Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jacy oni są?

Polecane posty

Gość gość

Jacy są Górale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystojni na ogół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z charakteru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjazni , religijni , dumni (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prostaki, do pługa tylko się nadają i do kościoła na każdą msze, dla mnie to analfabeci i pustaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biją żony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powaznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Baba u nich nie ma nic do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare góralskie powiedzenie mówi Lepszy najgorszy kawaler ze swojej wsi, niż najlepszy z innej Dla nich jesteśmy ceprami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:26 ale to chyba obchodzi tylko ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam taki wpis na innym forum: X mieszkanka gór : Opinia o góralach niestety jest prawdziwa, katolicy że ho ho w kościołach siedzą przed ołtarzem ze złożonymi rękoma a tylko z niego wyjdą pokazują prawdziwe oblicze. Przykro o tym mówić bo sama jestem góralką i taki obraz mam na codzień. Wiem że bicie, picie i maltretowanie żon jest na porządku dziennym. Niestety znikoma ilość bitych kobiet mówi o tym. Chamstwo, cwaniactwo, wulgaryzm, skąpstwo i zdzieranie z drugiego to jest prawdziwy krótki opis górala, nie zapominając o tym, że gdy jesteś przeciw niemu masz siekierę w plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jeden: X Hexe : Urodzilam sie w Zakopanem, ale nie znosze jak ktos mnie nazywa goralka, bo nia nie jestem. Mieszkam obecnie we Francji. Mam sentyment do Zakopanego chyba tylko ze wzgledu na gory i widoki, bo do ludzi to nie bardzo. Gorale to dla mnie zaklamani, chorzy na kase i prymitywni ludzie. Drazni mnie ich zachowanie, sposob bycia, myslenia, traktowania innych ludzi ( ceprow ), a wszczegolnosci zwierzat. Do kosciola to biegna na pokaz, a pozniej wracaja do dawnych nawykow:picia, bicia. Goralowi nikt do rozsadku nie przemowi. No chyba, ze siekiera. Znam tez przypadek pewnej goralskiej rodziny, ktora nawet swojego syna kaleke trzymala w oborze i ukrywala przed swiatem. Dopiero jak kiedys wezwali do syna lekarza, to prawda wyszla na jaw. Podejrzewam,ze to nie jakis odosobniony przypadek. Niestety musze przyznac,ze ksieza tez madrzy w tej czesci Polski nie sa, bo na mszach nigdy nie mowia,ze nalezy szanowac zwierzeta, nie bic zon, nie pic... Wstyd tylko tam zapraszac cudzoziemcow. Polak juz sie przyzwyczail,ze ceny w Zakopcu jak na Batorym. Ale cudzoziemcom lepiej takiej wizytowki o Polsce nie pokazywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm m jak jacyś indianie to że uparci i religijni są to wiedziałem reszta to matrix dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
górale czekaja tylko jak komus dogryźć obgadac i ciupage wbic w plecy, caly ten szał wokól nich jest mocno rodmuchany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc z nich ma problem z alkoholem i przemocą, są sexistowscy. Wiem bo mialam meża górala, i znam też innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Stare góralskie powiedzenie mówi Lepszy najgorszy kawaler ze swojej wsi, niż najlepszy z innej Dla nich jesteśmy ceprami X gość dziś 00:26 ale to chyba obchodzi tylko ich X Tak tylko ich to obchodzi. Dlatego od małego wpajają góralkom, że lepszy pijak , ale swój niż porządny, ale odmieniec (cepr).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*(ceper)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są zazdrosni....zawistni , uparci ...traktują kobiety jak służące .... chcą jedzena , sexu i biegania koło nich na paluszkach ...zero partnerskiego związku aaa no i kobiety na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci powiem, co to znaczy mieć do czynienia z GOROLAMI. Mając codzienny kontakt z gorolem wykończysz się gdyż są to ludzie egoistyczni, zacięci, mrukowaci, syfiarze i kłamcy. Do takiego mówisz, żeby zrobić inaczej a on nawet nie mrugnie tylko dalej robi swoje- totalne lekceważenie. Pozbawieni uczuć wyższych, samoluby. GOROLE TO PSYCHPACI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alez bzdury opowiadacie. Gorale to co prawda bardzo tradycyjny narod, ale to chyba dobrze. I w wiekszosci szanuja swoje kobiety. No i sa z reguly zaradni co nie powinno przeszkadzac gdy sie chce zalozyc rodzine..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bzdura, bo jestem goralka to wiem :-) to porzadny narod, bardzo przywiazany do rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślą tylko o tym, jak oskubać turystów z dutków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecznie pijani, brudni i chamscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolaborowali z niemcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzili Polskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nachalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacofani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×