Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak mozna kupic buty w deichmanie?przeciez tam jest sam syf

Polecane posty

Gość gość

jak mozna kupic buty w deichmanie?przeciez tam jest sam syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, dla mnie najfajniejszy sklep - buty są wygodne, dość tanie... co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najfajniejszy????znajdz tam dobre buty ze skóry... i jeszcze proyect runway reklamuje te marke ciągle...szok..ze taki program z taka ogladalnoscią reklamuje taki badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zeszlym roku kupilam buty ecco, ktore oryginalnie kosztowaly 450zl. Po jednym sezonie wygladaja jak schodzone, kilkuletnie buciory. Mam zamiar kupowac teraz buty w cc co roku, wyjdzie mnie to taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parę lat temu kupowałam, ale teraz rzeczywiście od jakiegoś czasu nie mogę nic nawet wypatrzyć, a co dopiero sie przymierzyc do kupna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiście wolę buty z CCC niz z deichmana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>najfajniejszy????znajdz tam dobre buty ze skóry...<<< Kilka lat temu kupiłem tam piękne botki zimowe za kostkę (chyba 250zł). Po przykryciu nogawką wyglądały jak półbuty do garnituru, a na podeszwie miały specjalne lamelki, pozwalające chodzić po lodzie. Później kupiłem tam też niskie kozaki zapinane na zamek. Zapłaciłem stówę na wyprzedaży, a przechodziłem w nich już dwie zimy. Całkiem porządna skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdażają się perełki, mam jedne takie które wciąż budza zachwyt moich koleżanek...ale rzeczywiscie sa wyjątkowe jak na ten sklep. W CCC za to na pewno niczego nie kupię, Deichman przynajmniej nie robi problemów z reklamacją. W CCC rozpruta torba po miesiącu uzytkowania, wróciła do mnie po złożonej reklamacji nawet nienaprawiona, zwrotu pieniędzy tez nie dostałam...musiałam jeszcze zapłacić za naprawę u kaletnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×