Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak skusić do zdrady żonatego mężczyznę?

Polecane posty

Gość gość

Ma żonę od 14 lat, 2 córki i bardzo potężny kręgosłup moralny :O Więc teraz pytanie, jak go uwieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co ci taki gnój, mama cie nie uczyła żeby g****a nie tykać bo śmierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwodzę takich mężczyzn z łatwoscią :) Po prostu jestem ładna (nie mylić z wytapetowaną dziunią w tanich szpilkach), z klasą i jestem inteligentna. Faceci jedzą mi z rąk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ci dopiero! haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to że chcę go w swoim łóżku, do tej pory nie miałam z tym problemu, mogłam mieć praktycznie każdego ale ten to naprawdę twarda sztuka. Wierny żonie jak pies, znany konserwatysta, zdrady nie dopuszcza w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Ogarnij się kobieto i znajdź sobie WŁASNEGO CHŁOPA a nie zabieraj się za cudzego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nikogo nie ma na własność. I to nie jest istotą tematu. Pytani brzmi jak go skusić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Takie k.... jak ty psuja synek. Won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiurem
Jesteś normalna kur:: mało to wolnych facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiurem
Jesteś normalna kur""Mało wolnych mężczyzn życzę Ci żebyś poznała kiedyś kogoś na kim ci będzie zależało i żeby pojawiła się taka jak ty i chciała by go mieć Ale czy ty jesteś wstanie cierpieć? Watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiurem
Jesteś normalna kur""Mało wolnych mężczyzn życzę Ci żebyś poznała kiedyś kogoś na kim ci będzie zależało i żeby pojawiła się taka jak ty i chciała by go mieć Ale czy ty jesteś wstanie cierpieć? Watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lalalalala, ależ żonki ujadają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hiurem dziś Właśnie takiego poznałam, na którym mi zależy i teraz chcę go skusić do zdrady tej ropuchy , z którą musi (biedactwo.. 😭) spać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak, nie popieram uwodzenia czyichś mężów. Ale jeżeli ten facet nie da się skusić, będzie znaczyło że to jest skarb a nie facet a jego żona cholerna szczesciara :) Kiedyś robiłam eksperymenty ;) i uwodzilam zonatych facetów :P ale nie po to aby się z nimi przespać (nigdy nie dopuściłam do seksu) ale żeby sprawdzić na ile są wierni. Niestety wynik eksperymentu był smutny, bo większość była chętna :( tylko dwóch się oparlo i do nich miałam szacunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiurem
Jestem właśnie taka ropucha i wyobraź sobie ze biedaczek śpi ze mną kilkadziesiąt lat i robi mi to co chce a fuj ha ha A takich jak ty bo było ale zawsze wraca bocian do ropuchy Bo ropucha zjada takie muszki na sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz, że robi bo chce? Może nie chce ale musi! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamyka oczy i robi myśląc o innej która bzykały wcześniej, głupie żonki. Ja żebrakom jestem juz ponad 15 lat a ta głupia sie cieszy ze wraca i jest w domu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiurem
Musi to się wys::: RESZTĘ TO MOZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My sie z kochankiem umówiliśmy zeby debilce wmówić ze sie tylko przyjaźnimy i byliśmy kilka razy na kawie popłakała i cieszy sie ze męczyłem w domu. Ze mną spotyka sie od lat i jest nam z tym dobrze. Zonie co jakiś czas odbija i wypomina jemu i mnie ale zawsze sie daje nabrać najważniejsze ze maź z nią został

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tej kawie sa tez lody ale nie musi wiedzieć wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamyka oczy i robi myśląc o innej która bzykał wcześniej, głupie żonki. Ja z kochankiem jestem juz ponad 15 lat a ta głupia sie cieszy ze wraca i jest w domu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś odpowie na moje pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś już odpowiedziała 💤 Dziwisz się, że mając trzy kobiety w domu. nie ma ochoty na czwartą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, po co Ci taki babiarz? Taki co lubi dziewczynki i ma dziewczynki wcale kręgosłupa nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ouuu mamy tu ku rew ke i to na skalę Dubaju! ;D niunia czekam aż założysz temat "zdradzil mnie mąż co dalej" za x czasu :D no chyba że ty dajesz i koleżanki dają wszystkim :) powiedz ile za godzinę to mojego psa do ciebie wyślę :D mu też dasz? Będzie musiał zapłacić? Ile za robienie loda kundlowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy facet lubi dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:49 Popieram. Autorko, powiem tak - gdyby miał na ciebie chęć to wcale nie musiałabyś go za wiele kusić. Widocznie go nie kręcisz. x 00:42 Jesteś chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×