Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona_

Jak znaleźć lokal na własną działalność...?

Polecane posty

Gość zielona_

Mam pomysł, mam zapał, chęci - nie mam wiedzy na temat rozkręcania tego wszystkiego... Przede wszystkim, co mnie najbardziej męczy - jak i od czego zacząć poszukiwania lokalu...?? Ma to być coś w rodzaju prywatnego rpzedszkola, więc wymagania są duże... Jak to się robi?? Jakieś ogłoszenia, na własną rękę, czy agencje neiruchomości czy jak....?? Pomóżcie! Teraz albo nigdy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agencje nieruchomości - odradzam , bo biora strasznie dużą prowizję ( nawet pare tysiecy , za to , ze podadzą nr telefonu osoby które chce coś wynająć ) Najprosciej - internet i szukaj lokalu który cie interesuje ( najlepiej od osób prywatnych ). Powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małe sprostowanie - agencje nieruchomości nie biorą pieniędzy za podanie numeru telefonu - biorą je za znalezienie lokalu, który Ci się sposoba, czyli dopiero wtedy, kiedy zdecydujesz się podpisać umowę kupna/najmu lokalu - wcześniej możesz obejrzeć za darmo setki lokali i nawet nie wybrać żadnego, zrezygnować i nie zapłacisz nic. jeżeli chcesz zaoszczędzić pieniądze, to zacznij od ogłoszeń - czytaj i umieszczaj, pojeździj po mieście i zobacz, czy gdzieś wiszą ogłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre oferty można wyhaczyć na stronie https://www.bbn-efekt.pl/ to jest portal biura Efekt. Sam tutaj sobie wyłowiłem bardzo dobre mieszkanie do wynajęcia w Bielsku dla siebie i rodziny. Wbrew pozorom wynajem przez biuro nie musi być droższy niż prywatnie bez pośredników a na pewno jest pewniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działam już wiele lat na rynku a dopiero w zeszłym roku, przy współpracy z firmą www.auto-finance.pl zdecydowałem się na leasing i sfinansowanie biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×