Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak schudnac?

Polecane posty

Gość gość

Cześć kochane,jakie ćwiczenia polecacie aby spalic oponke z brzucha dosc szybko? Czy jesli bede miniej jesc to cos da? Czy picie wody w duzych ilosciach cos pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne, że tak. Mniej jeść, więcej się ruszać to tak naprawdę wszystko inne się w tym zawiera. Wystarczą nawet żwawe spacery, byle nie rundka wokół domu, a jakiś nieco dłuższy wypad ;) co najmniej 40 minut dziennie żwawego spaceru, do tego mniej kalorii i efekty MUSZĄ się pojawić. Ja tak schudłam 18 kg w pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z tą dietą online schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało ,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez dietetyków i trenerów ,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie usmiech.gifhttp://dieta-lux.pl/44535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo pomogła pani Sylwia Sobczak-Piżuch. Polecam każdemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem SLimunox to jeden z najleopszych środków wspomagających odchudzanie jaki obecnie można legalnie kupic i zastosować bez obaw o swoje zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zwana “oponka” na brzuchu to mankament wielu kobiet. Na szczęście można z nią skutecznie walczyć, na przykład przy pomocy ćwiczeń cardio. Chodzi w nich o kontrolowanie pulsu, dzięki czemu wiesz, w którym momencie osiągasz etap spalania tkanki tłuszczowej. Taki trening możesz przeprowadzić chociażby na rowerku stacjonarnym, orbitreku albo bieżni. Orbitrek jest z nich najbardziej kompleksowy, a trening na nim najbardziej intensywny, więc to jego polecałabym, jeśli zależy Ci na szybkich efektach. Trenując na orbitreku, zrezygnuj z używania jego ramion, wtedy mięśnie brzucha będą dodatkowe wzmacniane. Na naszym blogu znajdziesz więcej wskazówek, jak skutecznie przeprowadzić trening: http://www.abcfitness.pl/jak-cwiczyc-na-orbitreku-ba30. Pytania? Chętnie doradzę w kwestii konkretnych modeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Barbara
Ja ćwiczyłam, byłam na diecie, do tego brałam jako jej uzupęłnienie IQacai i w 3 miesiące schudłam 10 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słyszeliście o preparatach naturalnych firmy NutriVitpharm ? Od dawna wiadomo że substancje ziołowe czy też warzywne są bardzo zdrowe dla naszego zdrowia, no bo kto nie słyszał o herbatce z kopru na wzdęcia czy nagietku, rumianku na rany. Firma NutriVitpharm zamknęła te najlepsze składniki w formie tabletki. Sprawdźcie sami czy to dla was. Dla ułatwienia podaje stronę https://nutrivitpharm.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wybierz się do dietetyka? Jak jesteś z Częstochowy, to spróbuj odchudzanie z www.zdrova.com.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 miesiące temu rozpoczęłam odchudzanie. Stosowałam dietę nisko tłuszczową, dwa razy w tygodniu uczęszczałam na taniec i stosowałam też tabletki odchudzające Slimunox. Dzisiaj jestem 13 kg chudsza ! Niesamowite jak połączenie tych 3 elementów daje wspaniale odchudza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rokksi
U mnie sposób idealny to połączenie diety z ujemnym bilansem na poziomie 300-400 kcal i dobrego suplementu. Tak udało mi się schudnąć 9 kg w 6 tygodni z Therm line pro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandritta29
Ja miałam na tym suplemencie podobne efekty. Therm line pro brałam przez 2 miesiące, do tego chodziłam na fitness 2 razy w tygodniu no i ograniczałam kalorie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu. 3 miesiace czassu i waga w dół o 14 kilo. Jestem miło zasskoczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko tematu, przede wszystkim gratuluję podjęcia tak ważnej decyzji o odchudzaniu! Na początek, na ograniczenie apetytu polecam herbatę funkcjonalną Big-Active Slim Plus, w której składzie znajdziesz m.in. morwę białą oraz ekstrakt z owoców opuncji figowej. Oprócz redukcji apetytu, ograniczysz wchłanianie węglowodanów z posiłków, a włączając solidną porcję ruchu przyśpieszysz spalanie tkanki tłuszczowej. Zachęcam do zadawania pytań w przypadku wątpliwości, chętnie odpowiem. :) Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie efekt po zastosowaniu Foreverslimu rewelacyjny. W 3 miesiące schudłam 13 kilo. W końcu nie sapię po wejściu na 3 piętro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina451
