Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imbir i woda. Pomocy chce zmienić swoje życie.

Polecane posty

Gość gość

Czy picie naparu z imbiru pomaga schudnąć?? Piliscie macie jakieś doświadczenie ? Dodatkowo piję dużo wody zdrowo jem jak na.mnie gotuję sama żadnych na wynos. A waga i tak stoi. Jestem 8 miesięcy po porodzie i jestem załamana. Nigdy nie byłam na diecie nigdy nie ćwiczyłam nienawidzę tego. Ale czuje że wpadam w depresję i chce to zmienić. Błagam pomocy. Nie wiem od czego zacząć i jak się za to zabrać. Już nawet głodówki próbowałam jestem naprawdę w złym stanie psychicznym również. Chce zmienić swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opisz swoje dzienne menu. ile ważysz i jaki wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko samo picie wody z imbirem nic ci nie pomoze ,ja pije wode z cytryną imbirem i miętą ale mam dietę i chodze na basen, tą wode piję po prostu jako płyny a piję jej tak 2 litry,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 170 cm i 74 kg. Jem od 700 - 1000 kcal dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób badania tarczycy, może coś jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badanie i konsultacja lekarska to początek drogi! Tylko znając swój organizm i wiedząc, czego potrzebuje można dobrać odpowiednia dietę. Warto również uzbroić się w cierpliwość. Zdrowa, prawidłowa dieta, korzystanie z dobrodziejstw natury takich jak nasiona szałwii hiszpańskiej http://marketbio.pl/category/nasiona-chia-szalwia-hiszpanska-nasionka-szalwii-hiszpanskiej pomogą zadbać o zdrowie i szczupłą sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×