Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość musze mu napisac

jak napisac list zeby

Polecane posty

Gość musze mu napisac

go przekonac zze to juz koniec ....on mysli ze stracilam dla niego glowe i ze zawsze do niego wroce ...chce mu napisac list pozegnaly ktory go przekona ze go juz nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rttytytr
nie pisz zadnych glupot, bedziesz tego zalowac. poza tym takie cos bardzo boli, lepiej powoli delikatnie sie odsuwac. takie listy to dla mnie wyraz glupoty i braku taktu.jak ty bys sie czula jakbys dostala od jakiegos chlopaka tego typu list?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła_skromnaaaaaa
kurwa to napisz sama po co sie zwracasz tu przeciez tylko ty znasz historie tego waszegop zwiazku nikt nie zdejmnie tego obowiazku z ciecie...:P a nie lepiej powiedziec wprost..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a żeby on Ciebie tak pierwszy w d... kopnął zanim zdazysz napisac ten list :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze mu napisac
my juz nie jestesmy razem ...bo on ma jakies problemy emocjonalne i robi ze mna co chce...zrywa i znowu wraca....a ja go przyjmuje bo przyznam sie bardzo go kocham...on mysli ze ja zrobie wszystko a prawda jest taka ze postanowilam z tym skonczyc moze wtedy sie obudzi?? juz nie raz z nim zrywalam ale zawsze wracalam ..nawet jak mnie zle traktowal...nigdy mnie nie zdradzil ttylko mnie psychicznie wykancza....probowalam nawet mu wmowic ze spotkalam innego faceta ...ale on i tak wie ze scimniam tylko po to zeby go wkurzyc...nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rttytytr
traktuj go jak kolege bardziej, nie sypiaj z nim, w koncu mu sie znudzi, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on jest niedojrzaly emocjonaln
nie, a warto dla takiego gowniarza zawracac gitare? daj spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
on nie wierzy, żer z nim kończysz, bo tak naprawde ty tez w to nie wierzysz... jak go kochasz, to może lepiej z nim pogadaj i powiedz o co masz do niego pretensje i że wolisz być sama, chyba że on postara się zmienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×