Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość basia1985

Jaka bielizna najlepsza

Polecane posty

Gość basia1985

Jak wiadomo nie jest tania. Które firmy możecie polecić? Chodzi o bieliznę wg nowoczesnych krojów, trwałą i dobrze wytrzymującą zwykłe pranie. Nie koniecznie sexowna ale raczej taka na codzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprecyzujj
Ale bielizna w jakim sensie? Staniki, majtki, halki, kalesony ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia29
Dobra bielizna to przede wszytskim bielizna WYGODNA a jednocześnie dopasowana i wytrzymałą. Warto wybierać bieliznę bezszwową i bezmetkową wpływa to znacząco na konfort noszenia. Jeśli chodzi o polskie marki to ciężko szukać czegoś takiego w rosądnej cenie. Osobiście kupowałam za granicą bieliznę marki Blackspade (chyba tak to się pisze), nie wiem czy jest dostępna w Polsce ale jak ktoś będzie miał okazję dostać to polecam, przekona się co w przypadku bielizny znaczy słowo jakość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciasssta
Jak staniki to marki brytyjskie (szersza rozmiarówka, ładniejsze wzory i sporo tańsze od Feliny) np. Freya, Curvy Kate, Cleo, Masquerade (to już mniej codzienne ;) ), z polskich fajny jest Comexim, dziewczyny na Lobby Biuściastych bardzo chwalą też Ewę Michalak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanikomaniaczka
z brytyjczykow osobiscie polecam panache, freya ok ale moim zdaniem nie warto przeplacac, cleo wg mnie strasznie cisnie w mostku i wiekszosc kolezanek narzekala... z polskich najbardziej lubie DALIA - swietna jakosc i cena przystepniejsza niz brytyjczykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciasssta
A widzisz, mnie mostek podgryzają Curvy Kate i niektóre Freye, z Cleo żaden mi krzywdy nie zrobił :) Co biust to gust ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziocha37
Tak jak już ktoś wspomniał: bielizna codzienna - blackspade, dobra wygodna, przystempna cena, u nas też można kupić np przez internet blackspade.pl . do tego brytyjskie staniki, część wymieniona wcześniej, ale tu granicą jest cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABCbielizny.pl
A mi brytyjskie firmy niespecjalnie przypadły do gustu. Głównie ze względu na krój oraz wzór bielizny. Dużo zależy takze od tego jaki budżet na zakupy posiadamy. Osobiście jestem zwolenniczką kupna bielizny przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmm3
Cóż, marki brytyjskie pod względem kroju i wzornictwa jak na razie zdecydowanie wyprzedzają polskie (poza nielicznymi wyjątkami) czy inne, więc chyba żadnego angielskiego stanika na sobie nie miałaś. Ale zresztą, przecież i tak widać, że chodzi ci o spamownie twoim marnym "asortymentem" , więc szkoda dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mailer daemon
a weźcie idźcie z tym spamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje wielkie zakręcenie
Zanuż się w moim świecie! Uwaga - WCIĄGA!!! WWW.marysia-bijou.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (pole obowiązkowe)
Twój na pewno nie jest dobry :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaakkk
arque, interesujący zbiór bzdur i reklam, chciałaś napisać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem to takie
Marie Jo Prima Donna Samanta Dalia Ewa Bien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (pole obowiązkowe)
marie jo? a dla kogo niby to? 3 obwody i 5 misek na krzyz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolinee765
Do tych firm, które wymieniłyście dodam jeszcze dwie od siebie. Z górnej półki proponuję Victoria's Secret, ale to najbliżej w Niemczech dostaniemy. Z polskich firm ostatnio do gustu przypadło mi Krisline. Mam od nich dwa komplety i chwalę sobie, bo są baaardzo przyjemne w dotyku i staniki ładnie podtrzymują biust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutajtutaj
Z tą górną półką to sobie chyba jaja robisz? przecież vs to szmatławce w 4 rozmiarach na krzyż :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak sobie miala seks wczor
Anita niemiecka firma dla duzych biustów, polecam, tania nie jest ok 200 za stanik ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutajtutaj
Anita ROTFL... Kolejna dowcipna się znalazła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hippoo
Ja jestem bardzo zadowolona z Lupoline i Kostar. Ich bielizna jest wygodna i ładna, rozmiarówkę też mają spoko. Kupuję ją w internecie na http://ekskluzywna.pl znacie może jakieś stacjonarne w Warszawie z ta bielizna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi09832
z polskich firm lubię KrisLine, mam od nich 3 staniki. Są porządne, wytrzymałe, po praniu nic złego się nie dzieje. Poza tym mam b. duży biust, a KrisLine ma mój rozmiar :) mi osobiście wzory ich staników przypadają do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi nie spamuj
każdy wie ,że to chłam z chińskich materiałów o fatalnej konstrukcji w kosmicznych cenach, to jak spamujecie o tym kris line to tylko świadczy,że jest to nic nie warte gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrej jakości staniki, dostępne także w dużych rozmiarach są od Veny, kupuję je w sklepie internetowym www.veronabielizna.pl POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja891
Verona fajnie ale zdecydowanie za drogo, ten sam asortyment masz na 4lejdi.pl a ceny znacznie niższe, i na allegro można też czasami coś fajnego wyszukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ll
Polecam zdecydowanie staniki Victoria secret, bardzo wygodne unoszą biust i go modelują już po miesiącu widać rewelacyjny efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczysz żartować? VS ma rozmiarówkę wołającą o pomstę do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostaszewska
W internetowym sklepie epizama.pl mają fajny wybór i dużą rozmiarówkę. Kupowałam tam ostatnio i jestem zadowolona. Nie jestem skłonna do przepłacania za różne zakupy, a w tym sklepie mają przyzwoite ceny, więc można zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedzialm o tym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kompromituj się z tym triumphem... żałosne... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×