Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nuuuuuda w chvuj

Jak spędzacie czas z mężem?

Polecane posty

Gość nuuuuuda w chvuj

Od paru lat w czasie wolnym głównie leze z nim pod kocem i żrę jakies tuczące jedzenie i patrze na tv a on lezy obok i pisze cos na laptopie i tak godzinami :classic_cool: a wy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapewne robisz
zapewne robisz tak tylko ze nie ma obok zadnego meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadamy, jeździmy na rower
chodzimy w góry, bawimy się z dziećmi, gotujemy, pijemy browary, oglądamy filmy... generalnie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co w takie dni
jak dzis tez lubie lezec caly dzien pod kocem i nic nie robic, wypozyczamy wtedy filmy i godzinaymi ogladamy, ale generalnie to lubimy ruch, rower, silownia , joga, lubimy spacery, seks, wspolne gotowanie i takie tam :D a dzis go nie ma :( i siedze sama pod kocem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuuuuuda w chvuj
zwykle jestem zbyt zmeczona i zamulająca aby mieć ochote na jakieś takie zbereźne rzeczy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcvghbjn
ćwoku nie obrażaj Gałczyńskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jcvghbjn- :) sijj moje włochate spocone jaja :) nuuuuuda w chvuj- a On czasem zagląda Ci pod kocyk wyczyścić twój dywan ? :P Czy też leń ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zluzowana mania
u mnie to tv ,wycieczki krajoznawcze:P :D ,gadanie i gadanie i jeszcze gadanie w temacie dzieci polityka i co jeszcze chcemy zwiedzić:) razem hodujemy rośliny i podglądamy pięknych ludzi:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcvghbjn
pedalem nie jestem brudasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcvghbjn
spierdalaj kolarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuuuuuda w chvuj
marichuane? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krótko i kuj
cooralik no i spoczko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zluzowana mania
no ja też bym zioła zażyła ale nie wiem skąd dobre wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie,ze podejmij kroki,
w łóżku najbardziej lubię z nim leżeć--kiedy się kochamy,a potem przytulamy,gadamy,głaszczemy. Bajka. nic mi więcej niekiedy nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zluzowana mania
no i dalej nie wiem skąd:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zluzowana mania
no mamy dealerów ale samochodowych:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samochodowych hahahaa :D ale nic sie nie przejmuj. tak to juz jest ze jak nie palisz/nie bierzesz to nie wiesz skad zalatwic. ale jak juz znajdziesz to jest tak jakby inny swiat... nagle spadaja ci klapki z oczu i wiesz co i jak. ba! dowiadujesz sie ze handluja ci po ktorych nigdy bys sie nie spodziewala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zluzowana mania
wiem ,że o pewnych sprawach się głośno nie mówi;) ale ja poważnie myślę żeby spróbować:P mam swoje lata i chuj wie kiedy kosa przylezie a jak tu stanąć u Bram Niebieskich jak się na całego nie grzeszyło to wstyd normalnie:O a Boga dobrze znam i pewnie mnie ześle ponownie tutaj znowu żebym doświadczyła:O to wolę w tym życiu poznać wszystko i bez takich tam zesłań ponownych się obejść;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna ta z gazowni
my siedzimy przed komputerami kazdy w innym pokoju. spotykamy sie w kuchni gdy chcemy coś zjeąść lub mijamy się w drzwiach do Wc i łazienki. znamy nasze powiedzonka, gesty, zachcianki. nic nas nie dziwi. sama nuda. sex jest z mężem....cudzym :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 253235
Wspólne oglądanie filmów, czasem gotowanie, oczywiście wspomniany przez większość osób seks ;), od czasu do czasu wyjścia do znajomych czy na jakiś bilard, kręgle itp., spacery brzegiem morza, po parku, wyjścia do kina, czasem seks w jakichś ustronnych miejscach typu w samochodzie zaparkowanym w lesie, teraz na weekendy będziemy starali się wyjeżdżać nad jezioro, fajnie sobie wynająć domek w jakimś ośrodku na 2 noce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrrrhhrr
-oglądamy filmy -jeździmy rowerem -gramy w badmintona -gramy w skrable, karty, -wcześniej graliśmy w quaka na 2 laptopy dopóki jeden się nie zepsuł :( :P -leżymy i nic nie robimy -wychodzimy do pubów, restauracji, znajomych, kina -czasem jeździmy na wycieczki -jeździmy na zakupy, sprzątamy, gotujemy -łowimy ryby -chodzimy nad wodę -no i seks oczywiście na spacery w ogóle nie chodzimy. Jak sobie pomyślę to chyba tylko 2x byliśmy na spacerze... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×