Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umrę z głodu

JAK WYTRZYMAĆ 4 DNI BEZ JEDZENIA???

Polecane posty

Gość umrę z głodu

Ze względów zdrowotnych muszę 4 dni nie jeść. Boje się, że będzie ciężko. Dziewczyny często piszecie o dietach na których nie jecie tygodniami. Jak Wy to robicie? poradźcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biore sie za swoje zycie
a jakie to sa wzgledy zdrowotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umrę z głodu
przygotowanie do badania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łuna 13
z głodu się jeszcze nikt nie zesrał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biore sie za swoje zycie
ok rozumiem , ja nic nie poradze ,ja nie wytrzymalam do 13 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umrę z głodu
łuna dzięki za info. Normalnie w życiu nie wpadłąbym na to. Naprawdę nikt się nie zesrał z głodu? Jejeu uratowałaś mi życie tą informacją. Ale zaskocze cię. Ja się zesram, nawet dwa razy, bo dzień przed badaniem będę brać leki przeczyszczające, a przed samym badaniem lewatywka. Więc jak zesrał się czy nie?. Co za debile. Szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umrę z głodu
biore sie za swoje życie - wiem, że jest ciężko, dlatego pytam o jakieś "triki". Ja bardzo lubię jeść i wiem, że będzie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhh.kjkl
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łuna 13
nie oburzaj się, to tylko głupi żart ;) jak mieszkasz sama albo masz taką możliwość, to wyrzuć wszystko z lodówki żeby tego nie oglądać, poza tym to ma być stricte głodówka, że tylko woda? czy możesz jakieś soki, herbatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umrę z głodu
woda, herbatki, soki chyba tylko jutro, kawa ale tyko rozpuszczalna. Masakra na samą myśl o głodzie jestem okropna Nie mieszkam sama tylko z rodziną, której będę gotować obiadki, sratki i to wąchać, smakować. A podobno w jakiejś kulturze jest tak, że stawia się jedzenie na stół, patrzy na to 15 min i dopiero je. Robi się tak żeby trenować silną wolę. To ja będę chodzącym aniołem po tych 4 dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łuna 13
to trochę gorzej ale dasz radę, może gotuj im coś czego nie lubisz, a co oni lubią :P z doświadczenia wiem, że głód mija tak po drugim dniu głodówki, ale takiej na wodzie, z sokami nie eksperymentowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to jest w psychice. Po prostu trzeba swoją głowę przestawić na niejedzenie. Ciężko to wytlumaczyć - trzeba samemu dojsć o co chodzi, samemu sie tego nauczyć. Ja się tak przestawiam, ze nie czuję wcale głodu na głodówce, nie mam ciągotek do jedzenia. Ale też najlepiej, aby nic nie kusiło - żadne zapachy. Nie wolno myśleć "o Boże jaka jestem głodna, wytrzymam, wytrzymam" - tylko "odżywiam się teraz swoim wnętrzem, nie potrzebuje pożywienia z zewnątrz, mój organizm jest spokojny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umrę z głodu
Wiesz, że i ja dzisiaj myślałam o tym, że to jest właśnie w psychice. Chyba się mentalnie nastawiam. Na razie jest ok A powiedz czy Ty na głodówce pijesz jakieś kawy, herbaty czy sama woda? Może jakąś multiwitaminę Jak już muszę być na głodówce to będę. Ile mogę schudnąć na takiej głodówce w ciągu tych 4 dni. Nigdy nie byłam na głodówce, a jak już muszę to może i jakaś korzyść z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siła autosugestii jest wielka
i często niedoceniona nie jestem na głodówce, ale na diecie - to kolejne podejście, tym razem skuteczne, bo umiałam sobie przetłumaczyć i tak się ustawić, że po prostu nie jem tego i tego, nie jem kolacji i tp. Wcześniej czułam się "pokrzywdzona" bo miałam zakaz jedzenia np słodyczy i było mi z tymi ograniczeniami źle. Teraz jest mi świetnie, bo wiem, że robię to dla siebie, swojego zdrowia, wyglądu i satysfakcji :0. Codziennie gotuję dla swojej rodziny i zupełnie mnie to nie rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siła autosugestii jest wielka
zacznij od zmiany nicka - nie: umrę z głodu :) Tylko np dam radę 4-dniowe wyzwanie przygotowanie do badania itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umrę z głodu :)
