Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak spędzacie wakacje?

Polecane posty

Gość gość

jak spędzacie wakacje? Ja jutro wyjeżdżam na spływ kajakowy na Mazury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj moje wakacje zależą od tego czy wygram w lotto miliony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość258967
A ja wyruszam w rejs z Grupa Atlas Tours i jestem taka podekscytowana, że szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie w wolnej chwili wypływam na jezioro. Mam dobry kajak który kupiłem w sklepie http://kajakcentrum.pl/ i jadę nad Zalew Zemborzycki i pływam sobie. Takie wakacje to ja lubię. Pogoda ostatnio sprzyjała wakacyjnym aktywnościom i sportom wodnym. Tylko za dużo ludzi jest na akwenach. Chyba wybiorę się z kajakiem nad Wisłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajfordet
Ja przeważnie gdzieś leniwie spędzam kilka dni w wakacje. Jest za ciepło, żeby kursować gdzieś dalej albo się wysilać np. biegając po górach. Myślałam o tym, żeby w przyszłym roku spróbować nurkowania. Tutaj: http://divegear.pl/1138-akcesoria znalazłam sklep z akcesoriami dla nurków i wydaje mi się, że do tego czasu uda mi się zaliczyć kurs i skompletować cały sprzęt niezbędny do tej zabawy. No i latem gdzieś nad jezioro ponurkować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wlasnie wróciłam z cudownego pobytu nad polskim morzem. Bylam z narzeczonym w Sopocie w hotelu http://bayjonnhotel.pl/. Było rewelacyjnie, trafiliśmy na swietna pogode, te zachody słońca, mmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku nie mogłam sobie pozwolić na długie wakacje bo szef mi nie dał urlopu ale wyskoczyłam na 4 dni na mazury ! Z koleżankami pojechałyśmy do miejscowości Jerutki nad jezioro Marksoby. BYŁO SUPER ! za rok wracam tam na dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tydzień plażowania w Rio de Janeiro - Brazylia, następny tydzień lece do Szanghaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezdzimy na kaszuby np ostatnio bylam tutaj: www.kaszuby-wczasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my bylismy cala rodzina w domkach Jerutki, swietna mala miejscowosc na Mazurach, klimatycznie, czysto i urokliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotm
Raczej w Polsce i kochamy z rodziną kajaki, chociaż od kilku lat wybieramy się na spływy pontonowe - świetna zabawa. Syn wyszukał firmę Ski-Raft i co roku mamy naprawdę udaną zabawę podczas wpływów. Takie zespołowe sporty zbliżają ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapasy też zbliżają, a jakie cudowne pierdy wtedy idą, sztorm z pierdzaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlkaY
Ja przeznaczę czas wakacyjny na swój rozwój osobisty doskonaląc podczas konwersacji język angielski. Na tej stronie http://www.aifs.com/ można znaleźć kilka programów studenckiej wymiany kulturalnej umożliwiających pracę w USA. Jeśli ma się codziennie kontakt z native speakers to szybciej można opanować język angielski. Taki wyjazd może być przez przyszłych pracodawców cenionym punktem w CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jadę w kwietniu znów do Jerutek! to nasze ulubione miejsce na wiosenny urlopik ;) polecamy domku Jerutki, przemile miejsce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my jezdzimy na mazury a jak mazury to koniecznie mala wioseczka i spokoj cisza jeziora sport wiec spimy zawsze u pana Roberta w jerutkach, polecamy kazdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak! domki Jerutki to nasz numer jeden! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domki pana Roberta Prusika w Jerutkach, spokoj cisza odpoczniecie na pewno co roku tam jezdzimy, juz mamy zarezerwowany na lipiec :) kochamy mazury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dołączam do grona fanów Domków w Jerutkach i pozdrawiam pana Roberta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mazury to jest to, u nas tym razem http://krutynianka.pl - spływ krutynią z bazą w Krutyniance własnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe widzę że tu więcej fanów domków pana Prusika w Jerutkach, my właśnie wróciliśmy z majówki, tzn nie teraz, ale już jakiś czas temu :P jak zawsze czysto, spokojnie, komfortowo i na łonie natury :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne właśnie są Jerutki, śpimy zawsze tam u Pana Prusika, nigdy się nie zawiedliśmy, jest cisza, spokój, ale wszędzie blisko :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my jak co roku wybieramy się na Mazury :) ciekawe czy będą tłumy ;) w tamtym roku nocowaliśmy w Jerutkach, w tym też ;) sprawdzony nocleg wolę o 100% niż eksperymenty ;) dzieci mają tam sporo miejsca do dania upustu ich energii ;) a rodzice odpoczną za wszystkie czasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w górach :) a dokladniej w Świeradowie. udalo nam sie zabukowac pokoj w domu wypoczynkowym Kaja :) ceny sa atrakcyjne, wiec portfel nie ucierpi ;) juz odliczam dni do wyjazdu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przeraża was pogoda? Bo mówiąc szczerze to moje pierwsze wakacje od x lat w Polsce i niechętnie jadę. Myślę o znalezieniu jakiegoś lasta, bo obawiam się zimna i deszczu. Co będziecie robić na Mazurach w deszczu? Może się zainspiruję? Liczyłam na aktywny wypoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam domki letniskowe Jerutki.Spędziłam super urlop w tych domkach im powiem szczerze, ze były niezłe wygody i fajny standard i podczas kolejnego urlopu będę musiała tu wrócić. Miejsce naprawdę godne polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Super sprawa! Te domki Prusika w Jerutkach są po prostu zarąbiste i nigdy tak doskonale nie wypoczęłam wokół mojego chłopaka jak podczas pobytu w tym miejscu. Super okolica, same domki full wypas, a cena …. Nie wiem. Stawiał chłopak. Pozdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×