Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość shine07071991

jak pozbyc sie cellulitu i zgubic boczki?:P

Polecane posty

Gość shine07071991

witam:) czy chodzenie na silownie i fitness pomoze mi zgubic boczki i pozbyc sie cellulitu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ewelina
hej, moim zdaniem kazdy wysilek zawsze cos pomoze, ja osobiscie wole biegac niz chodzic;) zaczynaja mi powoli znikac boczki i skora sie ujedrnia:-) moze chodz tylko takim szybszym tempem, zeby puls byl przyspieszony? Dodatkowo cwicz hula hop, rob regularne peelingi z kawy, owijaj cialo folia no i rozciagaj sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shine07071991
hee widze rowniez Ewelina:) cwicze na silowni z pomoca trenera biegam 3x w tygodniu, peeling z kawy robilam ale musze sprobowac owijac sie folia:P skora jest teraz taka gladka i jakby jedrniejsza:) dziekuje slicznie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna1990
co to ten zywokost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnością tak. Z mojej strony mogę polecić trening na orbitreku z z podczerwienią. Świetnie działa, przyspiesza proces spalania i naprawdę fajnie działa na cellulit. Tylko to trzeba regularnie i w całej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczotkka
Mi na cellulit BAAAAAARDZO pomogła szczotka do masażu z rossmana - taka: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=43594 Codziennie pod prysznicem masuję nią nogi. Jakis czas temu nie chciałam swoich nóg oglądać w lustrze bo była to jakaś masakra, tak teraz nie mogę się doczekać lata i krótkich kiecek :D Poza tym schudłam 5 kg więc to pewnie też ma wpływ, ale ta szczotka jest rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczotkka
Aha, ona jest jeszcze w takiej wersji na kiju, ale to chyba do masażu pleców :D Bo do nóg ta się super nadaje. W promocji czasami ją można kupić za 8 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam
codzienny masaż bańką chińską,rewelacja,początki są może troche bolesne,ale da sie wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shine1994
juz wiem:) zamowilam sobie pas wibrujacy ,,trenergym,, ponoc jest rewelacyjny poczytajcie sobie o nim:) na allegro kosztuje 99zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasssssssssssssssssssss
ja mam ten pas :p ale niestety niesystematycznie go stosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gctgjcjcjlyvljcjv
a ten pas działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shine1994
dziala dziala wpisz sobie w google trenergym i ci wyskoczy wszystko:P za jakis czas odezwe sie i powiem jakie sa rezultaty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poweselna
A mi na cellulit zdecydowanie pomaga regularny trening aerobowy - stepper bądź rower. Te aktywności lubię najbardziej i najczęściej uprawiam i różnicę widzę ogromną już po tygodniu godzinnych treningów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×