Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak otrząsnąć się po smierci matki?

Polecane posty

Gość gość

Którą sie kochało nad życie i niezdążyło się z nią pożegnać w ostatnich chwilach życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej nie być w tych chwilach samemu. Obecność drugiego człowieka łagodzi wiele spraw, mama z pewnością chciała Twojego szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da sie otrzasnac, co najmniej rok trwa zaloba po utracie bliskiej osoby a matka jest ta najblizsza. Placz jak musisz, wspominaj te piekne chwile a brak pozegnania traktuj jak zrzadzenie losu, mialas zachowac te najradosniejsze wspomnienia.;) Badz wdzieczny, ze ja miales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie siedzę teraz w domu sama i płaczę bez przerwy. Jutro mnie czeka najgorszy dzień i muszę wytrzymać to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pogrzeb to smutne pozegnanie, jezeli masz problemy wez cos na uspokojenie od lekarza, zrozumie to. Ja tez juz rozstalam sie z moja Mama i tez nie bylo mnie przy jej smierci, widocznie takmialo byc, nie mozna tego zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tulę Cię mocno i ściskam. Bardzo również współczuję. Pomodlę się za Ciebie i Twoją mamę dzisiaj wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję Wam wszystkim za dobre slowa , uściski oraz modlitwę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko... Bardzo mi przykro :( Ale chcialbym zebys wiedziala ze Twoja mama zaczela wlasnie nowy,lepszy etap :) Taka jest prawda :) Smutne jest tylko ze byc moze juz jej nie spotkasz :( Ale moze... Przekaz jej swoja milosc w tym dniu najmocniej jak mozesz...trzymaj sie i pamietaj ze koniec czegos jest poczatkiem czegos nowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama bedzie nad Toba czuwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straciłam Tatę przed 30-tka. Nie był to jeszcze czas na niego. Autorko ja 2 lata płakałam za rodzicem. Czas- to jedyne lekarstwo. Trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×