Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak urządzić mieszkanie do wynajęcia?

Polecane posty

Gość gość

często mieszkania pod wynajem są takie smutne. trudno się poczuć w takim wnętrzu jak w domu. czy znacie jakieś tanie sposoby na sprawienie by takie mieszkanie wyglądało ładnie i zachęcało wynajmujących do wprowadzenia się? na razie kupiłam akie firany panelowe: http://dobrefirany.pl/c/80/firany-panelowe-firany-gotowe-firany.html, ale poza tym nie mam żadnych dekoracji. brakuje mi też kilku mebli. macie jakieś rady dla mnie? w co koniecznie powinnam jeszcze zainwestować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
zależy komu chcesz wynajmować ,jak studentom ,to po dwa jednoosobowe łóżka do każdego pokoju,jak rodzinie to jedno duże łóżko,fotele i do drugiego pokoju wersalkę np. Może chcesz wynajac osobie samotnej na firmę np ,wtedy tez inaczej urzadzasz. Z uniwersalnych rzeczy: lampa podłogowa(ciepłe światło) coś na ścianę (jakaś klasyczna kolorowa reprodukcja) dywan( na allegro 3x4 najtaniej po 219 zł +wysyłka) telewizor niekoniecznie płaski możesz kupić za grosze kineskopowy z fajnym stolikiem(ja mam taki do dziś i nie zamieniam bo hula super) kolorowe radio do kuchni,kolorowy czajnik i biurko I zapoznaj się z definicją najmu okazjonalnego . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
był jeszcze temat o tym, jak komuś najemcy zarobaczyli mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będą ci prać buty w pralce, wiercic wiertarką robić dziury w stole, kafle na podłodze poodłupują już pierwsi (odpryski) a jak chodzi o podłogę drewniana od razu mozesz zaplanowac renowacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już siódmy rok wynajmije mieszkanie w krakowie i nie sądzę by własciciel miał jakieś ale,tak mi się życie potoczyło że wpadłam na ostatnim roku,facet po 3 mc znudził się tatusiowaniem ,a ja zostałam z małą na wynajmie,owszem miałam chwilowe kłopoty gdy córka miała 7 mc i wylądowała w szpitalu,moje finanse legły wtedy w gruzach i właściciel zgodził się rozłożyć należność 3 miesięczną na 18 rat. Przykre to co pisze w innych tematach że najemcy niszczą ,nie płacą ,ja bardzo szanuje ,drobne naprawy robie we własnym zakresie,grubymi zajmuje się właściciel. Moze ja trafiłam na wyjatkowo wyrozumiałego i nie czepialskiego człowieka bo jak go poprosiłam o obniżenie opłaty najmu o 100 zł zgodził sie i powiedział ze woli miec 100 zł mniej i zaufanego lokatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tanio i w to, co ci nie szkoda, ze ktos zniszczy (zeby ci nie bylo za dobrze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kredyt na dowód osobisty decyzja w 15minut szeroki wybór instytucji finansowych wejdz na http://www.kredyt66.pl wypełnij wniosek a nasi konsultanci zadzwonią do ciebie i znajdą dla ciebie dogodną oferte serdecznie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perejra
Sama wynajmuję dwa mieszkania i powiem Wam,że naprawdę warto jest zadbać o ładny wystrój. Ludzie zwracają na takie coś bardzo dużą uwage i jeśli mieszkanie jest ładne i zadbane to będziecie mogli je wynająć w o wiele wyższej cenie. Równocześnie nie polecalabym inwestować w bardzo drogie elementy wyposażenia bo ludzie są różni. Czasami szanują wynajęte mieszkanie , czasami nie... Można bardzo łatwo odmienić pomieszczenie ładną firanką. W sieci można zakupić je w bardzo niskich cenach. Na przykład tutaj: http://firanex.net/ - cały komplecik uszyty mozna kupic już w cenie poniżej 100 zł Zamawiałam tam ostanio firanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Architetto
Wspólnie z nami zaprojektujesz nowoczesne, stylowe i funkcjonalne wnętrza: mieszkalne, biurowe, użyteczności publicznej. Nie ma wyzwania, którego się nie podejmiemy. Wraz z Architetto odmienisz wnętrza nawet bardzo starych mieszkań lub domów i zaprojektujesz restauracje nawet w nietypowych przestrzeniach. Martwisz się o dokumenty? Spokojnie – zadbamy o wszelkie procedury zmiany sposobu użytkowania miejsca. Przygotujemy dla Ciebie kompletną dokumentację projektową, sporządzimy drobiazgowy kosztorys i zadbamy o dobór wykonawców. Możesz być pewny, że Twój projekt zostanie zrealizowany w 100%! Z nami taniej! Aby ułatwić wierną realizację projektu, współpracujemy z wieloma producentami. Dzięki temu umożliwiamy Ci zakup ich materiałów za naszym pośrednictwem, po niższych cenach! Zajrzyj do zakładki O nas i dowiedz się więcej. Zapoznaj się także z etapami powstawania projektu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remka3
Nie wiem czy jest sens urządzać mieszkanie do wynajęcia. Ja bardziej zainwestowałabym w osobę, która pomoże nam w wynajęciu mieszkania. Proszę: https://integrummanagement.pl/ Zajmie się znalezieniem najemcy, sporządzeniem umowy i pilnowaniem opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takich lepszych stron poświęconych budowlance, to ja bym polecał choćby Knaufmag.pl. Jestem z branży i praktycznie każdy dzień zaczynam od lektury ich artykułów. Piszą o wielu nowinkach technicznych, nowatorskich rozwiązaniach w kwestii dociepleń, czy fundamentów. Fajna strona z punktu widzenia fachowców, ale też zwykłych amatorów, którzy chcą sobie zrobić remont w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym temacie po prostu mogę Ci polecic dobrych projektantow wnetrz www.martawanat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto dogadać się z dobrym architektem wnętrz. Ja współpracowałam z http://www.myfuturehouse.pl i jestem bardzo zadowolona z ich oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie remontowała mieszkanie firma http://www.mab-bud.pl/, jak tylko je kupiłam i pierwotnie aranżowane było na moje potrzeby. Jak później przeprowadziłam się do mieszkania męża, a moje zostało do wynajęcia, praktycznie nic nie zmieniałam. Chętni do wynajmu się od razu znaleźli. Ale wydaje mi się, ze akurat nie o aranżację chodzi, a o cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanna
Moim zdaniem warto żeby było jednak miło urządzone i tak jakby się chciało samemu tam mieszkać, ja wiem że lokatorzy są różni, ale zawsze można trafić na super ludzi. A jesli chodzi o fajne rzeczy do mieszkania narzuty, pościel itp. to w Room99 można kupić fajne i w dobrych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×