Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeciez to jest nienormalne

Jak mozna kupowac na Allegro uzywane rajstopy,skarpetki czy nawet majtki

Polecane posty

Gość przeciez to jest nienormalne

dla dzieci, przeciez te rzeczy nie kosztuja duzo. Nie wyobrazam sobie aby dziecku kupic uzywana bielizne :o a na Allegro nie dosc, ze jest na to duzy poped to jeszcze za 4-5 par rajstop placa po 20zl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz. Pewnie Next ,ludzie są chorzy szpanują , ale czym brakiem kasy na nowe gacie ,bo przecież nikt się nie dowie ze te są po kolejnym dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mnie to dziwii
te rajstopy to jeszcze od biedy ale majtki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A a nie widze nic dziwnego w kupowaniu uzywanych rajstop dla dziecka. Sama kupilam na allegro za 30zl 10 par w idealnym stanie. Dziecko szybko wyrasta, nowe kosztuja 10-20zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja żadnych ciuchów nie kupuję przez internet,bo muszę zobaczyć,żeby kupić. Ostatnio w Kauflandzie trafiłam dwupak rajstop bawełnianych,grubych i ciepłych za 12.99zł. Bokserki chłopięce po 4.99 i białe slipki po 2.29. W Marcpolu dla mniejszych dzieci są skarpetki z abs po 4.99zł. Może dla dziewczynek to ma większe znaczenie czy rajstopy są markowe,ale ja synkowi i tak zakładam je zimą pod spodnie. Ciuch ma być ładny i dobry gatunkowo,nie koniecznie markowy :) Akurat bielizna droga nie jest i w życiu bym nie kupiła używanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też sobie nie wyobrażam kupowania używanych majtek, a odnośnie rajstop nie zgodzę się że dziecko szybko wyrasta - rajstopy są elastyczne i mają dużą rozpiętość rozmiarową, więc dziecko może je nosić nawet dwa sezony. Wg mnie nie opłaca się kupowanie używanych rajstop, chyba że niemowlęcych (gdy dziecko jeszcze nie raczkuje). Inne rzeczy używane, jak np spodnie czy spódniczki są jak najbardziej w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×