Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mira1234

IQFace, opinie i efekty stosowania

Polecane posty

Gość mira1234

Cześć! Coraz wiecej czytam na forach o tabl. Iqface, które pomagają zachować dobrą kondycję skóry, oczyszczają pory i co najważniejsze... pomagają w walce z trądzikiem. Czy któraś z Was stosowała te tabletki, albo jest podczas kuracji nimi? Jakie są efekty? Czy warto je kupować jak np. problem z trądzikiem nie jest duży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi11111
Ja słyszłam, nawet kupiłam, tylko na razie jestem przeziębiona i nie zaczęłam brać. Nie wiem czy to koliduje, ale wole nie łączyć niczego z antybiotykiem oprócz oslony. A zostałam namówiona przez koleżankę, u niej podziałaly i nie trzeba się ani długo, ani intensywnie przyglądać, żeby widziec efekty. A nie widuję jej codziennie więc jestem zupełnie obiektywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franca_jolka
myślę, że dobrze właśnie nie widzieć codziennie bo tak lepiej widać zmiany w wyglądzie. większe fajerwerki :P jak wlazłam na stronkę iqface to przeczytałam, że jest na zupełnie naturalnych składnikach a akurat dla mnie to mega istotne bo na dużą ilość chemii mam wysyp uczuleniowy albo pokrzywkę... nawet po jednej linii dla cery wrażliwej miałam wszystko czerwone non stop :/ będę obserwować ten temat bo zapowiadają się świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cookiemonstera
Ja jestem dumna posiadaczka iqface, oczywiscie moje opakowania sa juz puste, bo przeszlam cala kuracje, pomimo, ze w polowie juz twarz byla jak to sie mowi jak pupka niemowlaka. Ale wszystko trzeba ladnie, grzecznie wybrac do konca. Do tego oczywiscie musisz zmienic troche sposob zywienia, postarac sie jesc wiecej witamin itd, bo to co jemy bardzo mocno wplywa na kondycje skory. I polecam, jezeli zdecydowalabys sie na zakupy to kupowac prosto ze strony producenta, to jednak wazne, zeby nie trafic na podrobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelinka123
No siemka, ja poczytałam ostatnio o różnych tabletkach i jakoś o tych nic nigdzie nie piszą, możecie mi powiedziec jak one dzialaja, jak przebiega kuracja, dlaczego akurat je wybralyscie? Moj problem z tradzikiem nie jest jakis szczegolnie duzy, ale bardzo zle sie z nim czuje i szukam czegos skutecznego. Z gory dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cookiemonstera
Najlepiej wszystkie informacje weryfikować na stronie producenta. Ale w skrócie telegraficznym, ja zdecydowałam się na iqface, bo ma bardzo wysoką zawartość wit E., a dodatkowo cynk, niacynę i wit. B i C, która wspomaga budowę i odbudowę kolagenu. No i najwazniejsze, nie ma chemii, którą są wypchane inne preparaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbziulowy
z tego co piszesz, to one w takim razie w ogóle powinny poprawiać wygląd... ja niestety mam 32 lata i nadal problem z wypryskami, może nie tylko na to ale i na starość pomogą? ;) ile czasu się je bierze, dwa, trzy miesiące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara Jur
Ja brałam iQface dwa i pół miesiąca. Efekt taki jak chciałam był dokładnie po dwóch opakowaniach, ale pomyślałam, że lepiej jeszcze z pół miesiąca na utrwalenie :P a że są z naturalnym składem to przynajmniej miałam pewność, że nie zaszkodzą przecież :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninajjjj
@gośćbziulowy mi kuracja zajęła równo 2 miesiace. nie stosując do tego żadnych "dodatków" typu kremy itd. A na starość to polecam dużo uśmiechu i witaminy D. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirellabubum
Siemka! A co na przykład z okresem już po kuracji? Albo przy stosowaniu innych suplementów diety, bo ja np musze uzupelniac poziom witamin i żelaza i czy to nie wpłynie niekorzystnie w jakis sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara1111
A gdzie je kupiłaś? Przez neta, czy maja jakies sklepy? Albo w w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbziulowy
antoninajjjj wczoraj @gośćbziulowy mi kuracja zajęła równo 2 miesiace. nie stosując do tego żadnych "dodatków" typu kremy itd. A na starość to polecam dużo uśmiechu i witaminy D. oczko.gif A opiszesz jak dokładnie wyglądają u Ciebie postępy po dwóch miesiącach? Bo mam propozycję zrobienia zabiegu i musze rozważyć na co wydać pieniądze bo na coś na pewno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam na Allegro.Co do samej skuteczności to ja osobiście jestem bardzo zadowolona pomogły moja cera jest teraz znacznie zdrowsza i ładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSZA22
A żadna nie pisze o efektach ubocznych, jakieś tycie czy coś? Albo po odstawieniu? Halooo? Cięzko mi uwierzyć, że po tabsach nic się nie dzieje takiego. Ja na osłabienie trądziku dostałam tabletki antykoncepcyjne i owszem, zniknął ale po odstawieniu jak zaczęliśmy się z mężem starać o dziecko to to co było na mojej twarzy to makieta Himalajów a nie skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninajjjj
