Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ginkaa

jak powiedzieć rodzicom?

Polecane posty

Gość Ginkaa

Jak mam powiedzieć rodzicom, ze jestem w ciązy??? przeciez oni mnie zabiją :o jak to było u was? jak zareagowali? pomogli potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile masz lat ? ojciec dziecka wie o ciąży ? jeśli wie to jaki ma stosunek do całej tej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnie rozumiem,pytałaś o radę i nie odpowiadasz na pytania.... potrzebujesz rady czy informacji,że wszyscy którzy powiedzieli rodzicom żyją do dzisiaj i są cali i zdrowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe_30
najlepiej powiedziec rodzicom od razu-bo i tak sie przeciez w koncu sie dowiedza. ja osobiscie nie bylam w takiej sytuacji,ale jedna moja kolezanka tak. rodzice jej,nie byli tym faktem zachwyceni na poczatku,ale ogolnie zareagowali calkiem pozytywnie i wraz z rodzicami jej chlopaka-pomogli mlodym.po urodzeniu malej-rozpieszczali malenstwo,ze hej:) mysle,ze dla rodzicow moze byc to trudny fakt do zaakceptowania na poczatku ,szczegolnie jesli jestes w bardzo mlodym wieku,i rodzice pochodza z bardzo tradycyjnej rodziny.wiadomosc ta moze byc dla nich zaskoczeniem, i musisz dac im czas do oswojenia sie z nia. niemniej jednak gdy pierwsze emocje mina, jest szansa,ze rodzice zaproponuja ci pomoc,a z biegiem czasu wszystko ucichnie i bedziecie cieszyc sie malenstwem:)i pewnie zyciem malzenskim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haloginka jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginkaa
przepraszam. połozyłam się i nawet nie wiem kiedy zasnełam :o mam 18 lat. moj chłopak wie o ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan
długo jestes z chłopakiem?? jak na to zareagował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika ika
No coż, każdy rodzic jest inny, ale każdy jest rodzicem i czasem tylko człowiekiem:) Opanowanie, temperament, tradycje rodzinne itp.. często wpływają na to, co się stanie podczas spowiedzi. Ale.. czy tak czy tak, czy mieli nadzieję, że zostaniesz lekarzem czy cokolwiek innego, jesteś ich dzieckiem. Może się wkurzą na początek i będzie "a nie mówiłam" albo "zniszczyłaś sobie życie", ale w końcu co mają powiedzieć? Hurra, jak fajnie? Od tego są rodzice, żeby czasem trochę potruć i pokazać swoją wyższość nad nami. Jesteś młoda, masz prawo popełniać błędy. Zrozumieją z pewnością. Więc się nie martw, tyle lat z nimi przetrwałaś, to przetrwasz i to. Tylko szybko powiedz, żeby wiedzieli, że im ufasz i nie masz tajemnic. Powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginkaa
ale ja nie wiem jak! strasznie się boje.. oni nawet nie wiedza ze rozpoczełam wspołzycie... eh.. a mój chłopak? powiedział ze mnie kocha i ze zawsze mam jego, ze znajdzie prace i jakos sobie poradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginkaaa
upupupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginkaaa
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mighhu
Może najpierw powiedzcie rodzicom chłopaka będzie Ci łatwiej a potem zorganizujcie zaręczyny w Twoim domu z jego rodzicami i powiedzcie im. Moja kuzynka tak zrobiła miała 21 lat. A inna (19 lat) powiedziała swojemu bratu a on powiedział mamie. Jej mama była bardzo konserwatywna i młoda bardzo się jej bała ale ku jej zdziwieniu powiedziała ze nie jest zaskoczona i spodziewała sie tego i ze wszystko się na pewno ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe_30
mighu, ten drugi pomysl,aby powiedziec rodzenstwu i ono zeby powiedzialo mamie, wydaje mi sie bardzo niedojrzaly.rodzice sa rodzicami, i dlaczego dorosly czlowiek nie ma odwagi zeby osobiscie powiedziec o tym co sie stalo. szczerze powiedziawszy, 18 lat to nie taka tragedia na posiadanie dziecka,wiec dacie rade:) masz oparcie w chlopaku,co jest najwazniejsze. trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginkaaa
wiem, mam ogromne szczęście ze trafiłam na kogoś takiego. ale rodzice chyba mnie zamordują :(:(:(:( przedemną matura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno dacie rade:) a matura? podejdziesz do matury i zdasz ja :) na pewno:) dziecko ci w tym nie przeszkodzi:) na pewno nie zostaniesz sama i ktos ci pomoze wiec bedziesz miala troche czasu na nauke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginkaaaaa
tak myslałam.... gorzej chyba byc nie mogło.. eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedziałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginkaaaaa
no chyba wyjscia nie miałam, przeciez nie bede czekac az sami zauwaza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1818
ja też jestem prawdopodobnie w ciąży i nie wyobrazasz sobie jak sie boje powiedzieć rodzicom. Wszyscy mowia ze jakos to bedzie ale no własnie moji rodzice........jeszcze nie jestem pełnoletnia bo 18stke mam w grudniu i mam strasznie przejebane bo gdybym była juz pełnoletnia.;(:-(Juz nie wspomne o MATURZE........JEśli masz gg to napisz popiszemy sobie i wesprzemy sie w końcu razem lepiej. A powiedz na kiedy masz termin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginkaaaaaaa
luty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×