Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gbbn

jak oszczędzać?

Polecane posty

Gość gbbn

10 wypłata... już nie mogłam się doczekać ale kiedy wczoraj policzyłam ile mamy opłat w tym miesiącu to się załamałam... jak oszczędzać? Tylko mąż pracuje a ja z corcią siedzę w domu... jakie wy macie wypłaty i opłaty? jak sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2i6latka
zależy ile pieniędzy zostaje wam po opłatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbbn
około 1000zł i wtym musimy paliwo kupić jedzenie i jakieś ciuszki dla małej bo stale wyrasta a jeszcze z mężem bótów na zimę nie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzie zimaaaaaaaaaaaaa
Sprzedaż ciuchów na allegro tych małych= nowe ciuszki większe Praca w domu, jeśli nie masz przy kim dziecka zostawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbbn
praca w domu... chciałam ale wszyscy odradzają... a znacie może jakieś firmy które taką pracę oferują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbbn
a do allegro się zraziłam bo nie raz chciałam coś sprzedać i nigdy się nie udało... mam bardzo zadbane ciuszki ale nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzie zimaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Dużo jest takich prac. Zalezy co umiesz robić. Jesteś po studiach? umiesz jakis język? szyjesz??? Co do allegro - wystawiaj paczki. Ludzie chętniej kupują wiele rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyślij paczka
1000zł no to kiepsko....mała może wytrzyma bez ciuszków przez miesiąc.a buty...to już problem kup jakieś tanie w ccc jeśli już musicie teraz ,ja jak na razie chodzę w adidasach i pantoflach,mrozu jeszcze nie ma.paliwo-daleko macie do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbbn
mieszkam na wsi chciałabym już iść do pracy ale naprawdę nie mam gdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbbn
no mąż codziennie od 9lat dojeżdża ok70km do pracy z tym że na dworzec autem ok7km i dalej pociągiem bilet miesięczny kosztuje go 252zł + paliwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyślij paczka
no to powodzenia za 1000zł....masakra jakaś.moze masz jakieś zapasy które możesz wykorzystać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbbn
jeśli nie mieszkasz na wsi to nie wiesz jak to jest! idziesz do urzędu a oni zawsze mają jakieś oferty albo dla budowlańców albo na jakieś dużo wyższe stanowiska. chciałabym się chociaż na jakiś staż załapać ale urząd nie ma pieniędzy i staże są tylko 45+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzie zimaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Niestety ja też mieszkam na wsi i o pracę jest bardzo cieżko, szczególnie gdy ma się dziecko i np. pójście do pracy zależy od wielu czynników m.in. tego czy będzie miał kto zawieźć i odebrać dziecko z przedszkola..... Na szczęście po długim czasie poszukiwań udało mi się :) z tym że ja dorabiałam sobie wcześniej w domu jeszcze będąc i do teraz to ciągnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyślij paczka
dużo mąż zarabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie nie ma zawodu albo fachu w reku to sory jak moze byc praca... trzeba sie za siebie wziazc a nie marudzic... bo co kasa sama nie przyjdzie... kurwa od tego jest PRACA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erewre
odkladaj 5zlotowki zdziwisz sie ile mozna odlozyc! a na codzien niezauwazalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to cięzko masz..a nie możesz zostawić dziecka z kimś zaufanym na wsi i poszukac pracy w tych okolicach co mąż...za tego tysiaka co wam zostaje to możecie co najwyżej głodować;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbbn
z jednej strony chce iść do pracy ale z drugiej nie wiem czy moja mama da radę opiekowaś się mała ma już też swoje lata (63) i arz czuje sie dobrze a raz źle mała ma 16miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalakaka
a jakie masz wyksztalcenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie się mówi "idz do pracy", ale nie każdy ma taką możliwość jakbym ja chciała iść w tej chwili do pracy to musiałabym dostawać na rękę minimum 2000 by mi się to opłacało (żłobek dla syna, przedszkole dla córki), a powiedzcie mi gdzie młoda matka dostanie taką pracę, z taką stawką na dzień dobry? nigdzie przynajmniej w naszym mieście!!! na wsi jeszcze trudniej bo dochodzą drogie dojazdy więc rady w stylu idz do pracy w dupe sobie wsadzcie :P a co do oszczędzania hmmm za 1000zł miesięcznie da się przeżyc ale faktycznie jak dochodzą wydatki w stylu buty może być ciężko trzeba zacisnąć pasa i tyle nie da rady inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja radziła bym
iść do szkoły najpierw bo widzę że słownik się kłania ,,arz,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbbn
idzie zimaaaaaaaaaaaaa a jak dorabiałaś? może mi coś polecisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbbn
technik ekonomista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzie zimaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dziewczyna opodejrzewam chciała napisać "raz" a nie "arz", więc słownik ortograficzny nie jest jej potrzebny.... ot zwykła literówka a Ty przesadzasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ja radziła bym literówka kazdemu może się zdarzyć :P to arz nie jest takie straszne tylko przestawione litery a czasami to aż oczy bolą jak się czyta wypociny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×