Widzisz. Masz racje. Moja nastawienie było takie, że nie dam rady. To będzie totalna klęska. A przecież dam radę bo muszę :) a jak jeszcze pomyślę o dobrej stronie tego. Fiu fiu Nawet zaczęło mi się to podobać. Do tego takie sprawdzenie siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluchawielka
Agawa_Agawa - a Ty byłaś kiedyś na glodowce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaryla147
Sorry, jestes pewna ze 4 dni??? To jest poprostu niemozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitulinka
Nie ma takiego badania, 4 dni przed zabiegiem to napewno musisz wykluczyc jakies pokarmy, ale nie ze nie mozesz wogole jesc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za badanie
"Nie ma takiego badania, 4 dni przed zabiegiem to napewno musisz wykluczyc jakies pokarmy, ale nie ze nie mozesz wogole jesc...." Dokładnie, na 4 dni przed niektórymi badaniami przechodzi się na lekkostrawną, płynną dietę np. budynie, kisiele, jogurty bez cząstek owoców, zmiksowana lekka zupa, bulion. Nic nie je się dopiero w dzień poprzedzający badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umrę z głodu :)
kolonoskopia. Tak mi kazał lekarz. Znam duzo osób które miały to badanie i każdy miał inaczej, niektórzy nili nie jeść 2-3 dni a ja mam nie jeść 4 Badanie do przyjemnych nie należy więc wole nie ryzykować. Mam za to pić nutridrinki żeby nie paść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umrę z głodu :)
Nie wiem czemu tak piszecie - nie ma takiego badania. Skoro jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitulinka
kolonoskopia???? no przestan to nie jesz dzien przed badaniem i czyscisz jelita!!!! Chyba zle go zrozumialas. Zadzwon sobie tam gdzie bedziesz miala badanie robione i sie dowiesz dokladnie. Po 2 dniu juz by cie pod kroplowke w szpitalu podlaczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskakarolcia
Jakis bzdur ci lekarz nagadal. Pracuje w luxmedzie i czasem mam dyzur na gastrologi. Kolonoskopia Kolonoskopia to badanie dolnego odcinka przewodu pokarmowego za pomocą kolonoskopu, pozwalające ocenić błonę śluzową całego jelita grubego, co ma szczególnie znaczenie w profilaktyce chorób nowotworowych jelita grubego. Do badania Pacjent powinien zgłosić się z osobą towarzyszącą. Po badaniu Pacjent nie może prowadzić pojazdu mechanicznego przez 12h. BADANIE W GODZINACH RANNYCH Przygotowanie do badania: na 4 dni przed planowaną kolonoskopią nie należy spożywać chleba gruboziarnistego, owoców ani warzyw pestkowych (np. ogórki, pomidory, winogrona, mak, kiwi, truskawki); w dniu poprzedzającym badanie zjeść lekkie śniadanie a na obiad zupę (bulion lub przecieraną - ostatni posiłek); od godziny 15.00 do godziny 23.00 należy wypić zalecony środek (4 saszetki Fortransu rozpuścić w 4 litrach wody); oprócz Fortransu trzeba pić inne płyny (herbatę, wodę mineralną); w dniu badania można dodatkowo pić płyny czyste, niegazowane; nic nie jeść; Jeśli na stałe zażywasz leki: w dniu badania należy przyjąć poranną dawkę leku; osoby chorujące na cukrzycę powinny dodatkowo skonsultować z lekarzem sposób przygotowania do badania; osoby przyjmujące leki obniżające krzepliwość krwi powinny przerwać lub zmodyfikować ich dawkowanie po porozumieniu z lekarzem zalecającym te leki (np. kardiologiem, internistą);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umrę z głodu :)
nie tyle co go źle zrozumiałam. Ja mam nawet rozpiskę z datami kiedy i co. Od poniedziałju miałam nie jeść nic z pestamki, ziarnami i tp czyli pomidory, ogórki, mak a od jutra nic ( a mi sie pokickało, że od dzisiaj) w niedzielę fortrans a przeczyszczenie, a badanie dopiero w poniedziałek wieczorem Też mi się wydawało, że to zbyt długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskakarolcia
Niemozliwe. Skontaktuj sie z klinika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskakarolcia
Gdybys musiala miec badanie w narkozie, to niestety ale bylabys za slaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umrę z głodu :)
ale ja właśnie mam mieć w narkozie. Będą mnie usypiać. To ja już nic nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazplmedcokn
niebieskakarolciama rację, miałam kolonoskopię i dokładnie tak jak ona napisała miałam postępować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×