Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majdat

JAK PRZYTYĆ !?

Polecane posty

Witam, mam 23 lata, 175 cm wzrostu i ważę 52 kg. Chciałabym przytyć 8 kg, ale jest to dla mnie bardzo ciężkie... jem dużo, wpycham na siłę (dodatkowo średnio u mnie z apetytem). Zawsze byłam chuda, ale jakoś z łatwością było mi przybrać 2-3 kg, a teraz bardzo ciężko. Leczę się na niedoczynność tarczycy, ale wyniki są bardzo dobre, cukier i morfologia także. Odstawiłam Euthyrox obecnie. Pytałam się lekarza co może być powodem, ale niby mam szybki metabolizm. Fakt faktem toaletę odwiedzam często jeśli o to chodzi. Nie ćwiczę, mam pracę siedzącą i powinnam tyć, a tak nie jest. Macie jakieś rady jak pobudzić apetyt i przybrać na masie? Ogólnie wydaje mi się, że jestem zdrowa, w moczu też jest wszystko dobrze. Dodam, że gdy się najem do syta i wieczorem ważę np. 55 kg, to rano znowu jest 52-53... Ktoś ma podobnie? Wyglądam jak szkielet i nie podoba mi się to, ludzie mówią, że źle wyglądam. Proszę Was o rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jesz?a przytycie dobre węgle,dużo słodkich bułek,pączków, czekolady z orzechami, ptasiego mleczka, naleśników z dżemem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie to co napisałeś/aś... w dużych ilościach. często fast foody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy skonsultowałaś odstawienie Euthyroxu z lekarzem? Jeśli Ci na to pozwolił, to teraz poczekaj jakiś czas, niedobór hormonów powinien zafundować Ci parę dodatkowych kilogramów :) A z takich żywieniowych rzeczy, to warto zamienić wodę mineralną na soki owocowe, są źródłem łatwo dostępnych kalorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@bogusia198501 Tak, z uwagi na niewielką niedoczynność, lekarz zalecił odstawienie na miesiąc i zrobienie wyników. Piję bardzo dużo wody, dziennie butelkę + sok + herbaty zielone i pokrzywa, kawy nie pijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajdz w ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz ciasta z masami pieczone w domu na maśle Ja tak właśnie utyłam sporo chcąc być dobrą panią domu i ucząc się piec. Pączki, faworki torty i karpatki opanowałam ale tera muszę się odchudzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedz tak jak jesz, a wkrótce przytyjesz. Może od czasu do czasu jakiś batonik, czy chipsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Twoim miejscu poszłabym do lekarza, dietetyka czy trenera personalnego. On powie Ci co powinnaś ect. Zjedzenie byle czego czy napchanie się wszystkim może skutkować zaparciami a wtedy już trzeba sięgnąć po lek taki np jak dicopeg. Warto zadbac o zdrową dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×