Nie ma chyba nic prostszego bo tak naprawdę dużo zależy od nas bo to my musimy powiedzieć sobie dość;) Ja wcześniej mówiłam zawsze aaa od jutro zacznę i tak mijały miesiące,aż w końcu uświadomiłam sobie,że to odkładanie nic nie daję dobrego bo ciągle tyje;/ i tak zaczęłam odchudzanie. Powiem Wam,że byłam zielona w tym temacie ale troszkę poszperałam w internecie i znalazłam wiele przepisów i podpowiedzi, interesowało mnie również odchudzanie wraz z pomocą suplementu i tak zamówiłam African Mango http://szczupla-kobieta.pl Mój dzień wyglądał tak wstawałam rano szłam na poranny jogging później śniadanko, szłam do pracy po pracy obiad zajmowanie się domem, dziećmi i na wieczór ćwiczenia w domu razem z rodziną ;) Gdyby nie suplement to nie wytrzymałam na diecie bo wcześniej ciągle mogłam jeść i jeść... -20kg 4 miesiące ;) Więc można tylko trzeba chcieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal nie za szczupła
Moja dieta wygląda tak: Śniadanie: 4 jajka +pół ogórka. II śniadanie: 2 kromki razowego chleba z serkiem +pomidor. Obiad: Ok. 150-200 g kurczaka lub ryby+ surówka z kapusty lub selera. Podwieczorek 40g płatków jaglanych z musem jabłkowym z ksylitolem. Kolacja: Sałatka (bez żadnego białka)+ kromka chleba albo makaron razowy w sosie pomidorowym z cukinią. Co drugi dzień 40 min. zumby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dużo żresz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rada dla Ciebie to http://dieta-lux.pl/46824 , schudlam w tydzien 5 kg i ciągle chudnę, jest naprawdę pyszna i nie jestem na niej glodna. Jesli masz jakies pytania pisz monia1802@hotmail.com naprawdę polecam !Jestem teraz szczęsliwa i pełna życia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuska777
Na płaski brzuch najlepsze są brzuszki :D oczywiście nie można zapomnieć o prawidłowej diecie, ja zastosowałam dietę Sandruni. Wykluczyłam słodycze, fast foody, różne napoje. Teraz jem zdrowiej, więcej się ruszam i schudłam już 12 kg :) https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marzena
Zobacz na You Tubie zestawy Cardio. Do tego odpowiednia dieta. Ja jeszcze zastosowałam Foreverslim, ale to już sprawa indywidualna, czy i jaki zastosujesz suplement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim przypadku zastosowanie Slimunox okazało się bardzo dobrym rozwiązaniem. W końcu udało mi się pozbyć całej nadwagi. Nie ukrywam, ze po pozbyciu się 15 kilogramów sadełka moje życie nabrało zupełnie innych barw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Foreverslim to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. Stosowałam te tabletki obok diety i ćwiczeń przez 3 miesiące i w tym czasie moja waga spadłą o 13 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udąło mi się uzyskać po zastosowaniu Slimunox. W końcu trafiłam na środek, który faktycznie mi pomógł w odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suplement jesli chodzi o odchudzanie to zdecydowanie też polecam Slimunox. Bez niego jest o wiele trudniej cokolwiek osiągnąc kobietom które mają słaba przemiane czy cieżko im zmienić nawyki żywieniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również odchudzam się z pomocą Slimunox.I na prawdę jestem mega zadowolona z efektów.Wiem że te tabletki mają wspomagać odchudzanie ale jeszcze nigdy waga nie spadała aż tak szybko.Trochę się tylko boję o efekt jo-jo.Ale trochę czytałam i chyba jeszcze nikomu sie on nie przydarzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×