Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Iluzjonista na wesele co myślicie o tym

Polecane posty

Gość gość

CZy to dobry pomysł? był już ktoś na weselu gdzie wystąpił Magik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po c**j ci magik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś kiedyś był na takim weselu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam tylko na takim, na którym był "kabaret". Strasznie słaby i generalnie żałośnie to wyszło. Z "iluzjonistą" może być tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jato ja
Polecam dobrego iluzjonistę www.magicpawelszreter.com bardzo przystojny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale chcesz pokaz iluzji dla dorosłych czy dla dzieci? Bo jak chcesz takiego z prawdziwego zdarzenia to wydaje mi sie że koszt przewyższa korzyśc, a dla dzieci mozna znaleźć animtorów którzy poza zabawami robia sztuczki magiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha... czyli temat załozony żeby pan magicszreter sie mógł zareklamowac... heheh... marne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam kogoś kto zrobi występ dla dzieci i dorosłych, ale głownie chodzi o dzieci bo będzie ich ponad 20 na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie reklamować, :) każdy sposób jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda253
Polecam bardzo! Doskonała zabawa dla gości :) Najbardziej polecam tego Pana www.pokazy-iluzji.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostrożnie z tym iluzjonistą. co zrobisz gdy zniknie np. pan młody i druhna jednocześnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POWINIEN ZAOPIEKOWAĆ SIĘ KASĄ MŁODYCH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry pomysł. Mam namiar na doskonałego iluzjoniste. Potrafi zamienić jedzenie na kupę! Normalnie kiedyś widziałem pokaz. Połykał kotlet a po jakimś czasie wychodził mu dołem w zupełnie innej fomie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsi iluzjoniści w tym kraju to PO. Na wesela i potrzeby. Doskonale przygotowani na każdą okazję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy ich numer-POpisowy nosi tytuł :"Jest kasa i była kasa a teraz nie ma kasy i nie było". Drugi numer to "kasa pojawia się i znika".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam na wesela "Yasha Show" - więcej niż iluzjonista www.yasha.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zależy od tego jakiego iluzjonistę się wynajmie. Jak takiego który ma słabe i przewidywalne triki które się zazwyczaj pokazuje to będzie tylko nuda i tandeta ale jak takiego porządnego z pomysłem na siebie to jest super zabawa. Ja miałam na swoim i wyszło prześwietnie i zabawnie :-). Jak ktoś też jest z Lublina to w Pałacu Akropol mogą takiego wykombinować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurna, wy robicie wesela czy kinderbale i inne śmieszne pokazy? :o zaproś jeszcze klaunów i akrobatów. Bo wesele jest cyrkiem samym w sobie, więc po co się ograniczać. Idź na całość a za rok-dwa będzie równie spektakularny rozwód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek7506
Ja osobiście polecam Pana Rafała www.rafalmulka.pl to profesjonalne magiczne przedstawienie, a nie pokaz sztuczek, kilka razy już miałem okazję współpracować z tym iluzjonistą i bez wahania polecam na wszelkie imprezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Pana Wojciecha Naporę, przesympatyczny człowiek. Ma świetne podejscie do dzieci, ktore są zachwycone jego show. Rowniez dorosli sa usatysfakcjonowani! http://wojciechnapora.pl/ A co do samego pokazu na urodzinach czy weselu, widziałam na zywo, jak fajnie ludzie reagują z niedowierzaniem na magiczne tricki. Polecam kazdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKaasska
Moim zdaniem taki iluzjonista na weselu to super sprawa. Sama miałam okazję takiego czegoś doświadczyć na weselu kuzynki jakiejś dwa miesiące temu. Na weselu był właśnie iluzjonista - Pan Li, ja kojarzyłam go z mam talent, bo tam występował kiedyś. Pan zabawiał towarzystwo, chodził od stolika do stolika i pokazywał różne sztuczki, tłumaczył co i jak. Bardzo mi się to podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał i Ania
Zależy od tego jaki iluzjonista. U nas na weselu był jeśli dobrze pamiętam iluzjonista Piotr Szumny. Było super. Generalnie goście jeszcze długo wspominali jego występ. Niestety nie był tani, ale myślę, że warto. Wiadomo można się naciąć na jakiegoś pseudo-magika i zostanie niesmak. My mieliśmy szczęście trafić na profesjonalistę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaz iluzji to super pomysł na wesele, ale wybór iluzjonisty powinien być przemyślany. Jeśli ktoś zatrudnia dzieciaczka który dopiero nauczył się "czarować", to może mieć pretensje tylko do siebie. Ja polecam Pana Marcina http://magiailuzji.pl/ Na weselu kolegi miał super kontakt z widzem i wszyscy świetnie się bawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiać mi się chce jak czytam, że cena magika na wesele jest zawrotna. Goście nie przychodzą do kina czy teatru, tylko na wesele- chcę spędzić miło ze sobą czas i się dobrze bawić. Iluzja na weselu nie powinna przyjmować formy pokazu scenicznego, gdzie wszyscy siedzą 10 metrów od iluzjonisty. Magia powinna dziać się w ręku widza i wszyscy powinni brać udział w przedstawieniu. To para młoda jest atrakcją wieczoru, a magik jest tylko fajnym akcentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×