie szło nam na to ponad 1000zł, a rok temu... Mąż musiał zmienić pracę na dużo gorzej płatną, nie było go stać na powroty do domu, więc nocował u szefostwa..z resztą jak inni z tej firmy, wydawaliśmy wtedy: mąż 50zł/5 dni ja i dziecko(nie liczę mleka) 50zł/7dni, gdzie 2 dni mąż jadł z tych pieniędzy nie miałam kasy nawet na głupi proszek do prania ale powiem jedno nigdy nie chodziliśmy głodni(no mąż miał ciężej bo jednak zbiorowe jedzenie jest tańsze). Bieda się przydaje aby nauczyć się żyć rozważnie- tak dla mnie to była bieda gdy z wypłaty mężą 3500zł zrobiło się 1500zł i to nie zawsze bo raz nawet dostał 1100zł wypłaty gdzie nasz kredyt wynosił 900zł. Nauczcie się oszczędzać i dzielić wydatki na bardziej i mniej potrzebne, nie wyrzucajcie jedzenia bo każdego kiedy s dopada gorszy czas- taka rada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszołomy
jakie z was debile. Cieszycie się że skąpicie sobie na jedzenie i udzielacie rad, żeby żyć oszczędnie.... Jest w naszym kraju zajebista bieda, to powód do rozpaczy, buntu, a nie życia na skraju nędzy i cieszenia się, że się wydaje 5 zł dziennie na jedzenie. Otwórzcie oczy. Proszę..... Dodam, że też mam średnią sytuację finansową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszołomyyyyyy
jakie z was debile. Cieszycie się że skąpicie sobie na jedzenie i udzielacie rad, żeby żyć oszczędnie.... Jest w naszym kraju zajebista bieda, to powód do rozpaczy, buntu, a nie życia na skraju nędzy i cieszenia się, że się wydaje 5 zł dziennie na jedzenie. Otwórzcie oczy. Proszę..... Dodam, że też mam średnią sytuację finansową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka lipiec
ja ok 400 tyg-i nic specjalnego ni e kupuje ja jedna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekoniecznie bieda
po prostu ile można jeść? Kupuję chleb raz na 3 dni, masło - może raz na tydzień lub rzadziej, codziennie 2 plasterki sera lub wędliny - bo tyle zjem na kolację, jak zrobię zupę to mam na 2 dni, co jakiś czas makaron, ryż - to starcza mi na co najmniej miesiąc, czasem jakiś kawałek mięsa. Na miesiąc wydaję jakieś 100 zł na samo jedzenie. Mieszkam sama - więc po co mi więcej? Słodyczy i owoców nie kupuję - bo nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studenteczka
Ja na tydzień na jedzenie wydaje bardzo mało. Warzywa i owoce biorę od rodziców ;) .Tak jak i trochę jedzenia .My z mamom w niedziel gotujemy np jakąś zupę to przelewam ją do słoika ,a sałatkę do pojemnika na żywność. A na tydzień 1 osoba ok 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu taki sam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze 200 zl rodzina 4 osoby dorosle w tym dwa chlopy i dwie kobiety jedna sie odchudza druga przewaznie je na miescie to swiat i ludzie..co dzien mieso mielone np z ryzem ,warzywami,schabowe ,drob..,zupy surowki,, warzywa sezonowe pomidory faszerowane serkiem farmerskim.mizeria surowki papryka faszerowana zupy,kupuje w lewiatanie i w polo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak studentka może pisać "mamom" zamiast "mamą" Zapłakac nad tą naszą inteligancją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwoniłam do AWG ostatnio żeby mi prezentację swoich pojemników próżniowych zrobili i wczoraj kobieta była – dobry kontakt, miłe podejście, bez nachalnego wciskania. Mam pudełko na testach teraz i pierwsze wrażenie jest na duży plus, najlepiej się kontaktować do nich przez stacjonarny - 22 679-11-99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co no trzeba liczyć, ze to sa koszty w granicach 1000 zł. No zalezy co kupujesz no ale dla dwóch osob. Ja to najczęściej zamawiam jedzenie w Margaret we Wrocławiu. Mi się opłaca bo ja nie mam czasu gotować, a tam zawsze smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wydaje na 4os dziennie okolo 40 zl w tym sa produkty na obiad, chleb, a w weekend robimy wieksze zakupy wiec okolo 200 zl idzie. Tak wiec okolo 400zl wydajemy tygodniowo i mowie o samym jedzeniu. Nie wliczam w to chemii itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jakie z was debile. Cieszycie się że skąpicie sobie na jedzenie i udzielacie rad, żeby