Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak często chodzicie do kosmetyczki

Polecane posty

Gość gość

jak często chodzicie do kosmetyczki, fryzjera, spa? tylko na wielką okazję czy regularnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codziennie przecierz nie pokaze sie ludziom bez makijazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do fryzjera co 3 m-ce, do kosmetyczki sporadycznie jak jest potrzeba, chodziłam na oczyszczanie, ale przestałam, bo pory mam teraz w zasadzie w dobrym stanie cały czas, chodzę tylko na laser jak mi jakies naczynko się pojawi, poza tym nie mam potrzeby- mani pedi wolę sama- chyba że shellac, ale to raz na ruski rok przed urlopem sie zdarza, wosk wole sama, brwi mam ciemne, skórę ok, makijaż potrafie zrobic sama. do spa bym sie nigsy nie wybrała, bo nie lubię bezsensownych masazy i okładów z glinki, a jak bedę potrzebowała konkretnego zabiegu, to wolę wejśc i wyjść do dermatologa czy kosmetyczki bez niepotrzebnych celebracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do fryzjera co 1,5-2 miesiace ale mam długie włosy. Z krótszymi chodziłabym częściej. Do SPA tylko jak jestem na wakacjach w hotelu, czyli jakies 2-3 razy w roku. Do kosmetyczki, a własciwie do kosmetologa chodzę co 2 tygodnie lub co miesiąc, zalezy jak wyrabiam czasowo. Polecam w Poznaniu salon www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fryzjera czesto, bo muszę dbać o włosy i często je przycinać, a jak sama ścinam grzywkę to zawze krzywo wychodzi... :) do kosmetyki rzadziej ale może się to zmieni bo znalazłam fajne miejsce http://yennefer-studio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie byłam, jutro idę pierwszy raz bo dostałam karnet upominkowy od chłopaka z okazji dnia kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietaaaaaaaa29
farbuje włosy co 2 miesiące, do kosmetyczki chodziłam raz w tygodniu na brwi,ale przestalam bo wdala mi się jakas alergia a obecnie mam zakażenie i dopiero co byłam u dermatologa oczy spuchnięte, skóra łuszcząca się i sucha,do tego piecze,szok nigdy więcej, natomiast zdarza mi się chodzic raz w miesiącu na peeling kawitacyjny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietaaaaaaaa29
na lekarstwa takie jak mocne tabletki na alergię, dwie różne maści wydalam 100zł ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę do fryzjerki co 2 miesiące i do kosmetyczki też niem mam potrzeby częściej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nie korzystam z dobrodziejstw salonów kosmetycznych czy fryzjerskich. w kwietniu podejdę, mam domowe sposoby na zadbanie o twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze do fryzjera co 2 m-ce na podciecie i raz do roku robie jakies refleksy :-), a tak farbuje sobie wlosy sama. Do kosmetyczki co 1 m-c czy 2 na regulacje i henne brwi, czasem maniciure hybrydowy albo japonski i co jakis czas seria masazy na plecy ;-) To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do kosmetyczki mniej więcej co 2-3 tygodnie. Znalazłam super salon na stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj byłam pierwszy raz i bardzo mi się spodobało. Chciałam jeszcze kiedyś pójśc ale słabo u mnie w kasą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę raz w tygodniu, ale trudno powiedzieć, że to tylko kosmetyczna. mam swój sprawdzony salon w Poznaniu (Good Time Day Spa) i tak mam do wyboru nie tylko zabiegi kosmetyczne, ale też masaże, zabigi ujędrniające na ciało itp itd. wiec gdybym tylko mogła, to bym chodziła częściej niz ten raz w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
do fryzjera raz na 3 mc na końcówki,do kosmetyczki raz na 3 tyg na henne z regulacją i mani i co 1,5 mc na pedicure hybryde. I tyle,resztę robie sobie sama. Włosów nie farbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkka84
do manicurzystki raz na miesiąc - maluje pazurki lakierami mistero milano, sa bardzo trwałe. Do fryzjera rzadziej, a na zabiegi do kosmetyczki raz na miesiąc, czasem rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kosmetyczki jesienią częściej, na jakies zluszczajace zabiegi. DO fryzjera- na podcięcie koncówek lub ide na jakas okolicznosc i musze ujarzmic swoja czupryne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogole nie chodze, nigdy nie bylam u kosmetyczki ani na solarium, mam po 30 i wyglądam młodo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodze, bo mi wstyd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzę bo nie mam pieniędzy. Nigdy nie byłam i raczej nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×