@gośćbziulowy są tylko małe krosteczki, takie niedobityki które próbują jeszcze walczyć, ale blakną z dnia na dzień. Nie wiem, ja mam wrażenie, że każdy zabieg to tylko podjudza te wulkany do rozsiewania sie i rozmnażania jak pantofelki... przynajniej u mnie tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninajjjj
@GOSZA22 antykoncepcja na trądzik? Wydaje mi się, że antykoncepcja to już ostateczność jeżeli chodzi o leczenie trądziku, a poza tym u mnie nic nie dała na dłużą metę, chociaż stosuję ją od 8/9 lat, dlatego, że jak odsuniesz hormony, które niwelują wytwarzanie łoju to on znowu zacznie się namnażać :-) Przy iqface nie ma takiego zagrożenia, bo to lececznie,a nie kuracja doraźna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z tobą, sama też stosowałem iqface i u mnie skutecznośc działania rewelacyjna, po trądziku nie ma juz sladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolap
Zależy co rozumiesz przez "nie jest duży" :P bo ja też się pocieszałam, że nie jest duży aż wyplenił się wszędzie gzie to tylko możliwe:D Ale myślałam, że tak ma być, bo 18lat burza hormonów, wszystkim koleżankom zeszło to i mi. No niestety, nie było tak kolorowo. Zwłaszcza na plecach ;/ I w sumie wszystkie dotychczasowe próby leczenia to było łagodzenie, dopiero właśnie iqface pozbyło się go skutecznie. Wiadomo, ze dołki na plecach zostały, na twarzy z resztą też, ale jednolity kolor skóry to rekompensuje, a na buzię pod codzienny makijaż nakładam silikon i nic nie widać :) Więc lepiej zabić problem zanim się rozsieje. Karolina Paluch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny, te tabletki bez żadnych dodatków "z zewnątrz", bo ja nie mam jakiejś szczególnej "pryszczycy", do naładowała witaminami i oczyszczenia buzi. Też się nadadzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninajjjj
"A dziewczyny, te tabletki bez żadnych dodatków "z zewnątrz", bo ja nie mam jakiejś szczególnej "pryszczycy", do naładowała witaminami i oczyszczenia buzi. Też się nadadzą?" Nadadzą, zwłaszcza do oczyszczenia. Spokojnie możesz spróbować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrita
pewnie, że się nadadzą. na pewno Ci nie zaszkodzą :) ale możesz śmiało je tak stosować, ja tak właśnie robiłam i to było świetne rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba się skuszę, a tu jeszcze było w wątku, że promocje na Allegro to tym bardziej :-) Dzięki za odp! Pozdr.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChatNoir95
Ooooo widzę nareszcie jakis sensowny watek :-D, a mozecie mi powiedziec, czy przy atopowej skorze tez mozna je stosowac? Bo przy mojej wszystko juz wymieka, a wlasnie oprocz zapalenia skory ktore mam na linii twarzy glownie, zaczal sie rozgaszczać trądzik na policzkach. Mam wrażenie, że tak mnie polubił, że niczym nie idzie go wyplenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrita
jeśli zachowasz odpowiednią pielęgnację "na zewnątrz" to możesz:) sama mam wrażliwą i miejscami atopową skórę i iqface nic mi nie zaszkodziły. tutaj pielęgnacja dużo pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipazmiodem
one atopowej nie ruszą bo nie wysuszają tylko właśnie nawilżają a poza tym nie mają nic wspólnego z zewnętrznym stosowaniem na skórę więc nie wpłyną na stany zapalne nawet jak je masz, mi się na linii włosów taki badziew robi - wprawdzie go tabsy nie zaleczyły ale teraz przynajmniej mam ylko badziew na linii a nie jak wcześniej - to plus wypryszczona strefa T :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrita
iqface nawilżają? o tym to nie wiedziałam ale faktycznie stan skóry mam mega lepszy niż wcześniej więc chyba coś w tym jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipazmiodem
zastosowałam lekkie uproszczenie ;) nawilżają w sensie takim, że zawierają witaminy wspomagające utrzymanie nawilżenia skóry na odpowiednim poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga! Zamówiłam, w piątek.. 1 opakowanie, bo jak mówiłam pryszczycy szczeóglniej u mnie brak, juz przekładam nózki kiedy przyjdą. Oczywiście na allegro kupiłam, zgonie z poleceniem ;))) Będę dawać znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pozostaje życzyć powodzenia :) ja mam większe problemy więc noszę się z zakupem kompletu skoro wychodzi jedno opakowanie gratis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Christina99
Ale jak gratis? Jak go uzyskać, bo dla mnie trzysta złotych to za dużo, mama mi tyle nie da na 3 opakowania. Ale jakbym zamówiła trzy i zapłaciła dwieście to już byłoby lepiej, a mniej nie ma sensu bo niestety mam bardzo dużo pryszczy zwłaszcza na policzkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×