żyć oszczędnie.... Jest w naszym kraju zaj**ista bieda, to powód do rozpaczy, buntu, a nie życia na skraju nędzy i cieszenia się, że się wydaje 5 zł dziennie na jedzenie. Otwórzcie oczy. Proszę..... Dodam, że też mam średnią sytuację finansową..." Masz rację.Ale kto temu jest winien? POlaczki,bo zamiast głosować na jakąś inną partię,to nie ,widzą tylko PiS i PO.Pewien facet mi kiedyś powiedział "polak lubi mieć kogoś z batem nad sobą,czuć na gębie zimno tego bata,i to ubóstwia" i ja się z tym zgadzam.W Polsce już jest z********anie za miskę zupy,za niedługo trzeba będzie i z tego zrezygnować.Już bardzo wielu ludzi wybiera pomiędzy oplacaniem mieszkania a jedzeniem i prędzej czy później wyladowaniem pod mostem.Co to za chory naród ... Dzieicie się że młodzi ludzie wyjeżdżają z tego kartofliska.Jest to wyłącznie wasza wina,ci którzy glosujecie na pis po i pracujecie za 1500 ciesząc się że w ogóle macie pracę.To jest żałosne.Upodlić się w ten sposób przed pracodawcą,który ma cię w d***e i płaci ci jak najmniej.W d***e mam ten kraj.Nigdy w życiu nie będę walczył w razie wojny za ten kraj bo nie warto.Nawet weterani wojenni nie mają tutaj leków refundowanych o czym swego czasu było bardzo głośno.Wstyd i hańba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 21 lat,jestem z zawodu technikiem elektrykiem,mam od cholery uprawnień (wózki widłowe,koparka,ukończony kurs na ochroniarza,ukończony kurs sprzedawcy,ukończony kurs logistyki,uprawnienia SEP,mógłbym dalej wymieniać,ale po co..) i nikt mi nie wmówi,że nie instnieje w Polsce lepsza praca niż za 1500 zł.Ludzie.Ja mając 21 lat zarabiałem przez pół roku (umowa na czas określony) ponad 2700 zł jako magazynier.Bo miałem uprawnienia na wózki widłowe i kurs logistyki zrobiony Nikt mi k***a nie powie,że się nie da.Da się,tylko nie można leżeć odwłokiem do góry i narzekać.Trzeba działać.Jakby wszyscy byli tacy aktywni,szkolili się,nie byłoby takich stawek. Dodam,że na swoje Kursy nie dałem dosłownie nawet 50 gr.Wszystko zrobiłem z funduszy unijnych i nożna znaleźć różne projekty zawodowe gdzie wręcz na gwałt szukają uczestników.Trzeba tylko chcieć. A ci co robią za 1500 są bezpośrednio odpowiedzialni za sytuację w Polsce.I życzę powodzenia w dalszym życiu i liczeniu po tygodniu od wypłaty pieniędzy na chleb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kobiety tez przyjma na te wózki widłowe jak zrobia uprawnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie muszę powiedzieć, że ja całkiem nieźle zarabiam i lubie nietuzinkowe smaki, tu mam na myśli, często zamawiam jedzonko dobrej klasy, najczęściej z Hurry Up Shrimp i jest świetne! krewetki są genialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a kobiety tez przyjma na te wózki widłowe jak zrobia uprawnienia?" No oczywiście że tak.Mieliśmy dwie dziewczyny na kursie.Jedna z nich pracowała już wcześniej w Niemczech na wózkach (bez uprawnień :D),a na kursie była jedną z najlepiej jeżdżących i jedną z najlepiej łapiących teorię.Płeć jeśli chodzi o wózki "widłowe" nie jest tutaj żadnym wyznacznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100zl na tydzien na 2 osoby??? to ty chyba jesz sam chleb z maslem i wszystkiego sobie odmawiasz. az taka oszczędna jestes ze sobie na jedzenie pieniedzy żałujesz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty pieprzysz ma dziewczyna racje, oszczędzać trzeba bo czasy są ciężkie a może i jeszcze cięższe będą dlatego warto mieć pieniądze na "czarną godzinę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siostra_brzozy. zarabiasz dobrze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliaa756
Oj bardzo różnie. Wszystko zależy od tygodnia i od tego, co mamy zaplanowane na obiady. Teraz na pewno będę kupować dużo produktów mrożonych od Aviko, bo mają świetną promocję. Wystarczy, że ściągniemy sobie aplikację Aviko Benefits, w której wszystko jest wyjaśnione. Ja w skrócie powiem, że trzeba rejestrować zakupy i wymieniać je na punkty, a później na nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi124
600 zł na osobę na jedzenie miesieczniee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×