Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imbirek

imbir a plaski brzuch??

Polecane posty

Gość imbirek

słyszałąm ze wywar z imbiru pomaga w pozbyciu sie duzego brzuszka czy ktos z was slyszal cos na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, trzeba go pic codziennie rano przed jedzeniem. Najlepiej jest jeszcze dodac masaz brzucha okreznymi ruchami- przed wypiciem imbiru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbirek
i to rzeczywiscie pomaga?? czy ktos wie jeszcze cos na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnb
jak zrobic ten wywar?? ktos wie? prosze o odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna chyba kupic taki imbir w postaci proszku. Zaparza sie jak cherbate i przecedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbirek
chyba bedzie trzeba zrobic maly zapas imbiru w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunia113
Może ja też spróbuje:) od dziś madietke kapuściną ale nie wiem jak długo wytrzymam:) Co jestjeszce skuteczne wg Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heartbeat
Pierwsze słysze. Gdzie to można kupić takie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbirek
nio to jak kobitki bierzemy sie za to zielsko ostro moze w koncu to pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vandetta
ja mam imbirowy krem na cellulit, jak się go nałoży na uda i pośladki to tak grzeje w te okolice, że mam wrażenie iż stoję koło ogniska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbirek
vandetta a pomaga ten krem i jaks ie nazywa moze ja tez sprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze byc taki w proszku
czy koniecznie swiezy imbir kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hearbeat
Kurde, jak sie mieszka w małym miasteczku gdzie nic nie można dostać to co ma sie zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puchatka_kuleczka
Jestem juz po herbatce.. Jka tylko przeczytalam wasze wpisy, to pobieglam do kuchni i ugotowalam (10 minut) pol litra herbatki ,dodalam ponad 2 cm korzenia imbiru i troszke miodku do kubeczka. mniam mniam :D mam zamiar popic kilka dni, zobaczymy jaki bedzie efekt.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 kg w 3 tygodnie – jak ona to zrobila? Dieta Angeliny Jolie Juz 11 kg stracila Angelina Jolie (normalna waga 62 kg przy wzroscie 173 cm) po urodzeniu corki za pomoca tej herbaty. Przyjaciele mowia ze pozatym odzywia sie calkiem normalnie. Jest to spowodowana specjalnym slkadnikiem jaki zawarty jest w ingwerze. Nazywa sie on Capsaicin (nie wiem czy po Polsku tez to tak jest) i jest on odpowiedzialny za ostry smak tej przyprawy. Capsaicin podnosi temperature ciala, powoduje uczucie goraca oraz podnosi podstawowe zuzycie energii w organizmie. Co oznacze ze organism zuzywa nagle wiecej kalorii przy takim samym jak do tej pory odzywianiu. To dzialanie jest udowodnione naukowo. Przepis na herbate z ingweru: 4 cm swiezego korzenia pokroic w cienkie plasterki i gotowac przez 20 min. w 2 litrach wody. Na koniec dodac pol czosnku, jeszcze raz zagotowac i schlodzic. Pic dziennie conajmniej 1 litr tej herbaty przy normalnym odzywianiu. Nie slodzic gdyz cukier blokuje spalanie tluszczu i dostarcza dodatkowych kalorii Studia hollenderski pokazaly ze juz kilka grammow dziennie powoduje miesieczna utrate wagi ok. 1 kg. angelina Jolie podniosla ten efekt poprzez cwiczenai Yogi oraz karmienie piersa swojej corki. Kto nie lubi tej herbaty moze czosne oraz ingwer przyjmowac w postaci gotowane badz marynowanej. Gotowania ani zamazanie nie niszczy tego skladnika (Capsaicin) Nie nadaja sie do odchudzanie cukierki z ingwerem gdyz zawieraja one zbyt duzo cukru. Ten czosnek nie ma bezposredniego wplywu na proces chudniecia, pomaga jednak przeciwko niebezpiecznemu cholesterolowi (? chyba tak sie to pisze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekonałyście mnie, jak będę na zakupach w tesco to na pewno kupię imbir !!! moja udręka to wystający brzuch :*(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale 1 kg miesiecznie
to niewiele, ciekawe czy to faktycznie działa...jakos nie chce mi sie wierzyć. A juz ten przykład z Jolie..one maja swoich trenerów, masaże i dietetyków, spokojnie bez picia imbiru mogą zgubić kg po porodzie...wiec jak dla mnie, kiepska reklama. Al kto wie, moze imbir wypróbuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puchata_kuleczka
ups...juz ktos wpisal o imbirze....nie szkodzi.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reign of Light - jak ja sie wybiore do jakiegos wiekszego miasta to tez poszukam, Napisz o efektach! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulenka30wawa
Witam dziewczynki! Mozna sie do was przylaczyc? Ja odchudzam sie od prawie m-ca na lidzie i w tej chwili mam 7 kg mniej ale za 5 dni lida sie konczy i chcialabym sprobowac z tym imbirem.Cczy wiecie moze czy brazowy cukier w tym naparze jest tak samo szkodliwy jak bialy? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qpaoal
Lida to taki narkotyk - zmniejsza laknienie. Chcesz byc narkomanka - kup:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×